Advertisement
ধৰ্ম

মা কালী উপায়ঃ এই ব্যৱস্থাই প্ৰগতিৰ বাট মুকলি কৰিব পাৰে, মা কালীৰ আশীৰ্বাদ আপোনাৰ লগত থাকিব

কালি চৌদাস উপায়ঃ হিন্দু ধৰ্মৰ বহু দেৱ-দেৱীৰ দৰে মাতৃ কালীৰ পূজাৰো বিশেষ তাৎপৰ্য আছে। মা কালীক পূজা কৰিলে সাধকে বহু ৰোগ আৰু সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব পাৰে। এনে পৰিস্থিতিত আমি আপোনালোকক ক’বলৈ ওলাইছো দেৱী কালীৰ লগত জড়িত এনে কিছুমান ব্যৱস্থা যাৰ দ্বাৰা আপুনি দেৱী কালীৰ বিশেষ আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব পাৰে।

সনাতন ধৰ্মত কলি মাতাক মাতৃ সতীৰ উগ্ৰ ৰূপ বুলি ধৰা হয়। ধৰ্মীয় বিশ্বাস অনুসৰি কালি মাতাক দুষ্টৰ ধ্বংসকাৰী বুলি গণ্য কৰা হয়। এনে পৰিস্থিতিত যদি আপুনি মা কালীৰ সৈতে জড়িত কিছু ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰে তেন্তে আপুনি জীৱনত বহু উপকাৰ লাভ কৰিব পাৰে।

এই মন্ত্ৰ জপ কৰক

।। ॐ क्रीं क्रीं क्रीं हलीं ह्रीं खं स्फोटय क्रीं क्रीं क्रीं फट ।।

জ্যোতিষৰ বিশ্বাস অনুসৰি যিকোনো মঙলবাৰে মা কালীৰ মন্দিৰলৈ গৈ মাৰ এই বীজ মন্ত্ৰ ৩ বাৰ জপ কৰি এজন ব্যক্তিয়ে জীৱনৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব পাৰে।

শুকুৰবাৰে এই প্ৰতিকাৰসমূহ কৰক

শুকুৰবাৰে দেৱী কালীৰ চৰণত বগা আবীৰ আগবঢ়াওক। এই প্ৰতিকাৰ কৰিলে মাতৃ কালিৰ কৃপাত এজন ব্যক্তিয়ে স্বাস্থ্যৰ উন্নতি দেখিবলৈ পাব পাৰে। লগতে এই প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰিলে এজন ব্যক্তিয়ে গুৰুতৰ ৰোগৰ পৰাও সকাহ পাব পাৰে।

এই প্ৰসাদ আগবঢ়াওক

ধৰ্মীয় বিশ্বাস অনুসৰি দেৱী কালীক গুড় আগবঢ়োৱাটো অতি প্ৰিয় বুলি গণ্য কৰা হয়। এনে পৰিস্থিতিত মাতৃ কালীৰ আশীৰ্বাদ পাবলৈ পূজাৰ সময়ত গুৰ আগবঢ়াব লাগিব। ইয়াৰ পিছত এই প্ৰসাদৰ গুড় দুখীয়াৰ মাজত প্ৰসাদ হিচাপে বিতৰণ কৰক। এই কাম কৰিলে ধন সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ নাইকিয়া হৈ যায়।

ঋণৰ পৰা সকাহ পাব

যদি কোনো ব্যক্তিক ঋণৰ সমস্যাই আগুৰি ধৰিছে, তেন্তে তাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাবলৈ একেৰাহে ৯ দিন কালি মাৰ সন্মুখত গুগলৰ ধোঁৱা জ্বলাই দিয়ক। ইয়াৰ ফলত ঘৰত থকা নেতিবাচক শক্তিৰ পৰা মুক্তি পায় আৰু ব্যক্তিজনে ঋণৰ পৰাও মুক্তি পাব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button