সপোনত নিজকে বিয়া হোৱা দেখাটো শুভ নে অশুভ ? সপোন বিজ্ঞানে কি কয় জানি লওক

সপোন শাস্ত্ৰঃ সপোন বিজ্ঞানৰ মতে এজন ব্যক্তিৰ সপোনে তেওঁৰ বাস্তৱ জীৱনৰ লগত জড়িত কোনো ঘটনাৰ ইংগিত দিয়ে। এই লক্ষণসমূহ শুভ বা অশুভ হ’ব পাৰে। বহুতো অবিবাহিত ল’ৰা-ছোৱালীয়েও বিবাহৰ সপোন বাস্তৱায়িত হোৱা দেখি বিভিন্ন ধৰণৰ পূজা আৰু উপবাস পালন কৰে। যাৰ বাবে তেওঁলোকৰ মনলৈ অহা বিবাহৰ চিন্তাবোৰ তেওঁলোকৰ সপোনতো দেখা দিবলৈ আৰম্ভ কৰে।

আপোনালোকক কওঁ যে সপোন বিজ্ঞানৰ মতে সপোনত নিজৰ বিবাহৰ লগত জড়িত পৰিঘটনা দেখিলে বেলেগ বেলেগ কথাৰ ইংগিত পোৱা যায়। ই এজন ব্যক্তিৰ জীৱনৰ লগত জড়িত শুভ আৰু অশুভ উভয় ঘটনাৰ ইংগিত দিয়ে। সপোন বিজ্ঞান অনুযায়ী নিজৰ বিয়াৰ সপোনৰ বিভিন্ন চিন বিতংভাৱে জনাওক।

নিজকে বিয়া কৰাই থকা চাওক

কওঁ যে সপোন বিজ্ঞানৰ মতে সপোনত নিজৰ বিবাহ দেখিলে এক অশুভ লক্ষণৰ ইংগিত পোৱা যায়। ইয়াৰ ফলত সেই ব্যক্তিজনৰ জীৱনত বহু সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, তেওঁ কাম কৰা কৰ্মক্ষেত্ৰত তেওঁৰ সন্মানো হ্ৰাস পাব পাৰে।

বিয়া হৈ থকাৰ সময়ত নিজকে বিয়া কৰাই থকা দেখি

সপোন বিজ্ঞানৰ মতে যদি কোনো ব্যক্তিয়ে বিয়া হৈ সপোনত দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে বিয়া হোৱা দেখিছে, তেন্তে ই বৈবাহিক জীৱনত বহু ধৰণৰ সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

বন্ধুৰ বিয়া চাই

যদি কোনো ব্যক্তিয়ে তেওঁৰ কোনোবা বন্ধুৱে বিয়া হোৱা দেখিছে, তেন্তে অতি সোনকালে তেওঁৰ কামত কিছু বাধা আহিব, যাৰ ফলত বহু ধৰণৰ মানসিক সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

নিজৰ বিয়াৰ শোভাযাত্ৰা চাওক

যদি কোনো ব্যক্তিয়ে নিজৰ বিয়াৰ শোভাযাত্ৰা দেখে তেন্তে তেওঁৰ সন্মান আৰু সন্মান বাঢ়িব। ইয়াৰ বাহিৰেও তেওঁলোকে ডাঙৰ মানুহৰ লগত সম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিব পাৰে।

আত্মীয়ৰ বিয়া চাই

কোনো এজন ব্যক্তিয়ে যদি নিজৰ কোনোবা আত্মীয়ৰ বিয়া হোৱা দেখিছে তেন্তে তেওঁৰ আত্মবিশ্বাস বাঢ়ি যায় আৰু তেওঁ ভৱিষ্যতৰ বাবে ভাল পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বিয়াৰ সাজ পিন্ধি নিজকে দেখা

সপোনত যদি কোনো ব্যক্তিয়ে নিজকে বিয়াৰ সাজ পিন্ধি দেখে তেন্তে তেওঁৰ বিবাহিত জীৱনত বহুত সুখ আহিবলৈ গৈ আছে তাৰ লক্ষণ।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment