সঁচাকৈয়ে ‘কিছ’ৰ বাবেই ছলমান-কেটৰিনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিছিল নেকি? জানক বিচ্ছেদৰ প্ৰধান কাৰণ কি?

ছলমান খান আৰু কেটৰিনা কাইফৰ যোৰাটো ২০০৫ চনত মুক্তি পোৱা ‘মাইনে প্যাৰ কিউন কিয়া’ ছবিত দেখা গৈছিল। এই ছবিখন হিট হৈছিল আৰু কেটৰিনাই বলীউডত স্বীকৃতি লাভ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। এই ছবিখনৰ লগতে তেওঁলোকৰ প্ৰেমৰ খবৰটোও চিনেমাৰ মহলত চৰ্চা হ’বলৈ ধৰিলে। ছলমান খানৰ নাম আকৌ এবাৰ এগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ সৈতে জড়িত হৈ পৰে আৰু অনুৰাগীসকলেও ভাইজানৰ সৈতে কেটৰিনৰ যোৰাটো ভাল পাবলৈ আৰম্ভ কৰে। ছলমান আৰু কেটৰিনাক ছবিৰ প্ৰচাৰ, ৰিয়েলিটি শ্ব’, সাক্ষাৎকাৰ আৰু বহু বঁটা অনুষ্ঠানতো একেলগে দেখা গৈছিল।

ছলমান আৰু কেটৰিনাই কেতিয়াও তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে মুকলিকৈ একো কোৱা নাছিল। কিন্তু, সেই সময়ত তেওঁলোকৰ প্ৰেম কাৰো চকুৰ পৰা লুকাই থকা নাছিল। আনকি দুয়োৰে বিয়া হ’ব পাৰে বুলিও কোৱা হৈছিল। অৱশ্যে পিছত দুয়োৰে মাজত বিচ্ছেদ ঘটে। তেওঁলোকৰ বিচ্ছেদৰ বহু কাৰণ সংবাদ মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছিল। কিন্তু, চুমা খোৱাৰ দৃশ্য এটাই তেওঁলোকৰ বিচ্ছেদৰ প্ৰধান কাৰণ বুলি গণ্য কৰা হৈছিল। আহকচোন এই কাহিনীটো কি কওঁ।

নিউয়ৰ্ক ছবিখনত জন আব্ৰাহামৰ সৈতে কেটৰিনাৰ চুমা খোৱাৰ দৃশ্যত ক্ষুব্ধ হৈ পৰিছিল ছলমান খান।

ইতিবাচক স্বভাৱৰ বাবে বহুবাৰ শিৰোনাম দখল কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে ছলমান খান। কোৱা হয় যে তেওঁৰ এই মনোভাবেই কেটৰিনা আৰু তেওঁৰ সম্পৰ্ক বিচ্ছিন্ন হোৱাৰ কাৰণো আছিল। সংবাদ মাধ্যমৰ খবৰ অনুসৰি ২০০৯ চনত যেতিয়া কেটৰিনা আৰু জনৰ ছবি ‘নিউয়ৰ্ক’ মুক্তি পাইছিল তেতিয়া ছলমান খানে ছবিখনত জন আৰু কেটৰিনাৰ চুমা খোৱাৰ দৃশ্য দেখি খং উঠিছিল আৰু ইয়াৰ পৰাই আৰম্ভ হৈছিল তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কত বিভাজন।

২০১০ চনত ছলমান-কেটৰিনাৰ বিচ্ছেদ ঘটিছিল

২০১০ চনত ছলমান আৰু কেটৰিনা কাইফৰ মাজত বিচ্ছেদ ঘটিছিল। ইয়াৰ আঁৰত বহু কাৰণ দিয়া হৈছে। সংবাদ মাধ্যমত উল্লেখ কৰা হৈছিল যে ছলমানৰ ইতিবাচক আৰু আক্ৰমণাত্মক মনোভাৱৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিব পৰা নাছিল কেটৰিনা। ছলমানৰ আচৰণে তেওঁক আমনি কৰি আছিল আৰু ইয়াৰ বাবেই তেওঁ ছলমানৰ পৰা আঁতৰি আহিছিল।

একে সময়তে বহু বাতৰিত এনেবোৰ কথা পোহৰলৈ আহিছিল যে ‘আজব প্ৰেম কি গজাব কাহানী’ ছবিখনৰ সময়ত কেটৰিনাই ৰণবীৰৰ ওচৰলৈ আহিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু এই ছবিখনৰ শ্বুটিংৰ সময়ত ছালমানলৈ বাৰ্তা প্ৰেৰণ কৰি কৈছিল যে তাই তাক বিয়া কৰাব বিচাৰিব সম্পৰ্কটোক আৰু আগুৱাই নিব নিবিচাৰে। অৱশ্যে দুয়োজনে কেতিয়াও ব্ৰেকআপৰ বিষয়ে মুকলিকৈ একো কোৱা নাছিল। আজি দুয়োজনেই ভাল বন্ধু আৰু জীৱনত আগবাঢ়িছে।

কমেণ্টত কওকচোন ছলমান খানৰ অনস্ক্ৰীণ যোৰাটো কাৰ লগত বেছি ভাল লাগে?

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment