জানেনে! ৰাস্তাত মৃত কাউৰী দেখাটোৱে কি ইংগিত দিয়ে? পোৱা যায় এইবোৰ সংকেত

Dead crow signs: জ্যোতিষত এনে বহু ঘটনাৰ বৰ্ণনা কৰা হয়, যাৰ আঁৰত কিছুমান চিন লুকাই থাকে যিয়ে ভৱিষ্যতৰ দিশলৈ আঙুলিয়াই দিয়ে। বিশেষকৈ এই ৰাশিবোৰ জীৱ-জন্তু আৰু চৰাইৰ লগত বেছিকৈ জড়িত কাৰণ হিন্দু ধৰ্মত জীৱ-জন্তু আৰু চৰাইক ঐশ্বৰিক শক্তিৰে সজ্জিত বুলি গণ্য কৰা হয়। জীৱ-জন্তু আৰু চৰাইয়ে প্ৰথমে যিকোনো ঘটনা অনুভৱ কৰে আৰু তাৰ পিছত ইয়াৰ জৰিয়তে আমি বহু ধৰণৰ সংকেত পাওঁ। ঠিক তেনেদৰে বাটত ক’ৰবাত আহি বা যাওঁতে যদি মৃত কাউৰী দেখা পায়, তেন্তে তাৰ আঁৰৰ চিন কি হ’ব পাৰে অজন্তেৰ জ্যোতিষী ৰাধাকান্ত ৱাটছৰ পৰা জানো আহক।

মৃত কাউৰী দেখাটো শুভ বা অশুভ

হিন্দু ধৰ্মত কাউৰীক পূৰ্বপুৰুষৰ লগত জড়িত কৰা হয়। ইয়াৰ উপৰিও কাউৰীক শনি দেৱৰ বাহন বুলিও গণ্য কৰা হয়। এনে পৰিস্থিতিত কাউৰীৰ পৰা পোৱা সংকেত শুভ আৰু অশুভ দুয়োটা হ’ব পাৰে।

একে সময়তে যদি আমি মৃত কাউৰী দেখাৰ কথা কওঁ, তেন্তে ইয়াক অশুভ লক্ষণ বুলি গণ্য কৰা হয়। এটা মৃত কাউৰী দেখাৰ পৰা বুজা যায় যে আপোনাৰ পূৰ্বপুৰুষসকলে আপোনাৰ ওপৰত অত্যন্ত খং কৰিছে।

ইয়াৰ বাহিৰেও আপোনাৰ পূৰ্বপুৰুষৰ অসন্তুষ্টিৰ বাবে আপোনাৰ জীৱনত কিছু সংকট আহিবলৈ গৈ আছে। হয় আপোনাৰ ঘৰত কোনো গুৰুতৰ ৰোগ হ’বলৈ গৈ আছে নহয় কোনোবাই মৃত্যুবৰণ কৰিব পাৰে।

ইয়াৰ উপৰিও মৃত কাউৰী এটা দেখাৰ পৰাও শনি দেৱৰ ক্ৰোধৰ ইংগিত পোৱা যায় বুলিও বিশ্বাস কৰা হয়। ইয়াৰ পৰা অনুমান কৰিব পাৰি যে শনি দেৱৰ খঙৰ বাবে আপুনি শনি দোষত ভুগিছে।

মৃত কাউৰী দেখাৰ পৰাও শনিৰ সদে সতী বা ধৈয়াৰ আৰম্ভণিৰ ইংগিত পোৱা যায়। যদি কেতিয়াবা ৰাস্তাত মৃত কাউৰী দেখা পায় তেন্তে হাত ভাঁজ কৰি পূৰ্বপুৰুষ আৰু শনিদেৱৰ পৰা ক্ষমা বিচাৰিব।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment