Advertisement
ৰাশিফল

২১ ডিচেম্বৰ ২০২৩ ৰাশিফল : ভাগ্যৰ ৰং, শুভ সময়, ৰাশিৰ বাবে জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণী

২০২৩ চনৰ ২১ ডিচেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰৰ বাবে মেষ, বৃষ, মিথুন ৰাশি, কৰ্কট, সিংহ, কন্যা, তুলা, বৃশ্চিক, ধনু, মকৰ, কুম্ভ আৰু মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল আৰু ৰাশিফল।

মেষ ৰাশিঃ উত্তেজিত হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক কাৰণ ইয়াৰ ফলত তৰ্ক আৰু সংঘাতৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। যদি আপুনি বিদেশত পঢ়িবলৈ আকাংক্ষিত ছাত্ৰ, তেন্তে ঘৰৰ আৰ্থিক সমস্যাই আজি দুখৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে শান্তিপূৰ্ণ দিনৰ বাবে বাছি লওক; যদি আনে আপোনাৰ ওচৰলৈ সমস্যা আনে, তেন্তে মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ সেইবোৰক আওকাণ কৰক। আপোনাৰ সম্পৰ্ক বৃদ্ধি কৰিবলৈ ব্যক্তিগত নিৰ্দেশনা বিচাৰক। গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যক্তিৰ সৈতে মত বিনিময় কৰাৰ সময়ত মনোযোগী হৈ থাকক, কিয়নো আপুনি মূল্যৱান অন্তৰ্দৃষ্টি লাভ কৰিব পাৰে। যদিও দিনটোৰ আৰম্ভণি অলপ ক্লান্তিকৰ হ’ব পাৰে, তথাপিও আগবাঢ়ি যোৱাৰ লগে লগে ইতিবাচক ফলাফলৰ উন্মেষ ঘটিব। দিনটোৰ শেষত নিজৰ বাবে কিছু সময় ব্যৱহাৰ কৰক, হয়তো ঘনিষ্ঠ কোনোবা এজনৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰি। আপোনাৰ পত্নীয়ে আপোনাৰ দিনটোত আনন্দ কঢ়িয়াই অনাৰ প্ৰচেষ্টা চলাব। প্ৰতিকাৰ: কুকুৰক ৰটি বা ৰুটি খুৱাই স্বাস্থ্যৰ উন্নতি সাধন কৰক।

লাকী ৰং: কমলা।

শুভ সময়ঃ দিনৰ ১২.৩০ বজাৰ পৰা দুপৰীয়া ২ বজালৈ।

বৃষ ৰাশিঃ ব্যস্ততাৰ মাজতো আপোনাৰ স্বাস্থ্য শক্তিশালী হৈ থাকিব বুলি আশা কৰা হৈছে। আৰ্থিক নাটনিৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ আজিয়েই অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ ৰোধ কৰাটো ভাল। আত্মীয়ৰ সৈতে কটোৱা গুণগত সময় লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। আপোনাৰ ন্যায্য আৰু উদাৰ প্ৰেমৰ পুৰস্কাৰ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত এজন সুন্দৰ ব্যক্তিৰ সন্মুখীন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অফিচৰ পৰা উভতি অহাৰ পিছত আৰাম কৰিবলৈ আপোনাৰ প্ৰিয় কিছুমান চখত লিপ্ত হওক। আপোনাৰ জীৱন সংগীয়ে আপোনাক সুখ কঢ়িয়াই আনিবলৈ আজি যথেষ্ট প্ৰচেষ্টা চলাব। প্ৰতিকাৰঃ ৰাহু যেতিয়া ইতিবাচক প্ৰভাৱ পৰে তেতিয়া ইয়াৰ দ্বাৰা দান, ত্যাগ, সৃষ্টিশীলতা, বিপ্লৱ আদি গুণৰ বুজোৱা হয়। আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা আৰু অৰ্থনৈতিক অৱস্থা উন্নত কৰিবলৈ সদায় আনক সহায় আৰু সেৱা কৰাৰ সৃষ্টিশীল উপায় বিচাৰিব।

লাকী ৰং: বেঙুনীয়া।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ১ বজাৰ পৰা দুপৰীয়া ২ বজালৈ।

মিথুন ৰাশি: আনক সমালোচনা কৰাৰ অভ্যাসৰ বাবে কিছু সমালোচনা আশা কৰক, কিন্তু হাস্যৰসৰ ভাৱ বজাই ৰাখিলে আৰু নিজৰ প্ৰতিৰক্ষাক কম কৰিলে ৰহস্যময় মন্তব্যক বিচ্যুত কৰাত সহায় কৰিব। পূৰ্বৰ বিনিয়োগৰ পৰা আয় বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ চখৰ বাবে সময় উচৰ্গা কৰক আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সহায় কৰক। আপোনাৰ হাঁহিটোৱেই আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ অসুখৰ সৰ্বোত্তম প্ৰতিকাৰ। কৰ্মক্ষেত্ৰত উত্তম হ’বলৈ নতুন প্ৰযুক্তি অন্তৰ্ভুক্ত কৰক আৰু শেহতীয়া কৌশল আৰু কৌশলৰ বিষয়ে আপডেট হৈ থাকক। এই ৰাশিৰ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে আজি পঢ়া-শুনাত মনোনিৱেশ কৰিবলৈ সংগ্ৰাম কৰিব পাৰে আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে অত্যধিক সময় কটাব পাৰে। আপোনাৰ চৌপাশৰ কোনোবাই হয়তো আপোনাৰ প্ৰতি আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ মৰম পুনৰ জগাই তুলিবলৈ কিবা এটা কৰিব। প্ৰতিকাৰ: তামৰ পাত্ৰৰ পৰা সূৰ্য্য ঈশ্বৰক পানী আগবঢ়াই আপোনাৰ পেছাদাৰী মংগল বৃদ্ধি কৰক, লগতে গুড়, ঘেঁহু, ৰঙা চিঙুন, আৰু এটা ৰঙা ফুল।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা নিশা ১২ বজালৈ।

কৰ্কট ৰাশিঃ পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপন কৰিলে আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি পাব পাৰে। ঘৰৰ প্ৰয়োজনীয়তা মানি চলি থকাৰ সময়ত আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে প্ৰয়োজনীয় সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰিবলৈ ওলাই যোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক, যদিও ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ বিত্তীয় অৱস্থা কঠোৰ হ’ব পাৰে। মানুহ আৰু তেওঁলোকৰ উদ্দেশ্যৰ বিষয়ে খৰখেদাকৈ বিচাৰ কৰাটো এৰক; তেওঁলোকে হয়তো হেঁচাত পৰিছে আৰু আপোনাৰ মমতাৰ প্ৰয়োজন হ’ব পাৰে। আপোনাৰ সংগীৰ মাজে মাজে খং আপোনাৰ প্ৰতি থকা উচ্চ সন্মানৰ পৰাই উদ্ভৱ হয়; প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ নকৰি তেওঁলোকৰ দৃষ্টিভংগী বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক। সফলতালৈকে নিজৰ উদ্দেশ্য গোপনীয় কৰি ৰাখক নিজৰ লক্ষ্যৰ দিশত নিৰৱে কাম কৰক। প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সৈতে নেটৱৰ্কিং কৰাটো আপোনাৰ অগ্ৰগতিৰ বাবে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। দীৰ্ঘদিনীয়া কৰ্মৰ হেঁচাত আপোনাৰ বিবাহ জীৱনত টান পৰিছে যদিও আজি সকলো অভিযোগ নোহোৱা হৈ যাব। প্ৰতিকাৰ: বিভক্ত বংগ গ্ৰাম (চানে কি দল) গৰুক খুৱাই নিজৰ আৰ্থিক উন্নতি সাধন কৰক।

লাকী ৰং: ধূসৰ।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৬.৩৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭.৩৫ বজালৈ।

সিংহ ৰাশি: কেইটামান উত্তেজনা আৰু মতানৈক্যৰ বাবে আপুনি খিংখিঙীয়া আৰু অস্বস্তি অনুভৱ কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ স্বতন্ত্ৰভাৱে ধন উপাৰ্জনৰ সম্ভাৱনা আছে, গতিকে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ মংগলৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা উচৰ্গা কৰক। লোভৰ পৰিৱৰ্তে প্ৰেম আৰু ইতিবাচক দৃষ্টিভংগীয়ে আপোনাৰ কৰ্মক পথ প্ৰদৰ্শন কৰক। তোমাৰ প্ৰেম জীৱন আজি সুন্দৰকৈ ফুলিব। গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যক্তিৰ সৈতে মত বিনিময় কৰাৰ সময়ত ভালদৰে মনোযোগ দিয়ক, কিয়নো আপুনি মূল্যৱান অন্তৰ্দৃষ্টি লাভ কৰিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ শেষৰ ফালে দূৰৈৰ ঠাইৰ পৰা ভাল খবৰৰ আগতীয়াকৈ আশা কৰক। আপোনাৰ পত্নীয়ে আপোনাক আজি তেওঁলোকৰ পৃথিৱীৰ কেন্দ্ৰবিন্দু যেন অনুভৱ কৰাব। প্ৰতিকাৰ: পূজা ঘৰ বা পৰিয়ালৰ বেদীত নিজৰ দেৱতাৰ সোণালী মূৰ্তি এটা ৰাখি স্বাস্থ্য বৃদ্ধি কৰক, আৰু নিতৌ পূজা কৰক।

লাকী ৰং: গোলাপী।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ২ বজাৰ আগতে।

কন্যা ৰাশিঃ শীঘ্ৰে ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰিলে আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া সমস্যাৰ সমাধান হ’ব। আমি মদ আৰু চিগাৰেটৰ বাবে ধন খৰচ নকৰিবলৈ কঠোৰ পৰামৰ্শ দিওঁ, কিয়নো ই আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ক্ষতি কৰাই নহয়, আপোনাৰ আৰ্থিক সমস্যাও আৰু অধিক বৃদ্ধি কৰে। ঘৰুৱা দায়িত্ব অৱহেলা কৰিলে আপোনাৰ লগত থকা কোনোবা এজনক বিৰক্ত কৰিব পাৰে। বিশেষ কাৰোবাৰ লগত সংযোগ স্থাপন কৰি প্ৰেমৰ আনন্দ বিচাৰিব। যদি আপুনি প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাইছে, তেন্তে শান্ত হৈ থাকক আৰু পৰীক্ষাৰ উদ্বেগে আপোনাক অস্থিৰ কৰিবলৈ নিদিব; আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাই ইতিবাচক ফলাফল দিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত এটা অসমাপ্ত কামত অভাৱনীয় কাৰণত সন্ধিয়া আপোনাৰ মনোযোগৰ প্ৰয়োজন হ’ব। আপোনাৰ জীৱন সংগীয়ে আজি আপোনাৰ জীৱনৰ এটা উল্লেখযোগ্য দিশত গুৰুত্বপূৰ্ণ সহায় আগবঢ়াব। প্ৰতিকাৰঃ ভগৱান গণেশ মন্দিৰত আৰ্থিকভাৱে বঞ্চিত ব্যক্তিক লাডু দান কৰি আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি সাধন কৰক।

লাকী ৰং: বাদামী।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

তুলা ৰাশিঃ দীৰ্ঘদিনীয়া উত্তেজনা আৰু জীৱনৰ টান পৰা সকাহ দিগন্তত। সেইবোৰক আঁতৰাই ৰাখিবলৈ আপোনাৰ জীৱনশৈলী স্থায়ীভাৱে সালসলনি কৰাৰ সুযোগ্য মুহূৰ্ত৷ আজি আপোনাৰ ঘৰত কোনো অনামন্ত্ৰিত অতিথিৰ সৈতে আকস্মিক মুখামুখি হ’লে অভাৱনীয় আৰ্থিক সুবিধা আহিব পাৰে। দূৰৈৰ আত্মীয়ৰ পৰা অহা এক ৰোমাঞ্চকৰ বাৰ্তাই সমগ্ৰ পৰিয়ালটোৰ বাবে আনন্দৰ স্ফুলিংগ যোগ কৰিব। এটা আচৰিত বাৰ্তাই আপোনাক এৰি যাব মধুৰ সপোন। আন দেশত পেছাদাৰী সংযোগ গঢ়ি তোলাৰ বাবে এইটো এটা উৎকৃষ্ট সময়। আপোনাৰ চেহেৰা বৃদ্ধি কৰা আৰু সম্ভাৱ্য অংশীদাৰক আকৰ্ষণ কৰা পৰিৱৰ্তন কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক। আপোনাৰ পত্নীয়ে আজি কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰিব, আপোনাৰ প্ৰশংসাৰ বৰষুণ দিব আৰু আপোনাৰ বাবে আকৌ এবাৰ পৰিব। প্ৰতিকাৰ: কুকুৰক বিশেষকৈ ক’লা কুকুৰক গাখীৰ খুৱাই পাৰিবাৰিক জীৱন উন্নত কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা ১১ বজালৈ।

বৃশ্চিক ৰাশি: শৰীৰৰ বিষৰ সৈতে মোকাবিলা কৰাটো আজিৰ তাৰিখত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে, গতিকে আপোনাৰ শৰীৰত অধিক মানসিক চাপ যোগ কৰিব পৰা যিকোনো শাৰীৰিক পৰিশ্ৰমৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পৰ্যাপ্ত পৰিমাণে জিৰণি লোৱাটো নিশ্চিত কৰক। ঘনিষ্ঠ আত্মীয়ৰ সহায়ত আপোনাৰ ব্যৱসায়িক প্ৰচেষ্টা আজি লাভৱান হ’ব পাৰে, আৰ্থিক লাভ কঢ়িয়াই আনিব পাৰে। যিজন ব্যক্তিয়ে আপোনাৰ প্ৰতি অসুস্থ অনুভূতি আশ্ৰয় লৈছিল তেওঁ বতাহ পৰিষ্কাৰ কৰি ক্ষতিপূৰণ দিবলৈ চেষ্টা কৰিব। ৰোমান্টিক প্ৰত্যাহ্বানৰ মাজেৰে নেভিগেট কৰিবলৈ আনন্দময় আৰু সাহসী মনোভাৱ বজাই ৰাখক। আন দেশত পেছাদাৰী সংযোগ স্থাপনৰ বাবে ই এক অনুকূল সময়৷ আজৰি সময়ত মাকৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ ইচ্ছা থাকিলেও অভাৱনীয় জৰুৰী কথা এটাই আপোনাৰ পৰিকল্পনাত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত কিছু দুখৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিও আজিৰ দিনত মানসিক চাপৰ উৎস হ’ব পাৰে। প্ৰতিকাৰ: স্বাস্থ্যৰ উল্লেখযোগ্য উন্নতিৰ বাবে নিৰামিষ খাদ্য পৰিহাৰ কৰি স্বাস্থ্য উন্নত কৰক।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা ১১ বজালৈ।

ধনু ৰাশিঃ আজি আপুনি শক্তিৰে ভৰি পৰিব, সাধাৰণ সময়ৰ আধাতে কামবোৰ সম্পন্ন কৰিব। যদি বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে সামাজিকভাৱে মিলিজুলি থাকিবলৈ পৰিকল্পনা কৰিছে, তেন্তে সম্ভাৱ্য আৰ্থিক লোকচানৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ খৰচ কৰাৰ প্ৰতি সচেতন হওক। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ প্ৰয়োজনীয়তাক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়ক, তেওঁলোকৰ আনন্দ-দুখত সক্ৰিয়ভাৱে অংশগ্ৰহণ কৰি আপোনাৰ যত্ন দেখুৱাওক। আজি হয়তো প্ৰেমৰ অভাৱ অনুভৱ হ’ব। আপাত দৃষ্টিত প্ৰত্যাহ্বানমূলক সমস্যাসমূহৰ মাজেৰে নেভিগেট কৰিবলৈ আপোনাৰ সংযোগসমূহ ব্যৱহাৰ কৰক। এই ৰাশিৰ অধীনত জন্ম লোৱাসকলে হয়তো সামাজিকভাৱে মিলিত হোৱাতকৈ অকলে সময় কটাবলৈ পছন্দ কৰিব পাৰে। আজৰি সময়খিনি ঘৰ চাফাই কামত উচৰ্গা কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক। পৰিয়ালৰ গতিশীলতাই আজি আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনত নেতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে, কিন্তু আপোনালোক দুয়োজনে বুদ্ধিমানৰূপে কামবোৰ চম্ভালিব। প্ৰতিকাৰ: পিপাল গছৰ ছাঁত থিয় হৈ লোহাৰ পাত্ৰৰ পৰা পানী, চেনি, ঘিউ, গাখীৰৰ মিশ্ৰণ শিপাত ঢালি দি সুস্থিৰ আৰু শক্তিশালী অৰ্থনৈতিক অৱস্থাৰ সৃষ্টি কৰিব লাগে।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

মকৰ ৰাশিঃ আত্মউন্নয়ন প্ৰকল্পত সময় বিনিয়োগ কৰিলে একাধিক লাভ হ’ব, আপোনাৰ আত্মসন্মান আৰু আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। আজিয়েই আৰ্থিক লোকচানৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ সাৱধান হওক—লেনদেনৰ সময়ত বা নথি-পত্ৰত স্বাক্ষৰ কৰাৰ সময়ত সজাগ হৈ থাকক। সামাজিক অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণৰ সুযোগ আহিব পাৰে, যাৰ ফলত আপুনি প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সৈতে ঘনিষ্ঠ সংস্পৰ্শলৈ আহিব পাৰে। আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগীয়ে আপোনাক কিবা এটা সুন্দৰকৈ সুখী কৰি তুলিব। ক্ৰমান্বয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰিৱৰ্তন কৰিলে সফলতা হাতৰ মুঠিত। আপোনাৰ কথাবোৰৰ প্ৰতি সচেতন হওক, কিয়নো অনাকাংক্ষিত মন্তব্যই আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ আৱেগক আঘাত দিব পাৰে। ক্ষতিপূৰণৰ প্ৰয়াসত আপুনি পৰিস্থিতিটো শুধৰণি কৰিবলৈ যথেষ্ট সময় খৰচ কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ সমগ্ৰ বিবাহিত জীৱনৰ আটাইতকৈ আৰামদায়ক দিন হ’বলৈ সাজু হৈছে। প্ৰতিকাৰ: তন্দুৰ (মাটিৰ অভেন)ত মিঠা ৰ’টি প্ৰস্তুত কৰি আৰ্তজনৰ মাজত বিতৰণ কৰি আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থাত ইতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫.৪৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬.৪৫ বজালৈ।

কুম্ভ ৰাশিঃ ক্ৰীড়া আৰু বাহিৰৰ কাম-কাজত লিপ্ত হোৱাটো আপোনাৰ হেৰুৱা শক্তি পুনৰ উদ্ধাৰৰ এক সজীৱ উপায়। লাভজনক ব্যৱসায়িক উদ্যোগে আজি বহু ব্যৱসায়ী আৰু ব্যৱসায়ীক আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। একে ধৰণৰ ৰুচিৰ অংশীদাৰ সমমনা ব্যক্তিৰ সৈতে আপোনাক সংযোগ কৰা কাৰ্য্যকলাপসমূহ অন্বেষণ কৰক। প্ৰেমে আত্মাস্পৰ্শী গুণ গ্ৰহণ কৰে, আৰু আজি আপুনি ইয়াক সম্পূৰ্ণৰূপে অনুভৱ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ অতীতৰ প্ৰচেষ্টাক আজি স্বীকৃতি দিয়া হ’ব পাৰে, সম্ভাৱনাময়ভাৱে আপোনাৰ প্ৰদৰ্শনৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি এক সুপ্ৰাপ্য পদোন্নতিৰ সূচনা কৰিব। ব্যৱসায়িক সম্প্ৰসাৰণৰ ক্ষেত্ৰত অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰা পৰামৰ্শ ল’লে ব্যৱসায়ীসকলে লাভৱান হ’ব পাৰে। আলোচনা চক্ৰ আৰু প্ৰদৰ্শনীত অংশগ্ৰহণ কৰিলে নতুন জ্ঞান আৰু মূল্যৱান যোগাযোগৰ সুবিধা হ’ব। আজিয়েই আপোনাৰ কল্পনাতীত পত্নীৰ উষ্ণতাত জুতি লওক আৰু ৰজাৰ দৰে অনুভৱ কৰক। প্ৰতিকাৰঃ তামৰ পাত্ৰত মজুত পানী খাই স্বাস্থ্য বঢ়াই ৰোগমুক্ত হৈ থাকক।

লাকী ৰং: কমলা।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৪.৩০ বজালৈ।

মীন ৰাশিঃ আপোনাৰ আশা চহকী, সুক্ষ্ম, সুগন্ধি, আৰু চকু কপালত তুলিব পৰা ফুলৰ দৰে ফুলিব। আজি ৰাতি আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা বেছি কাৰণ পূৰ্বে ঋণ দিয়া যিকোনো ধন তৎকালীনভাৱে ঘূৰি আহিব। আজি সকলোৱে আপোনাৰ বন্ধু হোৱাৰ ইচ্ছা কৰে, আৰু আপুনি বাধ্য হ’বলৈ অধিক সুখী হ’ব৷ ৰোমান্টিক মুখামুখি হোৱাটো অতি উত্তেজনাপূৰ্ণ হ’ব পাৰে যদিও ই হয়তো বেছি দিন ধৰি নাথাকিবও পাৰে। নতুন ধাৰণাবোৰ উৎপাদনশীল হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ শৰীৰক সজীৱ কৰি তোলা আৰু ফিটনেছ অৰ্জন কৰাৰ চিৰন্তন পৰিকল্পনা থকাৰ পিছতো আন দিনৰ দৰে ফাঁচীৰ পৰা হাত সাৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ পত্নীয়ে ইচ্ছাকৃতভাৱে আপোনাক আঘাত দিব পাৰে, যাৰ ফলত কিছু সময়ৰ বাবে বিচলিত হোৱাৰ ভাৱ এটা দীঘলীয়া হ’ব পাৰে। প্ৰতিকাৰ: আপোনাৰ প্ৰেমিক বা সংগীক প্লেটিনাম ভিত্তিক গহনা বা আনুষংগিক বস্তু উপহাৰ দি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনক সজীৱ আৰু বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: গোলাপী।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button