POCO য়ে ১০ হাজাৰত কৈ সস্তাত লৈ আহিছে 5G Smartphone, ফোনত উপলব্ধ হব বহুতো ফিচাৰ

অহা ২২ ডিচেম্বৰত ভাৰতীয় বজাৰত ৫জি স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিবলৈ ওলাইছে POCO ৰ নাম POCO M6 5G। এইটো হ’ব বাজেট স্মাৰ্টফোন, য’ত বহুতো বৈশিষ্ট্য থাকিব। কওঁ, কোম্পানীটোৱে শেহতীয়াকৈ POCO C65 বাজেট ফোন মুকলি কৰিছিল। এতিয়া কোম্পানীয়ে লৈ আহিছে M-Series ৰ এটা নতুন ফোন। আজি কোম্পানীয়ে এই ফোনটোৰ দাম জনাইছে।

বাজেট কেন্দ্ৰিক ফোন হ’ব

POCO য়ে প্ৰকাশ কৰিছে তেওঁলোকৰ আগন্তুক স্মাৰ্টফোন POCO M6 5G ৰ মূল্য। কোম্পানীটোৱে কমিউনিটি পেজত এটা টিজাৰ শ্বেয়াৰ কৰিছে য’ত ফোনটোৰ মূল্য ৯,৪XX টকা দেখা গৈছে। এই মূল্যত বেংকৰ অফাৰ অন্তৰ্ভুক্ত, যিয়ে ভিত্তি ভেৰিয়েণ্টৰ ফলপ্ৰসূ খৰচ প্ৰতিফলিত কৰে। যদি এনেকুৱা হয় তেন্তে ভাৰতীয় বজাৰত ই এটা বাজেট কেন্দ্ৰিক ফোন হৈ পৰিব। ( সকলোতকৈ আগত আপোনাৰ দিনটোৰ ৰাশিফল পাবলৈ ইয়াত দিয়া লিংক টোত ক্লিক কৰি WhatsApp গ্ৰুপত Join হওঁক 👉👉 ক্লিক কৰক )

কোম্পানীটোৱে এই কথা প্ৰকাশ কৰে

POCO এ তেওঁলোকৰ আগন্তুক স্মাৰ্টফোন POCO M6 5G ৰ কেমেৰা আৰু প্ৰচেছৰ প্ৰকাশ কৰিছে। ইতিমধ্যে কোম্পানীটোৱে জোকাইছিল যে ফোনটোত ৫০এমপিৰ মেইন কেমেৰা থাকিব। এতিয়া কোম্পানীয়ে নিশ্চিত কৰিছে যে এই ফোনটোত থাকিব MediaTek Dimensity 6100+ SoC। টিপষ্টাৰ কাকপাৰ স্ক্ৰজিপেকৰ পৰা ফাদিল হোৱা তথ্য অনুসৰি M6 5G হ’ব পাৰে এটা ৰিব্ৰেণ্ড কৰা Redmi 13C 5G।

Poco M6 5G ত কি কি বৈশিষ্ট্য পোৱা যাব

শেহতীয়াকৈ Poco M6 5G কিছুমান ৰাজহুৱা প্ৰমাণপত্ৰত দেখা গৈছে, য’ত ইয়াৰ মডেল নম্বৰ 23128PC33I আৰু আভ্যন্তৰীণ নাম “air_p”ও অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হৈছে। এই প্ৰমাণপত্ৰসমূহে প্ৰকাশ কৰিছে যে ফোনটোত থাকিব MediaTek Dimensity 6100+ SoC, যিটো এটা শক্তিশালী প্ৰচেছৰ যিয়ে 5G সংযোগ সমৰ্থন কৰে। ( সকলোতকৈ আগত আপোনাৰ দিনটোৰ ৰাশিফল পাবলৈ ইয়াত দিয়া লিংক টোত ক্লিক কৰি WhatsApp গ্ৰুপত Join হওঁক 👉👉 ক্লিক কৰক )

যদি Poco M6 5G এটা ৰিব্ৰেণ্ড কৰা Redmi 13C 5G হয়, তেন্তে ইয়াত তলত দিয়া বৈশিষ্ট্যসমূহ পোৱা যাব-

  • 6.74 ইঞ্চি এলচিডি ডিছপ্লে যাৰ 90Hz ৰিফ্ৰেছ ৰেট থাকিব পাৰে।
  • 50MP প্ৰাইমেৰী কেমেৰা আৰু এটা ডেপথ চেন্সৰৰ সৈতে ডুৱেল-ৰিয়াৰ কেমেৰা।
  • 18W ফাষ্ট চাৰ্জিং সমৰ্থনৰ সৈতে 5000mAh বেটাৰী।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment