নাৰীৰ শৰীৰৰ এই ৩টা অংগই উদঙায় সকলো গোপন কথা, জানক কেনেদৰে জানিব পাৰি চৰিত্ৰ ?

এষাৰ কথা আছে যে স্বয়ং ভগৱানেও নাৰীৰ স্বৰূপ বুজিব নোৱাৰে। কিন্তু আপুনি জানেনে যে নাৰীক বুজিবলৈ বেছি মগজু ব্যৱহাৰ কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই, তেওঁলোকৰ শৰীৰৰ এই তিনিটা অংশই নিজেই তেওঁলোকৰ সকলো গোপন কথা উদঙাই দিয়ে। যদি আপুনিও আপোনাৰ মহিলা বন্ধুৰ বিষয়ে কিবা জানিব বিচাৰে, তেন্তে মাত্ৰ তাইৰ শৰীৰৰ এই ৩টা অংশ চাওক।

নাৰীৰ মুখৰ আটাইতকৈ আকৰ্ষণীয় অংশটো হ’ল তাইৰ ওঁঠ দুটা। যিকোনো নাৰীৰ ওঁঠলৈ চাই তেওঁৰ স্বভাৱ আৰু ব্যক্তিত্বৰ বিষয়ে জানিব পাৰিব। ৰঙা, পাতল, মসৃণ আৰু ভাল আকৃতিৰ ওঁঠৰ মহিলাসকল স্বভাৱতে অতি চেক্সি আৰু স্বামীৰ মৰম পায়। এনে নাৰীৰ বিবাহিত জীৱন খুব ভাল। আনহাতে, যিসকল মহিলাৰ তলৰ ওঁঠ ডাঠ আৰু ক’লা হয়, তেন্তে তেওঁলোকে সোনকালে স্বামী হেৰুৱাব পাৰে।

থুঁতৰিত ডিম্পল থকা নাৰীক স্বভাৱতে অতি উল্লাসিত আৰু আনুগত্যশীল বুলি গণ্য কৰা হয়। এনে নাৰীও স্বভাৱতে অতি দয়ালু। আনহাতে যিসকল মহিলাৰ থুঁতৰি ঘূৰণীয়া থাকে তেওঁলোকক অতি ভাগ্যৱান বুলি গণ্য কৰা হয়। দীঘল থুঁতৰি থকা মহিলাসকলে সহজেই লৌকিক সুখৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হয়, সেয়েহে তেওঁলোকক চৰিত্ৰহীন নাৰীৰ ভিতৰত গণ্য কৰা হয়।

ধনু আকৃতিৰ ভ্ৰূ সুসজ্জিত মহিলাক সুন্দৰী আৰু চৰিত্ৰসম্পন্ন নাৰী বুলি গণ্য কৰা হয়। আনহাতে ইয়াৰ বিপৰীতে পোন, দীঘল আৰু ডাঠ ভঙা ভ্ৰু ভাল বুলি গণ্য কৰা নহয়। নাকৰ ওপৰেৰে দুয়োফালে ভ্ৰূ লগ হোৱা মহিলা, তেনে মহিলাই বেছি দিনলৈ স্বামীৰ সুখ নাপায়। এয়া বিধৱা হোৱাৰ লক্ষণ।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment