ক’লা সূতা বান্ধিলে জীৱনত পৰে নেকি শুভ বা অশুভ প্ৰভাৱ ? জানো আহ্ক

হাত, ভৰি আৰু ডিঙিত ক’লা সূতা পিন্ধাটো সাধাৰণ কথা। জীৱনতো ইয়াৰ প্ৰভাৱ পৰে। ক’লা সূতা পিন্ধাৰ উপকাৰিতা জ্যোতিষত বৰ্ণনা কৰা হৈছে। জ্যোতিষত ক’লা ৰং শনি দেৱৰ লগত সম্পৰ্কিত। বৈজ্ঞানিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা ক’লা ৰঙে তাপ শোষণ কৰে। ঋণাত্মক শক্তিকো আঁতৰাই ৰাখে। ক’লা সূতা পিন্ধিলে কি প্ৰভাৱ পৰে জানো আহক।

ক’লা সূতা পিন্ধাৰ উপকাৰিতাৰ

  • যিসকল লোকৰ ৰাশিফলত শনি দোষ থাকে, তেওঁলোকে ক’লা সূতা পিন্ধিলে যথেষ্ট লাভৱান হয়। এনে কৰিলে ব্যক্তিজনে নিজৰ জীৱনৰ বাধাৰ পৰা সকাহ পায়। যদি তেওঁলোকৰ চকুত কোনো সমস্যা থাকে তেন্তে ইও সকাহ দিয়ে।
  • জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মতে যিসকল লোকৰ পেটৰ লগত জড়িত সমস্যা যেনে কোষ্ঠকাঠিন্য, ঢিলা গতি, যকৃত দুৰ্বল তেনে লোকেও কঁকাল বা ভৰিত ক’লা সূতা পিন্ধিব লাগে। এনে কৰিলে বিপাকীয় ক্ৰিয়া শক্তিশালী হয় আৰু পেটৰ ৰোগৰ পৰা সকাহ পোৱা যায়। মেদবহুলতাও নিয়ন্ত্ৰণ কৰে।
  • ক’লা সূতা পিন্ধিলেও কুচকু বা নেতিবাচক শক্তিৰ পৰাও ৰক্ষা পৰে। সঘনাই হোৱা দুৰ্ঘটনাৰ পৰা সকাহ প্ৰদান কৰে। অচিনাকিৰ ভয়ে কোনো ক্ষতি নকৰে।
  • দুগ্ধপান কৰা মহিলাসকলেও কঁকাল বা ভৰিত ক’লা সূতা পিন্ধাটো লাভজনক।
  • লগতে সৰু ল’ৰা-ছোৱালীক ক’লা সূতা পিন্ধাই দিব লাগে। ইহঁতৰ ৰোগ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা শক্তিশালী আৰু বাৰে বাৰে অসুস্থ নহয়।

ক’লা সূতা কেনেকৈ পিন্ধিব

মঙলবাৰ আৰু শনিবাৰেই ক’লা সূতা পিন্ধাৰ বাবে আটাইতকৈ শুভ দিন। সন্ধিয়া পূজা কৰাৰ পিছত পিন্ধিব। যদি কিবা কাৰণত সন্ধিয়া পিন্ধিব নোৱাৰে তেন্তে ৰাতিপুৱাও পিন্ধিব পাৰে। ক’লা সূতাত ৯ গাঁঠি বান্ধিহে পিন্ধিব লাগে। ক’লা সূতা পিন্ধাৰ পিছত যদি দৈনিক কমেও ১১ বাৰ গায়ত্ৰী মন্ত্ৰ জপ কৰে তেন্তে ই অতি উপকাৰী।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment