হস্তমৈথুন নকৰাকৈ শুব নোৱাৰি, কি কৰা উচিত?

প্ৰশ্নঃ- প্ৰতি নিশা শুই উঠাৰ আগতে হস্তমৈথুন নকৰাকৈ শুব নোৱাৰো। আনকি মইও মোৰ লিংগৰ আকাৰত সুখী নহয় আৰু কোনোবাই স্পৰ্শ কৰিলে লগে লগে স্খলন উলিয়াওঁ। বুজি পোৱা নাই মই কি কৰা উচিত? মই এইটোও জানিব বিচাৰো যে হস্তমৈথুন কৰিলে মোৰ পিতৃ হোৱাৰ সম্ভাৱনা কমি যাব নেকি? মোক পৰামৰ্শ লাগে।

উত্তৰঃ- এইটো সঁচা যে হস্তমৈথুনৰ সময়ত নিৰ্গত হোৱা ৰাসায়নিক পদাৰ্থই শৰীৰক সকাহ দিয়ে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ মনটো এনেদৰে প্ৰস্তুত কৰিছে যে হস্তমৈথুন নকৰাকৈ শুব নোৱাৰিব। এইটো বৰ গুৰুতৰ সমস্যা নহয়, বৈজ্ঞানিকভাৱে আপুনি আপোনাৰ মগজুক বেলেগ ধৰণে প্ৰগ্ৰেম বা প্ৰস্তুত কৰিব পাৰে। হয়, লিংগৰ গড় আকাৰৰ বিষয়ে সঠিক তথ্য অবিহনে লিংগৰ আকাৰ সম্পৰ্কে কোনো সিদ্ধান্তত উপনীত নহ’ব।

প্ৰয়োজন হ’লে আচৰণৰ কৌশল বা চিকিৎসাৰ দ্বাৰাও এই সমস্যাটো সমাধান কৰিব পাৰি। এটা কথা আশ্বাস দিওঁ যে হস্তমৈথুনে পিতৃ হোৱাৰ কোনো বাধাৰ সৃষ্টি নকৰে।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment