আপুনিও জোতা-চেণ্ডেল এই দিশত ৰাখে নেকি ? হ’ব পাৰে মহা বিপদ

বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে ঘৰৰ প্ৰতিটো দিশে কিবা নহয় কিবা এটা সূচায়। যদি আপুনি যিকোনো বস্তু ভুল দিশত ৰাখে, তেন্তে ইয়াৰ নেতিবাচক প্ৰভাৱো আমাৰ জীৱনত পৰে। লগতে এই অশুভ প্ৰভাৱৰ বাবে আমি আৰ্থিক, শাৰীৰিক আৰু মানসিক অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হয়। বাস্তু শাস্ত্ৰত জোতা আৰু চেণ্ডেলৰ ৰখা ঠাইৰ কথা উল্লেখ কৰা হৈছে, যদি সেই অনুসৰি জোতা আৰু চেণ্ডেল নাৰাখে তেন্তে ইয়াৰ বেয়া প্ৰভাৱ দেখা যায়। বাস্তুৰ মতে জোতা আৰু চেণ্ডেল কোন দিশত ৰাখিব লাগে জানক।

বাস্তু অনুসৰি জোতা ৰখা ঠাই

~ ঘৰৰ ​​উত্তৰ-পূব দিশত জোতা-চেণ্ডেল ৰাখিলে দেৱী লক্ষ্মীৰ খং উঠে আৰু ঘৰত ঋণাত্মক শক্তি বাস কৰে। সেইবাবেই ভুলতে জোতা-চেণ্ডেল এই দিশত এৰি নাযাব।

~ প্ৰায়ে আমি জোতা আৰু চেণ্ডেল পিন্ধি ওলাই যাওঁ, যাৰ বাবে ঘৰত আমাৰ লগত নেতিবাচকতা বাস কৰে, গতিকে জোতা আৰু চেণ্ডেল বন্ধ ঠাইত ৰাখিব লাগে বা ৰাখিবলৈ পৃথক ৰেক বনাব লাগে। ( আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল আগতিয়াকৈ জানিবলৈ এই গ্ৰুপটোত Join হওক 👉 Click here )

~ বাস্তু শাস্ত্ৰত কোৱা হৈছে যে কেতিয়াও লেতেৰা বা ফটা জোতা পিন্ধিব নালাগে। ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ প্ৰতিমূৰ্তি নষ্ট হোৱাৰ লগতে দেৱী লক্ষ্মীও অসুখী হৈ পৰে। সেইবাবেই লেতেৰা আৰু ফটা জোতা পিন্ধিব নালাগে।

~ বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে শোৱা কোঠাতো জোতা-চেণ্ডেল ৰাখিব নালাগে। ইয়াৰ ফলত নেতিবাচকতা সৃষ্টি হয় আৰু স্বাস্থ্যৰ ওপৰত বেয়া প্ৰভাৱ পৰে। একে সময়তে বিচনাৰ মূৰত বা তলত চেণ্ডেল খুলি শুব নালাগে, তেনে কৰাটো অতি অশুভ।

~ যিসকলে নিজৰ জীৱনত আগবাঢ়িব বিচাৰে, তেওঁলোকে নীলা ৰঙৰ জোতাক অগ্ৰাধিকাৰ দিব লাগে। পৰিষ্কাৰ নীলা ৰঙৰ জোতা পিন্ধিলে কামটো ভালদৰে হয় আৰু সফলতাও আনে।

~ বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে হালধীয়া জোতা আৰু জোতা-চেণ্ডেল কেতিয়াও পিন্ধিব নালাগে। হালধীয়া ৰং বৃহস্পতি গ্ৰহৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বুলি ধৰা হয়, ইয়েই ভাগ্য বৃদ্ধি কৰা গ্ৰহ। এনে পৰিস্থিতিত হালধীয়া জোতা পিন্ধিলে আপোনাৰ সৌভাগ্য দুৰ্ভাগ্যলৈ পৰিণত হ’ব পাৰে। ( আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল আগতিয়াকৈ জানিবলৈ এই গ্ৰুপটোত Join হওক 👉 Click here )

~ যদি আপোনাৰ ৰাশিফলত বাস্তু দোষ আছে তেন্তে শনিবাৰে আৰ্তজনক জোতা আৰু চেণ্ডেল দান কৰক।

~ বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে শনিবাৰে জোতা-জোতা-চেণ্ডেল ক্ৰয় কৰিব নালাগে।

(বিঃদ্ৰঃ এই বাতৰিত দিয়া তথ্য জ্যোতিষ আৰু ধৰ্মীয় বিশ্বাসৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। Axominfo-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যদি এই লিখনিটো ভাল লাগিল, তেন্তে ফেচবুকত শ্বেয়াৰ আৰু লাইক কৰক। এনেধৰণৰ আৰু অধিক লেখা পঢ়িবলৈ আমাৰ ফেচবুক পেজটো Follow কৰিব নাপাহৰিব। আপোনাৰ মতামত আমালৈ কমেণ্ট বক্সত পঠাওক।)

Leave a Comment