মাত্ৰ ১০ হাজাৰ টকাত ক্ৰয় কৰক নতুনকৈ মুকলি কৰা এই 5G ফোন, সৰ্বোত্তম প্ৰদৰ্শন আৰু অধিক বৈশিষ্ট্যযুক্ত ফোন

New 5G Mobiles: যদি আপুনিও কম বাজেটত সৰ্বোত্তম প্ৰদৰ্শন আৰু অধিক বৈশিষ্ট্যযুক্ত ফোন বিচাৰিছে, তেন্তে আপুনি কেৱল নতুনকৈ মুকলি কৰা 5G ফোনটোহে কিনিব লাগে। মাত্ৰ ১০ হাজাৰ টকাত নতুনকৈ মুকলি কৰা 5G ফোন লাভ কৰিব পাৰিব। কেৱল এয়াই নহয় কোম্পানীয়ে এই ফোনবোৰৰ সৈতে ২ বছৰৰ ৱাৰেণ্টীও দিয়ে। এনে পৰিস্থিতিত যদি ফোনত কোনো ধৰণৰ সমস্যাৰ সৃষ্টি হয়, তেন্তে তৎক্ষণাত অভিযোগ কৰিব পাৰে।

Itel P55 5G ফোন কিনক

Itel P55 5G ৰ এই ফোনটোৰ সৈতে ২ বছৰৰ ৱাৰেণ্টী আছে। ফোনটোত আছে ৬.৫৬ ইঞ্চিৰ ক্লাছিক ডিছপ্লে। এই ফোনত আছে 5000mAh বেটাৰী। এই ফোনত আপুনি 6GB RAM + 128GB ROM পাব। ৯,৯৯৬ টকাত এই ফোনটো পাব।

Lava Blaze 5G ফোন কিনক

ইচ্ছা কৰিলে লাভা ফোনো কিনিব পাৰে। লাভা ব্লেজ ৫জি ফোন ৯,৯৯৯ টকাৰ পৰা আৰম্ভ হয়। এনে পৰিস্থিতিত এই ফোনটো বাজেটত কিনিব পাৰিব। বাজেটত থকাৰ উপৰিও এই ফোনত বহুতো বিশেষ বৈশিষ্ট্যও পাব। ফোনটোত ৫০ মেগাপিক্সেলৰ ট্ৰিপল এআই কেমেৰা ছেটআপ আছে। এনে পৰিস্থিতিত যদি আপুনি ফটো ক্লিক কৰি ভাল পায় তেন্তে এই ফোনটো আপোনাৰ বাবে সৰ্বোত্তম বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে।

Tecno Spark 7T ফোন কিনক

টেকন’ স্পাৰ্ক ৭টিও কিনিব পাৰিব। এই ফোনটো 5G হোৱাৰ উপৰিও এই ফোনটোত আপুনি বহুতো বিশেষ বৈশিষ্ট্য লাভ কৰে। 6000mAh বেটাৰীৰ বাবে ইয়াৰ বেকআপ যথেষ্ট বিশেষ। ইচ্ছা কৰিলে এই ফোনটো তিনিটা ৰঙৰ বিকল্পত কিনিব পাৰিব। 4GB ৰেম আৰু 64GB ষ্ট’ৰেজ ভেৰিয়েন্টত আহে। 8199 টকাত এই ফোনটো পাব।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment