এই ৪টা লক্ষণেৰে জানি লওক আপোনাৰ পুৰুষ সংগীয়ে প্ৰথমবাৰৰ বাবে যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিছে নে নাই

নাৰী কুমাৰীত্বক অত্যধিক গুৰুত্ব দিয়া দিনবোৰ গ’ল। একবিংশ শতিকাত এতিয়া মহিলাসকলো বিচনাত বছ হ’বলৈ সাজু হৈছে। আচলতে যেতিয়া দুয়োজন সংগীয়ে পাৰস্পৰিক যৌন সম্পৰ্কৰ বাবে সাজু হয় তেতিয়া কুমাৰীত্ব ডাঙৰ বিষয় হ’ব নালাগে। ইয়াৰ পিছতো যদি আপুনি জানিব বিচাৰে যে আপোনাৰ পুৰুষ সংগীয়ে প্ৰথমবাৰৰ বাবে যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিছে নে নাই, তেন্তে আপুনি এই ৫টা লক্ষণৰ পৰা পুৰুষৰ কুমাৰীত্বৰ বিষয়ে জানিব পাৰে…

যেতিয়া লগে লগে অৰ্গাজম হয়

যদি কোনো পুৰুষ কুমাৰী হৈ প্ৰথমবাৰৰ বাবে যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰে তেন্তে তেওঁৰ তাৎক্ষণিক আৰু অনিয়ন্ত্ৰিত অৰ্গাজম হোৱাৰ সম্ভাৱনা অতি বেছি। এনে পৰিস্থিতিত যদি আপোনাৰ পুৰুষ সংগীয়ে লগে লগে ক্লাইমেক্সত উপনীত হয় তেন্তে তাৰ অৰ্থ হ’ল তেওঁ প্ৰথমবাৰৰ বাবে।

ৰক্তক্ষৰণ হ’ব পাৰে

আচৰিত নহ’ব, প্ৰথমবাৰৰ বাবে যৌন সম্পৰ্ক স্থাপনৰ সময়ত কেৱল মহিলাই নহয় পুৰুষৰো তেজ ওলাব পাৰে, যদিও এনে পুৰুষৰ সংখ্যা বহুত কম। এনে হয় কাৰণ বহু পুৰুষৰ আগৰ ছাল টান হৈ থাকে আৰু সেয়েহে যৌন সম্পৰ্কৰ সময়ত লিংগত সামান্য ৰক্তক্ষৰণ হ’ব পাৰে।

বিচনাত কি কৰিব নাজানে

যদি যৌন সম্পৰ্কৰ সময়ত আপুনি এনে এজন পুৰুষৰ সৈতে থাকে যিয়ে নাজানে ইয়াৰ পিছত কি কৰিব লাগে, হাত ক’ত ৰাখিব লাগে, সংগীক কেনেকৈ ধৰিব লাগে, যদি আপোনাক উলংগ দেখাৰ পিছত তেওঁ অদ্ভুত অনুভৱ কৰিছে, তেন্তে এই সকলোবোৰ কথা, এই কথাটোৱে ইংগিত দিব পাৰে যে আপোনাৰ পুৰুষ সংগী কুমাৰী। যৌনতাৰ অভিজ্ঞতা থকা পুৰুষে এইবোৰৰ প্ৰতি কোনো গুৰুত্ব নিদিয়ে।

ফৰপ্লেৰ বিষয়ে নাজানি

যদি আপুনি যৌনতাৰ পৰা সৰ্বাধিক আনন্দ লাভ কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেন্তে ফৰপ্লে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। কিন্তু যদি আপোনাৰ সংগীয়ে ফৰপ্লেৰ বিষয়ে একো নাজানে আৰু কেনেকৈ কৰিব নাজানে, তেন্তে ই আপোনাৰ সংগী কুমাৰী হ’ব পাৰে তাৰ লক্ষণ হ’ব পাৰে।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment