Advertisement
ধৰ্ম

ভাগ্য শক্তিশালী কৰিবলৈ পালন কৰক নিমখৰ এই সহজ কৌশলবোৰ, দূৰ হৈ যাব দুষ্ট শক্তিবোৰ

Salt Astro Remedies: প্ৰতিটো ঘৰৰ পাকঘৰত নিমখ থাকে। খাদ্যৰ সোৱাদ বৃদ্ধিৰ বাবে ব্যৱহাৰ কৰা হয়। নিমখৰ বিভিন্ন প্ৰকাৰৰ। ইয়াৰ ভিতৰত সাগৰ আৰু পৰ্বতৰ নিমখ প্ৰধান। পাহাৰৰ নিমখক শিলৰ নিমখ বোলা হয়। ইয়াক উপবাসৰ সময়ত ব্যৱহাৰ কৰা হয়। জ্যোতিষ আৰু বাস্তুত নিমখৰ গুৰুত্বৰ বিষয়ে ব্যাখ্যা কৰা হৈছে। জ্যোতিষশাস্ত্ৰত চন্দ্ৰ আৰু শুক্ৰৰ লগত নিমখৰ সম্পৰ্ক ৰখা হৈছে। নিমখৰ বহুতো অলৌকিক ব্যৱহাৰৰ বিষয়েও বৰ্ণনা কৰা হৈছে।

নিমখৰ অলৌকিক প্ৰতিকাৰ

জ্যোতিষৰ মতে যদি চন্দ্ৰ ৰাশি দুৰ্বল হয় তেন্তে সাগৰীয়া নিমখ ব্যৱহাৰ কৰিব নালাগে। এনে পৰিস্থিতিত পাহাৰৰ নিমখ সেৱন কৰাটো লাভজনক। যদি মংগল গ্ৰহ দুৰ্বল হয় তেন্তে সাগৰীয় নিমখৰ ব্যৱহাৰ উপকাৰী।

ঘৰত নিমখ বাকচত ৰখাটো শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। নিমখীয়া পানীৰে ঘৰ মচিলে উপকাৰ পোৱা যায়। ইয়াৰ ফলত ঘৰত ধনাত্মক শক্তি বজাই ৰাখে।

যদি আপোনাৰ মনটো বিচলিত হয় তেন্তে নিমখীয়া পানীৰে গা ধুব লাগে। কোঠাটোৰ চুকত নিমখৰ টুকুৰা এটা ৰাখিলেও ঋণাত্মক শক্তি আঁতৰি যায়। ( সকলোতকৈ আগত আপোনাৰ দিনটোৰ ৰাশিফল পাবলৈ ইয়াত দিয়া লিংক টোত ক্লিক কৰি WhatsApp গ্ৰুপত Join হওঁক 👉👉 ক্লিক কৰক )

যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অসুস্থ হৈ থাকে তেন্তে আপোনাৰ বিচনাৰ কাষত নিমখেৰে ভৰা কাঁচৰ পাত্ৰ এটা ৰখাটো উপকাৰী। যদি শুক্ৰ ৰাশি দুৰ্বল হয় তেন্তে নিমখ দান কৰিব লাগে।

সদায় কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰাখিব লাগে। কোনো ব্যক্তিক পোনপটীয়াকৈ নিমখ নিদিব। ইয়াৰ ফলত সম্পৰ্কত তিক্ততা আহিব পাৰে। বলপূৰ্বক বা কাৰো হেঁচাত নিমখ গ্ৰহণ নকৰিব। ঘৰত কেতিয়াও নিমখ শেষ হ’বলৈ নিদিব।

( সকলোতকৈ আগত আপোনাৰ দিনটোৰ ৰাশিফল পাবলৈ ইয়াত দিয়া লিংক টোত ক্লিক কৰি WhatsApp গ্ৰুপত Join হওঁক 👉👉 ক্লিক কৰক )

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button