চাকৰিত পদোন্নতি নাপালে পালন কৰক এই ৫ টা সহজ সমাধান, আপোনাৰ দৰমহা বৃদ্ধি হব

Job Promotion Tips: সনাতন ধৰ্মত প্ৰতিটো দিন কোনো কোনোবা ঈশ্বৰ বা দেৱীৰ প্ৰতি উৎসৰ্গিত কৰা হয়। বুধবাৰটো ভগৱান গণেশৰ নামত উচৰ্গা কৰা হয়। এই দিনটোত ৰীতি-নীতি অনুসৰি গণেশ ভগৱানক পূজা কৰি সকলো বিপদৰ পৰা সকাহ পোৱা যায়। গণেশ জীক বিঘ্নাহৰ্ত বুলিও জনা যায়। প্ৰজ্ঞাৰ ঈশ্বৰক সন্তুষ্ট কৰি তেওঁৰ আশীৰ্বাদ পাবলৈ বুধবাৰে কিছু জ্যোতিষৰ ব্যৱস্থাৰ ব্যাখ্যা কৰা হৈছে।

বিশ্বাস কৰা হয় যে যদি আপুনি চাকৰি বা ব্যৱসায়ত যিকোনো ধৰণৰ অসুবিধাৰ সন্মুখীন হৈছে বা ব্যৱসায়ত দীৰ্ঘদিন ধৰি লোকচানৰ সন্মুখীন হৈছে, তেন্তে বুধবাৰে এই ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰিলে সোনকালে পদোন্নতি আৰু চাকৰি বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে।

চাকৰিৰ পদোন্নতিৰ বাবে এইবোৰ ব্যৱস্থা কৰক

শনি মন্দিৰত এগচি চাকি জ্বলোৱা

যদি আপুনিও চাকৰিৰ পদোন্নতি বা বৃদ্ধি বিচাৰে তেন্তে প্ৰতি শনিবাৰে মন্দিৰলৈ গৈ এগচি চাকি জ্বলাব। ইয়াৰ লগতে বহি শনি মন্ত্ৰ জপ কৰক। এই প্ৰতিকাৰ কৰিলে শনিৰ কুপ্ৰভাৱ হ্ৰাস পাব পাৰি।

নিতৌ সূৰ্য্য ঈশ্বৰক অৰ্ঘ্য আগবঢ়াওক

’একে সময়তে যদি চাকৰিত পদোন্নতি পাব বিচাৰে তেন্তে নিয়মিতভাৱে সূৰ্য্য ভগৱানক অৰ্ঘ্য আগবঢ়াওক। ইয়াৰ লগতে সূৰ্য্য মন্ত্ৰ আৰু গায়ত্ৰী মন্ত্ৰ জপ কৰক। এই প্ৰতিকাৰ অনুসৰণ কৰিলে ব্যক্তিৰ জীৱনত ধনাত্মক শক্তিৰ প্ৰবাহ বৃদ্ধি পায়।

ৰাহু-কেতু দোষৰ পৰা সকাহ পাব

জ্যোতিষৰ মতে যদি চাকৰিত পদোন্নতি বিচাৰে তেন্তে কোনো মন্দিৰলৈ গৈ নৱগ্ৰহ অভিষেক কৰি দিব। এই প্ৰতিকাৰ কৰিলে ব্যক্তিজনে ৰাহু-কেতুৰ প্ৰভাৱৰ পৰা মুক্তি পায়। ইয়াৰ উপৰিও ৰাশিফলৰ দোষবোৰো আঁতৰাই দিয়া হয়।

দশম স্বামীৰ মন্ত্ৰ জপ কৰক

জ্যোতিষত পৰামৰ্শ দিয়া এই প্ৰতিকাৰ চাকৰিৰ সফলতা আৰু অগ্ৰগতি লাভৰ বাবে অতি ফলপ্ৰসূ। আপোনালোকক কওঁ যে ব্যক্তিজনৰ ৰাশিফলৰ দশম স্থানৰ প্ৰভুৰ মন্ত্ৰ জপ কৰিলে লাভজনক। এই প্ৰতিকাৰে প্ৰগতিৰ বাটত অহা বাধাৰ পৰা সকাহ দিয়ে বুলি বিশ্বাস কৰা হয়।

ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰিবলৈ

যদি আপুনি নিজৰ ব্যৱসায় চলাই আছে আৰু ব্যৱসায়ত আগবাঢ়িব বিচাৰে, তেন্তে আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ ডিভাইচ ইনষ্টল কৰাটো উপকাৰী হ’ব। ব্যৱসায় বাঢ়িব। লোকচানৰ অন্ত পৰিব আৰু ব্যক্তিজনে ব্যৱসায়ত বিপুল লাভ কৰিব।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ সাধাৰণ বিশ্বাস আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই।)

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment