এই গ্ৰহৰ দুৰ্বলতাৰ বাবে আৰ্থিক সংকটৰ সৃষ্টি হয়, এই প্ৰতিকাৰসমূহ চেষ্টা কৰক

ৰাশিফলত গ্ৰহবোৰৰ অৱস্থা বেয়া হোৱাৰ ফলত আৰ্থিক সংকটৰ সৃষ্টি হয়। ঋণ লোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ঋণ লোৱাৰ সম্ভাৱনা কেতিয়া হয় আৰু ইয়াৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ কি কৰিব লাগে আমাক জনাওক?

জ্যোতিষ: গ্ৰহৰ মানুহৰ জীৱনৰ লগত গভীৰ সম্পৰ্ক থাকে। নটা গ্ৰহৰ অৱস্থানে মানুহৰ জীৱনতো প্ৰভাৱ পেলায়। গ্ৰহবোৰৰ অৱস্থানেও ব্যক্তিজনক ঋণী কৰি তোলে। ৰাশিফলত গ্ৰহবোৰৰ অৱস্থা বেয়া হোৱাৰ ফলত আৰ্থিক সংকটৰ সৃষ্টি হয়। আনকি ধন সঞ্চয়ও সম্ভৱ নহয়।

এই গ্ৰহটোৰ উপস্থিতিৰ বাবে ঋণ বাঢ়ি যায়

বৈদিক জ্যোতিষত গ্ৰহৰ সেনাপতি মংগল গ্ৰহক ঋণৰ কাৰণ বুলি গণ্য কৰা হয়। মংগল গ্ৰহৰ দুৰ্বল অৱস্থানে কেৱল আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰাই নহয় শক্তি আৰু আত্মবিশ্বাসতো প্ৰভাৱ পেলায়। যেতিয়া মংগল গ্ৰহ ৮, ১২ আৰু ৬ নং স্থানত থাকে তেতিয়া ঋণ লোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। ইয়াৰ বাহিৰেও যেতিয়া চন্দ্ৰ ৰাশিফলত কিছুমান গ্ৰহৰ সৈতে বহি থাকে, তেতিয়া ঋণ লোৱাৰ পৰিস্থিতিও উদ্ভৱ হয়। বুধ আৰু বৃহস্পতিৰ সৈতে চন্দ্ৰৰ মিলনে আৰ্থিক সংকট কঢ়িয়াই আনে।

এই ব্যৱস্থাবোৰ কৰক

  • বুধবাৰে ভগৱান গণেশক পূজা কৰক। বাপ্পাক মডাক বা লাড়ু আগবঢ়াওক। দূৰ্ভা ঘাঁহ আগবঢ়াওক।
  • প্ৰতিদিনে ভগৱান শিৱক পূজা কৰক। শিৱলিংগক কেঁচা গাখীৰ আগবঢ়াওক।
  • মঙলবাৰে হনুমান জীক পূজা কৰক। হনুমান চলিছা কমেও দুবাৰ আবৃত্তি কৰক।
  • মঙলবাৰে দ্ৰুতগতিত থাকিব। মংগল গ্ৰহৰ মন্ত্ৰ জপ কৰক।
  • মঙলবাৰে ৰঙা ৰঙৰ কাপোৰ পৰিধান কৰি সূৰ্য্যক প্ৰাৰ্থনা কৰক। ৰঙা বস্তু দান কৰক।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment