বছৰৰ পিছত ৰামনৱমীৰ দিনা ঘটিছে এই বিৰল কাকতলীয়া সংযোগ, সম্পূর্ণ সলনি হ’ব এই ৰাশিৰ ভাগ্য

Ramnavmi lucky zodiac: সমগ্ৰ ভাৰতবৰ্ষত উদযাপিত ৰামনৱমী উৎসৱ ১৭ এপ্ৰিল বুধবাৰে পালন কৰা হ’ব। এই সময়ছোৱাত এঠাইৰ পৰা আন ঠাইলৈ শোভাযাত্ৰা উলিয়াই অনা হয়। অতি আদৰেৰে উদযাপন কৰা এই উৎসৱৰ দিনা মন্দিৰত ৰামভক্তৰ বিপুল জনসমাগম দেখা যায়। এইবাৰ অযোধ্যাত নিৰ্মিত ৰাম মন্দিৰতো ৰাম লালাৰ জন্ম বাৰ্ষিকী অতি আদৰেৰে পালন কৰা হ’ব।

বৈদিক জ্যোতিষৰ মতে ত্ৰেতা যুগৰ পিছত এইবাৰ আকৌ এবাৰ ভগৱান শ্ৰীৰামৰ জন্মদিনত এক বিৰল কাকতলীয়া সংযোগ সংঘটিত হৈছে। এই বিৰল সংমিশ্ৰণৰ দ্বাৰা কিছুমান ৰাশিয়ে বহুত লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে।

ৰাম নৱমীৰ দিনা সংঘটিত হৈছে এক বিৰল কাকতলীয়া সংযোগ

ৰাম নৱমীৰ দিনা চন্দ্ৰ কৰ্কট ৰোগত উপস্থিত থাকিব। আনহাতে, সূৰ্য্যৰ উচ্চ ৰাশিত মেষ ৰাশিত স্থাপন কৰা হ’ব আৰু দশম স্থানতো থাকিব। আজিৰ দিনটোতে গজাকেশৰী যোগো গঢ় লৈ উঠিছে। এনে এক কাকতলীয়া সংযোগ কেৱল ত্ৰেতাযুগৰ সময়ত শ্ৰীৰামৰ জন্মদিনতহে ঘটিছিল।

মেষ ৰাশিত দেৱগুৰু বৃহস্পতি নিজেই সূৰ্য্য ঈশ্বৰৰ সৈতে উপস্থিত। এই ৰাশিৰ লোকে ইয়াৰ দ্বাৰা উপকৃত হ’ব। এই সময়ছোৱাত কিছু ভাল খবৰ পোৱা যাব পাৰে। অফিচত কিবা ডাঙৰ দায়িত্ব পাব পাৰে। আপোনাৰ বছে হয়তো আপোনাৰ কামৰ শলাগ ল’ব। ব্যৱসায় কৰাসকলে ভাল লাভ পাব পাৰে। আৰ্থিক অৱস্থা অধিক শক্তিশালী হৈ উঠিব আৰু অন্যান্য সমস্যাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব।

তুলা ৰাশিৰ মানুহে বস্তুগত আৰাম পাব। যিসকলে যিকোনো পৰিকল্পনা কৰি আছে, তেওঁলোকৰ পৰিকল্পনা সফল হ’ব। লগতে যদি কোনো কাম বাকী আছে তেন্তে সেয়া সম্পূৰ্ণ হ’ব। যদি আপুনি ক’ৰবাত সম্পত্তি কিনাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেন্তে সেয়া পূৰণ হ’ব। ব্যৱসায়ত ভাল লাভ হ’ব। এই সময়ছোৱাত অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব।

মীন ৰাশিৰ লোকসকলে যি কামত নিয়োজিত হ’ব, তাতেই সফল হ’ব, যাৰ বাবে মনটো অতি সুখী হ’ব। এই সময়ছোৱাত আৰ্থিক অৱস্থা ভাল হ’ব। কাম কৰাসকলে নতুন আৰু ভাল চাকৰিৰ অফাৰ পাব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা ভাল হ’ব।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ সাধাৰণ বিশ্বাস আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। AxomInfo-এ এই কথা নিশ্চিত নকৰে।)

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment