কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ পিছতো পোৱা নাই নেকি সফলতা আৰু আৰ্থিক লাভ? থাকিব পাৰে চন্দ্ৰৰ বিশেষ সংমিশ্ৰণ

Astrology: ৰাশিফলত ষষ্ঠ স্থানত মংগল আৰু চন্দ্ৰৰ সৈতে শনিৰ সংগমৰ বাবে ব্যক্তিজনে নিজৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সঠিক ফল নাপায়, আৰু ইয়াৰ বাবে তেওঁৰ সদায় ধনৰ অভাৱ হৈ থাকে। এনে সংমিশ্ৰণ থকা ব্যক্তিয়ে যদি ক’ৰবাত কাম কৰে, তেন্তে তাত থকা মানুহে তেওঁৰ পৰা বহুত কাম লয় যদিও তেওঁক উপযুক্ত দৰমহা নিদিয়ে।

সম্পূৰ্ণ ফলাফল নাপায়

বহু সময়ত এনে পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হয় যে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰাৰ পিছতো সেই কামৰ কৃতিত্ব আন কোনোবাই লয়। যদি এজন ব্যক্তি ব্যৱসায়ী হয় তেন্তে একে কামৰ ব্যৱসায় কৰা আন ব্যৱসায়ীসকলৰ তুলনাত তেওঁৰ লাভ কম।কেতিয়াবা তেওঁৰ দোষ নহ’লেও কেতিয়াবা যোগানকাৰী আৰু কেতিয়াবা তেওঁৰ কৰ্মচাৰীয়ে তেওঁক বেয়াকৈ কয়। এনে পৰিস্থিতিত ঋণ লৈ প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ বাধ্য হয়।

ব্যক্তিজন ঋণী হৈ পৰে

কম আয়ৰ বাবে বহু সময়ত তেওঁলোকে ঋণ পৰিশোধ কৰিব নোৱাৰে আৰু তাৰ পিছত এই ঋণৰ সময়সীমা দীঘলীয়া হৈ পৰে, এনে পৰিস্থিতিত সন্মুখৰ ব্যক্তিজনে যেতিয়া ঋণৰ পৰিমাণ ঘূৰাই দিবলৈ কয় তেতিয়া ঋণ লোৱাজনৰ বেয়া লাগে।তেওঁ গৈ টাকাডেক অপমান বুলি গণ্য কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰে। আচলতে ৰাশিফলৰ ষষ্ঠ স্থানত উপস্থিত থকা গ্ৰহৰ প্ৰকাৰৰ প্ৰভাৱ নিশ্চিতভাৱে মানুহৰ জীৱনত পৰে।

এই সমাধানবোৰ চেষ্টা কৰক

  • অন্তৰ্মুখী নহৈ নিজৰ মতামত আগবঢ়াই দিয়াৰ অভ্যাস গঢ়ি তুলিব লাগিব, আত্মবিশ্বাস যাতে কমি নাযায় তাৰ প্ৰতিও গুৰুত্ব দিব লাগিব।
  • আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ এটা অংশ সদায় বিনিয়োগ কৰা উচিত, প্ৰয়োজনতকৈ বেছি খৰচ কৰাটো আপোনাৰ বাবে একেবাৰেই ভাল নহয়।
  • মাতৃৰ সেৱা কৰাৰ লগতে ডাঙৰ ভাইটিৰ সৈতেও সমন্বয় বজাই ৰাখিব লাগে;পূৰ্বপুৰুষৰ ব্যৱসায়ত জ্যেষ্ঠ ভাইটিৰ সংগত থাকিব লাগে।
  • বিশেষভাৱে সক্ষম লোকসকলক সহায় কৰিবলৈ আৰু সদায় কেৱল প্ৰয়োজনৰ ভিত্তিত ঋণ ল’বলৈ চেষ্টা কৰা।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ সাধাৰণ বিশ্বাস আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। আমি এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই।)

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment