Advertisement
ধৰ্ম

বাস্তুৰ এই নিয়মবোৰত গুৰুত্ব দিলে সন্তুষ্ট হয় মা লক্ষ্মী, কোনোদিন নহ’ব ধনৰ অভাৱ

Vastu Tips: বাস্তু শাস্ত্ৰৰ নিয়মক আওকাণ কৰিলে মানুহৰ ওপৰত যথেষ্ট ক্ষতি আহি পৰে। তেওঁলোকৰ সুখ আৰু সমৃদ্ধিৰ ওপৰত ইয়াৰ নেতিবাচক প্ৰভাৱ পৰে। এনে পৰিস্থিতিত এই নিয়মবোৰ মানি চলিব লাগে। এই নিয়মবোৰ ভাল দৰে মানি চলিলে ধনৰ দেৱী লক্ষ্মী দেৱীৰ আশীৰ্বাদ পোৱা যায়।

এনে গছ-গছনি ৰোপণ নকৰিব

বহুতে ঘৰতে গছপুলি ৰোপণ কৰি ভাল পায়। এনে পৰিস্থিতিত আমি যত্ন লোৱা উচিত যাতে কেকটাছ বা কাঁইটীয়া গছ ৰোপণ কৰিব নালাগে। ইয়াক অশুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। এনে ধৰণৰ গছবোৰ ৰোপণ কৰিলে এজন ব্যক্তিয়ে ধন হেৰুৱাবলৈ আৰম্ভ কৰে।

দেৱী লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ থাকিব

সনাতনত বিশ্বাস কৰা হয় যে ধনৰ দেৱী লক্ষ্মী দেৱী। তেখেতে সদায় পৰিষ্কাৰ ঠাইলৈ আহি ভাল পায়। এনে পৰিস্থিতিত ঘৰখন কেতিয়াও লেতেৰা কৰি ৰাখিব নালাগে। ঘৰৰ পৰিষ্কাৰ-পৰিচ্ছন্নতাৰ প্ৰতি বিশেষ গুৰুত্ব দিব লাগে।

মা লক্ষ্মী এনে ঘৰত বাস নকৰে

ভঙা বস্তু ঘৰত ৰাখিব নালাগে। পানীৰ টেপটো খোলা এৰি দিব নালাগে ।ধনৰ দেৱী লক্ষ্মী দেৱীয়ে কেতিয়াও এইটো ভাল নাপায়। এই অভ্যাসবোৰৰ উন্নতিৰ প্ৰয়োজন। লেতেৰা বাচন-বৰ্তন ৰাতি পাকঘৰত থৈ দিব নালাগে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button