পত্নীক সুখী কৰি ৰাখিবলৈ স্বামীয়ে ৰাতি এই কামটো কৰিব লাগে, আপোনাৰ সংগীয়ে কেতিয়াও খং নকৰিব।

পত্নীক সুখী কৰিবলৈ ৰাতিৰ টিপছ: স্বামী-স্ত্ৰীৰ সম্পৰ্কত প্ৰেম থকাটো অতি প্ৰয়োজনীয়। সৰু সৰু মুহূৰ্তবোৰ উপভোগ কৰি আপুনি আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনটো ভাল কৰি তুলিব পাৰে। কিন্তু কেতিয়াবা কিছুমান কথাৰ বাবে আৰু সংগীক সময় নিদিয়াৰ বাবে আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ অৱনতি ঘটিবলৈ আৰম্ভ কৰে। এনে পৰিস্থিতিত স্বামীয়ে পত্নীক পতিয়ন নিয়াবলৈ বা সুখী কৰিবলৈ অক্ষম হয়। গতিকে আজি আমি আপোনালোকক এনে কিছুমান ব্যৱস্থা ক’ম, যিবোৰ গ্ৰহণ কৰি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক সুখী কৰিব পাৰে।

১/ শোৱনি কোঠাত যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক কয় যে মোক খাদ্য দিয়ক, মই ভাগৰি পৰিছো… মই শুবলৈ ওলাইছো… মোৰ এতিয়া একো কৰিবলৈ সাহস নাই, তেন্তে আপোনাৰ পত্নীৰ নিশ্চয় বেয়া লাগিব কাৰণ এইবোৰৰ বিষয়ে। আচলতে অফিচে মানুহক বৰ ভাগৰুৱা কৰি তোলে। কিন্তু এইটোও পাহৰি যোৱাটো ভুল যে ঘৰখন চোৱাচিতা কৰা পত্নীজনো সকলো দায়িত্ব পালন কৰি বৰ ভাগৰুৱা হৈ পৰে। এনে অৱস্থাত অফিচৰ পৰা ঘৰলৈ অহাৰ পিছত পত্নীক সুধিব পৰাটো স্বামীৰ কৰ্তব্য, কেনে আছিল দিন?

২) কেতিয়াবা আপোনাৰ এই সৰু কাৰ্য্যই আপোনাৰ সম্পৰ্কক বহুগুণে মজবুত কৰি তুলিব পাৰে। ৰাতি পত্নীৰ লগত আপোনাৰ সমস্যাবোৰ ভাগ-বতৰা কৰাৰ পৰিৱৰ্তে পত্নীৰ লগত মৰমেৰে কথা পাতিব পাৰে। ইয়াৰ লগতে তেওঁলোকৰ সমস্যাৰ বিষয়েও সুধিব পাৰে।

৩/ কেৱল এয়াই নহয়, ৰাতি সংগীলৈ কিছু উপহাৰো লৈ আহিব পাৰে। এই উপহাৰ যিকোনো বস্তু হ’ব পাৰে। ইচ্ছা কৰিলে এদিনো পত্নীক দিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও যদি আপুনি উইকেণ্ডৰ বিষয়ে পৰিকল্পনা কৰিছে তেন্তে আপুনি তেওঁৰ সৈতেও এই বিষয়ে আলোচনা কৰিব পাৰে। ইচ্ছা কৰিলে অফিচত বহুত ভালকৈ ঘটা কথাবোৰো পত্নীৰ লগত আলোচনা কৰিব পাৰে।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment