১৪ মে’ৰ পৰা এই ৰাশিৰ ভাগ্য মুকলি হব, সূৰ্য্য ঈশ্বৰ থাকিব

Sun Transit In Taurus: হিন্দু জ্যোতিষৰ মতে ২০২৩ চনৰ ১৪ মে’ত এই ট্ৰেনজিটটোৱে শুক্ৰ গ্ৰহৰ শাসিত বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ গৈ আছে। হিন্দু ধৰ্মৰ মতে সূৰ্য্য ঈশ্বৰক প্ৰশাসন, আত্মা, পিতৃ, স্বাস্থ্য, আত্মবিশ্বাস আৰু চাকৰিৰ কাৰক হিচাপে গণ্য কৰা হয় আৰু হয়তো সেইবাবেই সূৰ্য্য ঈশ্বৰৰ এই পৰিবহণ অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ বুলি গণ্য কৰা হয়। এইবাৰ সূৰ্য্য ঈশ্বৰৰ এই ট্ৰেনজিটৰ বাবে এই ৰাশিৰ থলুৱা লোকসকলৰ ভাগ্য সলনি হ’বলৈ গৈ আছে। গতিকে জানো আহক কোন সেই ৩টা ৰাশি…

সিংহ ৰাশিফল:– এইবাৰ সূৰ্য্যৰ ট্ৰেনজিট সিংহ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। কাৰণ এই ট্ৰেনজিট আপোনাৰ কৰ্মৰ ভিত্তিত হ’ব। সেইবাবেই আজিকালি নতুন কাম আৰম্ভ হ’ব পাৰে। ইয়াৰ লগে লগে সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা আৰু অধিক শক্তিশালী হ’বলৈ গৈ আছে। কেৱল এয়াই নহয় আজিকালি নিবনুৱা লোকসকলে অতি সোনকালে নতুন চাকৰি লাভ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি:- কৰ্কট ৰাশি থকা লোকে সূৰ্য্য দেৱতাৰ ৰাশি সলনি কৰি বহু উপকাৰ লাভ কৰিব পাৰে। ইয়াৰ প্ৰত্যক্ষ প্ৰভাৱ আপোনাৰ আয়ৰ ওপৰত হ’ব আৰু অনাগত দিনত আপোনাৰ আয় ভালকৈ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যিকোনো পুৰণি বিনিয়োগৰ পৰা লাভ পাব পাৰে। আজিকালি সকলো ঠাইৰ পৰাই সুবিধা পাব, কিন্তু এই সময়ত শনিৰ আধা আধা চলি আছে, গতিকে আজিকালি স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব।

মকৰ ৰাশিফল:- সূৰ্য্য ঈশ্বৰৰ প্ৰৱেশ মকৰ ৰাশিৰ থলুৱা লোকৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। কাৰণ, এই সূৰ্য্য দেৱতাই আপোনাৰ ৰাশিৰ পৰা পঞ্চম স্থানত ভ্ৰমণ কৰিবলৈ ওলাইছে। আজিকালি শিশুৰ ফালৰ পৰা কিছু নতুন খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰি। গতিকে আনফালে প্ৰেমৰ লগত জড়িত লোকসকলেও সফলতা লাভ কৰিব। আজিকালি আপোনাৰ মনটো বৰ সুখী হ’ব আৰু আপুনি ভাগ্যৰ সমৰ্থন পাব আৰু আপোনাৰ সকলো ইচ্ছা পূৰণ হ’বলৈ গৈ আছে।

Leave a Comment