ঘৰত বাস্তুৰ দোষ থাকিলে ঘটিবলৈ আৰম্ভ কৰে এইবোৰ ঘটনা

ঘৰত বাস্তু দোষৰ লক্ষণঃ ঘৰত সুখ, সমৃদ্ধি আৰু প্ৰগতি সুনিশ্চিত কৰিবলৈ গ্ৰহসমূহৰ শুভ প্ৰভাৱ ঘৰত পৰি থকাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ আৰু ঘৰত কোনো ধৰণৰ দোষৰ সৃষ্টি নহয়। এনে পৰিস্থিতিত যদি ঘৰত বাস্তুৰ দোষ দেখা দিয়ে তেন্তে ইয়াক অতি মাৰাত্মক বুলি গণ্য কৰা হয়।

কিন্তু বহু সময়ত ঘৰত বাস্তু বিসংগতি হৈছে নে নাই সেয়া জানিব পৰা নাযায়। এই ধাৰাবাহিকখনত জ্যোতিষী ৰাধাকান্ত ৱাটছে আমাক জনাইছে যে যদি ঘৰত বাস্তুৰ দোষ থাকে, তেন্তে কিছুমান লক্ষণ দেখা দিবলৈ আৰম্ভ কৰে। ঘৰত বাস্তুৰ দোষ থাকিলে কি কি ঘটনা হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে জনাওক।

ঘৰত বাস্তু দোষৰ লক্ষণ কি কি?

যদি কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ ঘৰত হঠাৎ কাজিয়া বা কোনো ধৰণৰ বিবাদ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে, তেন্তে বুজিব যে সেয়া বাস্তুৰ দোষৰ চিন। ঘৰত যেতিয়াই বাস্তু দোষৰ সৃষ্টি হয়, তেতিয়াই প্ৰথমে ঘৰুৱা দুৰ্দশাই হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে।

যদি ঘৰৰ সদস্যসকলে নিজৰ চাৰিওফালে নেতিবাচকতা অনুভৱ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰে। গধুৰ অনুভৱ, একো ভাল নোপোৱা, নাৰ্ভাছ বা অস্থিৰ অনুভৱ ইত্যাদি এই সকলোবোৰ লক্ষণ ঘৰত গধুৰ বাস্তু দোষৰ লক্ষণ বুলি গণ্য কৰা হয়।

যদি আপোনাৰ চাকৰি বা ব্যৱসায় ভালদৰে চলি আছে, তেন্তে আপুনি কোনো কাৰণ নোহোৱাকৈ টকা হেৰুৱাবলৈ আৰম্ভ কৰে, অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ বাঢ়ি যায়, ঘৰত টকা একেবাৰেই নাথাকে বা দৰিদ্ৰতাৰ দৰে পৰিস্থিতিৰ বিকাশ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে, তেন্তে ইয়াৰ পৰাও ঘৰত বাস্তুৰ দোষৰ ইংগিত পোৱা যায়।

ঘৰৰ সকলোৱে সুস্থ কিন্তু ঘৰৰ কোনো সদস্য যদি হঠাৎ কোনো গুৰুতৰ ৰোগত আক্ৰান্ত হয়, তেন্তে ইয়াৰ দ্বাৰাও ঘৰত বাস্তু দোষৰ ইংগিত পোৱা যায়। বাস্তুৰ দোষৰ বাবে ৰোগ সৃষ্টিকাৰী দোষৰ সৃষ্টি হয় আৰু স্বাস্থ্যৰ ক্ষতি কৰে।

যদি আপোনাৰ কোনো কাম সম্পূৰ্ণ হ’বলৈ ওলাইছে আৰু কাম চলি থকাৰ সময়তে নষ্ট হৈ যায় আৰু তাৰ পিছত বাৰে বাৰে এনেকুৱা হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে, তেন্তে এইটোও বাস্তুৰ দোষৰ চিন বুলি গণ্য কৰা হয়। ঘৰৰ চাদত জীৱ-জন্তু আৰু চৰাইৰ অনুপস্থিতিও বাস্তু দোষৰ সূচক বুলি গণ্য কৰা হয়।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment