বাস্তুৰ মতে আপোনাৰ শোৱা কোঠাত কৰক এইসমূহ গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰিৱৰ্তন, বিবাহিত জীৱনত থাকিব প্ৰেম

Vastu Tips For Married Life: বাস্তু বিবাহিত জীৱনৰ বাবে টিপচ্: ঘৰত যদি বাস্তুৰ দোষ থাকে, তেন্তে ইয়াৰ নেতিবাচক প্ৰভাৱ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ ওপৰত দেখা যায়। একে সময়তে অগ্ৰগতিৰ ক্ষেত্ৰতো বাধা আহিবলৈ আৰম্ভ কৰে। কেৱল এয়াই নহয়, বিবাহিত জীৱনতো বিসংগতি স্থায়ী হৈ থাকে। আজি আমি আপোনালোকক ক’ম কিছুমান বাস্তু টিপছ, যিবোৰ গ্ৰহণ কৰি আপুনি আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনটো মধুৰ কৰি তুলিব পাৰে।

মূৰটো এই দিশলৈ মুখ কৰি শুব

বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে স্বামী-স্ত্ৰীৰ কোঠাটো দক্ষিণ দিশলৈ হ’ব লাগে। আপোনাৰ কোঠাত কেৱল পাতল ৰং ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। একে সময়তে বাস্তুৰ মতে কোঠাটোত কাঠৰ বিচনা ব্যৱহাৰ কৰাটো ভাল বুলি বিবেচিত হয়। শুই থকাৰ সময়ত মূৰটো দক্ষিণ দিশলৈ হ’ব লাগে। বাস্তু শাস্ত্ৰত কোৱা হৈছে যে বিচনাৰ সোঁফালে স্বামী আৰু বাওঁফালে শুব লাগে।

শোৱনি কোঠাত লগাব এনে ছবি

বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে যদি স্বামী-স্ত্ৰীয়ে নিজৰ শোৱা কোঠাত ৰাধা-কৃষ্ণৰ ছবি ৰাখে তেন্তে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক মধুৰ হৈ পৰে। ইয়াৰ বাহিৰেও শোৱা কোঠাত এযোৰ জীৱ-জন্তু আৰু চৰাইৰ মূৰ্তি বা ছবি ৰখাটো শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। ইয়াৰ দ্বাৰা বিবাহিত জীৱনত প্ৰেম অটুট থাকে। একে সময়তে যদি আপুনি শোৱা কোঠাত স্বামী-স্ত্ৰীৰ ছবি এখন ৰাখিব বিচাৰে তেন্তে পশ্চিম দিশটোৱেই উত্তম হ’ব।

এনে ছবি নলগাব

বাস্তু শাস্ত্ৰত বিশ্বাস কৰা হয় যে স্বামী-স্ত্ৰীয়ে কেতিয়াও হিংসাত্মক প্ৰাণী বা মহাভাৰত আদিৰ লগত জড়িত ছবি নিজৰ কোঠাত ৰাখিব নালাগে। ইয়াৰ ফলত নেতিবাচকতা বৃদ্ধি পায়, যাৰ ফলত স্বামী-স্ত্ৰীৰ মাজত তৰ্ক-বিতৰ্কও বৃদ্ধি পায়। ইয়াৰ বাহিৰেও শোৱা কোঠাত বেছিকৈ ইলেক্ট্ৰনিক সামগ্ৰী ৰাখিব নালাগে। ইয়াৰ ফলত সম্পৰ্কত উত্তেজনা বৃদ্ধি পায়।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment