ৰত্ন শাস্ত্ৰঃ মানুহৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰে আৰু ঋণৰ পৰা মুক্ত কৰে এই ৰত্ন বিধে।

জ্যোতিষ শাখা বহুতো ভিন্ন শাখাত বিভক্ত। সকলো বিজ্ঞানতে এজন ব্যক্তিৰ ভৱিষ্যত আৰু জীৱনৰ হিচাপ কৰিবলৈ বিভিন্ন পদ্ধতি দিয়া হৈছে। ৰত্ন শাস্ত্ৰ এনে এক বিজ্ঞান য’ত বহুতো ৰত্নৰ উল্লেখ আছে। যদি এইবোৰ শুদ্ধকৈ পিন্ধে তেন্তে এজন ব্যক্তিৰ জীৱনৰ সকলো সমস্যা শেষ হৈ যায়।

প্ৰতিটো ৰত্ন কোনো কোনো গ্ৰহৰ সৈতে সম্পৰ্কিত আৰু কোনো কোনো ৰাশিৰ লগতো সম্পৰ্কিত। যদি সঠিক ৰাশি, আৰোহী আৰু গ্ৰহৰ অৱস্থান বিবেচনা কৰি ৰত্ন পৰিধান কৰা হয়, তেন্তে সকলো শুভ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে। আজি আমি আপোনালোকক ক’ম টাইগাৰ ষ্টোনৰ বিষয়ে যিটোৱে নিজৰ নামৰ দৰেই কাম কৰে। ই এজন ব্যক্তিৰ জীৱন অতি দ্ৰুতগতিত সলনি কৰি দিয়ে আৰু তেওঁৰ সকলো সমস্যা নাইকিয়া কৰে। এই ৰত্ন পিন্ধাৰ পদ্ধতি আৰু ইয়াৰ উপকাৰিতাৰ বিষয়ে আজি কওঁ।

যিয়ে পিন্ধিব পাৰে

যদিও সকলোৱে টাইগাৰ ষ্টোন পিন্ধিব পাৰে। কিন্তু কুম্ভ, মকৰ আৰু ধনু ৰাশিৰ লোকে যদি ইয়াক পিন্ধে তেন্তে ই তেওঁলোকক বিশেষ ফল দিয়ে। এই ৰত্ন হালধীয়া ৰঙৰ আৰু ইয়াৰ ওপৰত ক’লা ৰেখা থাকে।

কেনেকৈ পিন্ধিব লাগে

যদি আপুনি টাইগাৰ ৰত্ন পিন্ধিব বিচাৰে তেন্তে ই ৮.২৫ ৰাটীৰ হ’ব লাগে। এইটো শনিবাৰে সন্ধিয়া পিন্ধা হয়। ঋণৰ সমস্যাত অশান্তি থকা লোকসকলে শুকুৰবাৰে পিন্ধিব পাৰে। চাকৰি পোৱাত অসুবিধা হোৱা লোকসকলে যদি এই দেওবাৰে পিন্ধে তেন্তে তেওঁলোকৰ বাবে শুভ বুলি প্ৰমাণিত হয়।

এইবোৰেই হ’ব লাভ

  • টাইগাৰ ষ্টোন পিন্ধিলে মানুহৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পায় আৰু তেওঁ প্ৰতিটো কাম ভালদৰে কৰিবলৈ সক্ষম হয়।
  • বিবাহিত নোহোৱা ব্যক্তিৰ বাবে এই শিলটো অতি উপকাৰী।
  • ইয়াক পিন্ধাটো ঋণৰ পৰা মুক্তি পাবলৈ অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়।
  • যদি আপুনি বাৰে বাৰে বাহন দুৰ্ঘটনাত ভুগি আছে বা আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিছে তেন্তে মঙলবাৰে পিন্ধিব লাগে।
  • ইয়াৰ নাম টাইগাৰৰ দৰেই ই এজন ব্যক্তিৰ জীৱনত আগতীয়াকৈ প্ৰভাৱ পেলোৱাৰ কাম কৰে আৰু চাৰিওফালৰ পৰা সমৃদ্ধি কঢ়িয়াই আনে।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment