শুই থকাৰ সময়ত গাৰুৰ তলত ৰাখক এই বস্তুটো, পাব অগণন লাভ

বাস্তুশাস্ত্ৰত এনে বহু কথা কোৱা হৈছে যিবোৰে আমাৰ জীৱনত গভীৰ প্ৰভাৱ পেলায়। বস্তুবোৰ সঠিক ঠাইত ৰখাৰ লগতে সঠিক ঠাইত ৰখাটোও গুৰুত্বপূৰ্ণ বুলি বিবেচিত হয়।

বাস্তুত ভাল টোপনি দিয়া আৰু মনটোক শান্ত কৰি ৰখাত সহায়ক হোৱাকৈ বাস্তুত বহুতো টিপছ আছে। ইয়াৰে এটা হ’ল শুই থাকোঁতে গাৰুৰ তলত কফূ দুটুকুৰা ৰখা।

গাৰুৰ তলত কফূ ৰখাৰ অনেক আধ্যাত্মিক আৰু স্থাপত্যৰ তাৎপৰ্য আছে বুলি ধৰা হয়। বাস্তু শাস্ত্ৰত কফূৰক শুদ্ধিকৰণৰ ভাল কাৰক বুলি গণ্য কৰা হয় আৰু আমি ইয়াক প্ৰায়ে পৰিৱেশত ধনাত্মক শক্তি সৃষ্টিৰ বাবে ব্যৱহাৰ কৰো। জ্যোতিষী ড° আৰতি দহিয়াৰ পৰা আমাক জনাওক শুই থকাৰ সময়ত গাৰুৰ তলত কফূৰ ৰখাৰ বাস্তু উপকাৰিতা যিয়ে আপোনাৰ জীৱনত সুখ কঢ়িয়াই অনাত সহায় কৰিব পাৰে।

বাস্তু আৰু জ্যোতিষত কফূৰ গুৰুত্ব

ঘৰৰ পৰা ঋণাত্মক শক্তি আঁতৰাই ধনাত্মক শক্তি অনাত সহায় কৰা উপাদান হিচাপে কফূৰক দেখা যায়। বাস্তুত নিয়মিতভাৱে ঘৰত কফূৰ জ্বলোৱাৰ পৰামৰ্শ দিয়া হয় যাতে ঘৰৰ পৰা প্ৰতিটো অপশক্তি খেদি পঠিয়াব পৰা যায় আৰু ভাল শক্তি বৃদ্ধি কৰিব পৰা যায়।

ঠিক তেনেদৰে শুই থকাৰ সময়ত গাৰুৰ তলত কেইটুকুৰা কফূৰ ৰাখিলে আপোনাৰ মানসিক অৱস্থা উন্নত হয় আৰু শৰীৰতো শক্তি প্ৰদান কৰে। ই শৰীৰ আৰু মনক সকলো নেতিবাচক শক্তিৰ পৰা ৰক্ষা কৰে আৰু আধ্যাত্মিক মংগলৰ বাবে এক অনুকূল পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰে।

কফূৰ আপোনাৰ আভা বিশুদ্ধ কৰে

কফূৰ শুদ্ধিকৰণ গুণৰ বাবে যুগ যুগ ধৰি পৰিচিত। বিশ্বাস কৰা হয় যে ইয়াক গাৰুৰ তলত ৰাখিলে আপোনাৰ চৌপাশৰ পৰিৱেশ বিশুদ্ধ হয়, অধিক ইতিবাচক আৰু আধ্যাত্মিকভাৱে অনুকূল পৰিৱেশৰ সৃষ্টি হয় যিয়ে আপোনাৰ চিন্তা ক্ষমতাও বিকশিত কৰে।

কফূৰ সুগন্ধি সজীৱ বুলি গণ্য কৰা হয়। শুই থকাৰ সময়ত এই সুগন্ধি উশাহ ল’লে শান্তিৰে শুই থাকিব পাৰে, মানসিক চাপ কমিব পাৰে আৰু শান্তিৰ অনুভূতি জগাই তুলিব পাৰে।

কফূৰ ঋণাত্মক শক্তিৰ পৰা ৰক্ষা কৰে

বাস্তুত কফূৰ ঋণাত্মক শক্তি আঁতৰোৱাৰ ক্ষমতা আছে বুলি বিশ্বাস কৰা হয়। ইয়াক গাৰুৰ তলত ৰখাটোৱে সুৰক্ষামূলক ব্যৱস্থা হিচাপে কাম কৰে, আপোনাৰ ব্যক্তিগত স্থানত ঋণাত্মক বলৰ প্ৰৱেশ ৰোধ কৰে।

বাস্তুৰ মতে গাৰুৰ তলত কফূৰ ৰাখিলে সপোনৰ মান বৃদ্ধি পাব পাৰে। ই ইতিবাচক শক্তিক আকৰ্ষণ কৰে আৰু আধ্যাত্মিকভাৱে উপকাৰী সপোনক প্ৰসাৰিত কৰে বুলি বিশ্বাস কৰা হয়।

আঠুৱাৰ তলত কফূৰ ৰখাৰ আধ্যাত্মিক সংযোগ

বিভিন্ন আধ্যাত্মিক অনুশীলনত কফূৰ পৰম্পৰাগত তাৎপৰ্য আছে। ইয়াক গাৰুৰ তলত ৰখাটো আপোনাৰ আধ্যাত্মিক সংযোগ বৃদ্ধি কৰাৰ উপায় হিচাপে চাব পাৰি, ধ্যান বা আত্মনিৰীক্ষণৰ বাবে অনুকূল পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰা।

বাস্তুৱে আপোনাৰ বাসস্থানত শক্তিৰ ভাৰসাম্যৰ ওপৰত গুৰুত্ব আৰোপ কৰে। কফূৰ শক্তিৰ ওপৰত ভাৰসাম্য ৰক্ষাৰ প্ৰভাৱ পেলায় বুলি বিশ্বাস কৰা হয় আৰু ইয়াক গাৰুৰ তলত ৰাখিলে শক্তিৰ সুসম আৰু সুষম প্ৰবাহত অৰিহণা যোগায়।

কফূৰ ভাল টোপনিৰ সহায় কৰে

কফূৰ শান্তকাৰী গুণ টোপনিৰ বিকাৰ বা অনিদ্ৰাত আক্ৰান্ত লোকৰ বাবে উপকাৰী হ’ব পাৰে। বাস্তুত ইয়াৰ শান্ত কৰা সুগন্ধিয়ে শিথিলতা বৃদ্ধি কৰে আৰু অধিক জিৰণিদায়ক টোপনিত অৰিহণা যোগায় বুলি বিশ্বাস কৰা হয়।

শুই থকাৰ সময়ত গাৰুৰ তলত কফূৰ সৰু টুকুৰা এটা ৰাখিলে ই আপোনাৰ জীৱনত বহুতো ভাল লক্ষণ দিয়ে আৰু ভাল টোপনিৰ আশীৰ্বাদ দিয়ে।

কফূ বিশুদ্ধতাৰ প্ৰতীক

বাস্তু আৰু জ্যোতিষত কফূৰ সদায় পবিত্ৰতা আৰু ঈশ্বৰত্বৰ লগত জড়িত হৈ আহিছে। ইয়াক আপোনাৰ গাৰুৰ তলত ৰখাটোৱে আপোনাৰ চিন্তা আৰু সপোনত বিশুদ্ধতাক আমন্ত্ৰণ জনোৱাৰ প্ৰতীক হ’ব পাৰে, আধ্যাত্মিক মংগলৰ অনুভূতিক প্ৰসাৰিত কৰিব পাৰে আৰু বহুতো ভিন্ন ধৰণে আপোনাৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে।

শুই থকাৰ সময়ত যদি আপুনি গাৰুৰ তলত কফূৰ ৰাখে তেন্তে আপুনি বহু উপকাৰ লাভ কৰে আৰু ই আপোনাৰ চাৰিওফালে ইতিবাচক শক্তিৰ প্ৰসাৰ ঘটায়।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment