১২৮ কেজি ওজনৰ পত্নীৰ হেঁচাত প্ৰাণ গল স্বামীৰ। কত সংঘটিত হৈছে এই ঘটনা ?

কোৱা হয় যে এজন ব্যক্তি সুস্থ হ’ব লাগে। শৰীৰ হওক বা আন যিকোনো বস্তু হওক। বহুতো গধুৰ ওজনেও এজন ব্যক্তিৰ বাবে অসুবিধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। প্ৰায়ে দেখা যায় যে শকত মানুহে অতি কম কাম কৰিবলৈ সক্ষম হয়। একে সময়তে কিছুমান আনৰ বাবেও সমস্যা হৈ পৰে।

আজি আমি আপোনালোকক জনাবলৈ ওলাইছো এনে এটা গোচৰ, যাৰ বিষয়ে আপুনি স্তম্ভিত হ’ব।সূত্ৰৰ পৰা পোৱা তথ্য অনুসৰি গুজৰাটৰ পৰা এই বিষয়টো চৰ্চালৈ আহিছে। ইয়াত এক অদ্ভুত ঘটনাৰ বাবে স্বামীৰ মৃত্যু হোৱাটো আচৰিত কথা। জানিব পৰা মতে, ৰাজকোটৰ বাসিন্দা নটৱাৰলালৰ পত্নীৰ ওপৰত পৰি গুৰুতৰভাৱে আহত হয়।

ৰাজকোটৰ ৰামধন ছ’চাইটিত বাস কৰা পত্নী মঞ্জুলা ভৰি পিছলি পৰাত স্বামীৰ ওপৰত পৰি যায়। যাৰ বাবে স্বামীৰ থিতাতে মৃত্যু হয়।

জানিব পৰা মতে মহিলাগৰাকীৰ ওজন প্ৰায় ১২৮ কিলোগ্ৰাম। স্থানীয় লোকে জনোৱা মতে, মহিলাগৰাকী স্বামীৰ ওপৰত পৰি নটৱাৰলালৰ শৰীৰ আৰু মূৰত গুৰুতৰভাৱে আঘাতপ্ৰাপ্ত হয়, যাৰ ফলত তেওঁৰ থিতাতে মৃত্যু হয়।

লাভ কৰা তথ্য অনুসৰি ৬৮ বছৰীয়া মহিলাগৰাকীয়ে পুত্ৰ আশীষক চাবলৈ গৈছিল বুলি জানিব পৰা গৈছে। কাৰণ তেওঁ অসুস্থ আছিল। ইয়াৰ বাবেই তেখেতে আতংকৰ বাবে খৰখেদাকৈ চিৰি বগাই গৈ আছিল আৰু ভৰি দুখন পিছলি গৈছিল। পিছে পিছে আহি আছিল গিৰিয়েক। ভৰিখন পিছলি যোৱাৰ লগে লগে মঞ্জুলা নটৱাৰলালৰ ওপৰত পৰিল।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment