ঘৰত মকৰাজাল থকাটো অশুভ নেকি? জ্যোতিষীৰ পৰা জানো আহক

বহুবাৰ এনেকুৱা হয় যে ঘৰত পৰিষ্কাৰ-পৰিচ্ছন্নতা বজাই ৰখাৰ পিছতো ঘৰত মকৰাজাল গঠন হয়। যদিও মকৰা জাল গঠন হোৱাটো এটা সাধাৰণ পৰিঘটনা, তথাপিও বাস্তু শাস্ত্ৰত ইয়াৰ আঁৰত বহুতো ইংগিত পোৱা যায়। এনে পৰিস্থিতিত জ্যোতিষী ৰাধাকান্ত ভাটছৰ পৰা জানো আহক ঘৰত বাৰে বাৰে মকৰাজাল গঠন হোৱাটোৱে কি সূচায়।

ঘৰত মকৰাজাল থকাটো অশুভ হয়নে?

বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে ঘৰত মকৰাজাল গঠন হোৱাটো অতি অশুভ বুলি গণ্য কৰা হয় কাৰণ ইয়াৰ ফলত বাস্তুৰ বিসংগতি হয়। ঘৰত মকৰাজাল গঠন হ’লে পৰিয়ালৰ সদস্যৰ অগ্ৰগতিত বাধাৰ সৃষ্টি হয়। একে সময়তে ঘৰত দৰিদ্ৰতা বিয়পিবলৈ আৰম্ভ কৰে। আনকি সদস্যসকলৰ আচৰণত বহু পৰিৱৰ্তন দেখা যায়।

বাস্তু শাস্ত্ৰই কয় যে শোৱা কোঠাত মকৰাজাল থাকিলে মানসিক চাপৰ সৃষ্টি হয়। লগতে স্বামী-স্ত্ৰীৰ মাজত সদায় তীব্ৰ বিসংগতি থাকে। বৈবাহিক জীৱনত সদায় অসুবিধা থাকে আৰু বৈবাহিক সম্পৰ্কৰ পৰা প্ৰেম, বিশ্বাস আৰু পাৰস্পৰিক সমন্বয় সম্পূৰ্ণৰূপে নাইকিয়া হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে।

ঘৰৰ পূজা কক্ষত যদি মকৰা জাল ৰৈ যায় বা বাৰে বাৰে গঢ় লৈ উঠে, তেতিয়া ই পাৰিবাৰিক বিসংগতিৰ জন্ম দিয়ে। পৰিয়ালৰ শান্তি আৰু ঘৰৰ ইতিবাচকতা ধ্বংস হয়। ঘৰত ঋণাত্মক শক্তিৰ প্ৰবাহ বাঢ়িবলৈ আৰম্ভ কৰে। লগতে সৌভাগ্য দুৰ্ভাগ্যলৈ পৰিণত হয়। গ্ৰহবোৰ বিচলিত হৈ পৰে।

ঘৰৰ পাকঘৰত মকৰাজাল বনোৱাটোও অশুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। ইয়াৰ লগে লগে ঘৰতে আৰম্ভ হয় ধন-সম্পত্তি আৰু সমৃদ্ধিৰ কাম। মাতৃ অন্নপূৰ্ণা আৰু মাতৃ লক্ষ্মী দুয়োজনেই পাকঘৰত বাস কৰে। এনে পৰিস্থিতিত ঘৰৰ পাকঘৰত মকৰা জাল গঠন হোৱাটোৱেও দুয়োগৰাকী মাতৃৰ অসন্তুষ্টি প্ৰকাশ কৰে। ইয়াক আৰ্থিক লোকচানৰ সূচক বুলিও ক’ব পাৰি।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment