Advertisement
ধৰ্ম

নতুন বছৰৰ প্ৰথম দিনাই কৰক ‘লং’ৰ এই প্ৰতিকাৰ , টকাৰে ভৰি পৰিব আপোনাৰ পকেট

জ্যোতিষত ভাৰতীয় মছলাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ স্থান আছে। এই পাকঘৰৰ মছলাবোৰ প্ৰতিটো গ্ৰহৰ লগত জড়িত। এনে পৰিস্থিতিত এই মছলাবোৰৰ লগত জড়িত কিছু ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰিলে আপোনাৰ নতুন বছৰটো লাভজনক কৰি তুলিব পাৰি।

এই ধাৰাবাহিকখনত আজি আমি আপোনালোকক লৱণৰ লগত জড়িত কিছুমান প্ৰতিকাৰৰ বিষয়ে জনাইছো যিবোৰ নতুন বছৰৰ আগতে আপুনি চেষ্টা কৰিব লাগিব। জ্যোতিষী ৰাধাকান্ত ৱাটছে আমাক জনাইছে যে বছৰ আৰম্ভ হোৱাৰ আগতেই এই লংৰ ঔষধবোৰ কৰিলে বছৰটোৰ ভিতৰত পকেটবোৰ টকাৰে ভৰি থাকিব।

২০২৪ চনত লংৰ এই জ্যোতিষ চিকিৎসা কৰক (Clove Remedies In 2024)

বছৰৰ প্ৰথম দিনা যেতিয়া আপুনি ঈশ্বৰৰ আৰাধনা কৰি আৰতি কৰে, তেতিয়া সেই আৰতিৰ দীপত ঘিউৰে লং জ্বলাই আৰতি কৰা। এনে কৰিলে পূজাত উদ্ভৱ হোৱা দোষবোৰ দূৰ হ’ব।

বছৰৰ প্ৰথম দিনাই ভগৱান শিৱক চেনি আৰু লৱণ আগবঢ়াওক। বছৰৰ প্ৰথম দিনটো সোমবাৰে পৰিছে। এনে অৱস্থাত এই প্ৰতিকাৰ কৰি ভগৱান শিৱ সন্তুষ্ট হ’ব আৰু তেওঁৰ আপোনাৰ ওপৰত অপৰিসীম আশীৰ্বাদ থাকিব।

বছৰৰ প্ৰথম দিনা ৰঙা কাপোৰ এখনত ৭ টা লং ৰাখি লক্ষ্মী দেৱীক অৰ্পণ কৰক আৰু তাৰ পিছত লংৰ লগতে সেই কাপোৰৰ এটা বাণ্ডিল বনাই নিজৰ চেফত ৰাখিব। এই সমাধানৰ দ্বাৰা ধনৰ সমস্যা দূৰ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰিব।

নতুন বছৰৰ প্ৰথম মাহৰ যিকোনো মঙলবাৰে হনুমানক ২১ টা লং আগবঢ়াই ‘অম শ্ৰী হনুমতে নম’ মন্ত্ৰ জপ কৰিব। ইয়াৰ লগে লগে হনুমানে আপোনাক আশীৰ্বাদ দিব আৰু বছৰটোৰ ভিতৰত আপুনি কোনো ধৰণৰ বিপদৰ সন্মুখীন নহ’ব।

নৱবৰ্ষত আপোনাৰ শস্য ৰখা ঠাইত আপোনাৰ ঘৰৰ পাকঘৰত হালধীয়া কাপোৰত ৭ টা লং বান্ধি ৰাখক। এই প্ৰতিকাৰ অনুসৰণ কৰিলে আপোনাৰ ঘৰত কেতিয়াও ধন আৰু শস্যৰ অভাৱ নহ’ব।

এই লেখাত দিয়া তথ্যৰ জৰিয়তে নতুন বছৰত আৰ্থিক সুবিধা লাভ কৰিবলৈ আৰু আৰ্থিক সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাবলৈ লংৰ লগত জড়িত কি কি ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰিব লাগে সেই বিষয়েও জানিব পাৰিব। আমাৰ কাহিনীৰ লগত জড়িত কিবা প্ৰশ্ন থাকিলে লেখাটোৰ তলত দিয়া কমেণ্ট বক্সত জনাওক। আমি আপোনাক শুদ্ধ তথ্য দিবলৈ চেষ্টা কৰি যাম। যদি এই কাহিনীটো ভাল লাগিল, তেন্তে শ্বেয়াৰ কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button