কাঁচৰ পাত্ৰত কিয় ৰাখিব লাগে নিমখ? জানক ইয়াৰ উপকাৰিতা

কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰাখিলে আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে আৰু আৰ্থিক সংকটৰ পৰাও সকাহ দিব পাৰে।

কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰাখিলে শুভকামনা আহিব পাৰে আৰু লগতে নেতিবাচক প্ৰভাৱৰ পৰাও হাত সাৰিব পাৰে।

কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰাখিলে জীৱনৰ ৰোগ আৰু সমস্যাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে। গতিকে ইয়াৰ বিশেষ যত্ন লওক।

কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰাখিলে ঘৰত সুখ আৰু শান্তি বজাই ৰাখে আৰু পৰিয়ালত চলি থকা বিবাদৰ পৰাও সকাহ দিব পাৰে। সেয়েহে সদায় কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰাখিব লাগে।

নিমখৰ জাৰটো এই দিশত ৰাখিব

যদি আপুনি কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰাখিছে, তেন্তে পশ্চিম দিশত ৰাখক। ইয়াৰ দ্বাৰা শনি দোষ (Shani Dosh Remedy) ৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পোৱা যায় আৰু লগতে ৰাশিফলত গ্ৰহৰ অৱস্থান শক্তিশালী হব পাৰে। কেৱল এয়াই নহয়, পশ্চিম দিশত কাঁচৰ জাৰ এটা ৰাখিলে দেৱী লক্ষ্মী (মা লক্ষ্মী মন্ত্ৰ) সন্তুষ্ট হ’ব পাৰে আৰু আৰ্থিক সুবিধাও কঢ়িয়াই আনিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও আৰ্থিক সংকটৰ পৰাও সকাহ পাব পাৰি।

শনিবাৰে নিমখ লগালে ঘৰত চলি থকা সকলো সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব পাৰি।

পূব দিশত কাঁচৰ পাত্ৰত নিমখ ৰখাটোও উপকাৰী হ’ব পাৰে। ইয়াৰ দ্বাৰা এজন ব্যক্তিয়ে সন্মান লাভ কৰিব পাৰে আৰু ৰাশিফলৰ গ্ৰহৰ দোষৰ পৰাও সকাহ পাব পাৰে।

এই দিনবোৰত নিমখ দান কৰক

বিশেষকৈ শুকুৰবাৰ আৰু শনিবাৰে নিমখ দান কৰক। বিশ্বাস কৰা হয় যে শুকুৰবাৰে নিমখ দান কৰিলে শুক্ৰ দোষৰ পৰা মুক্তি পাব পাৰি আৰু শনিবাৰে নিমখ দান কৰিলে শনি দোষৰ পৰা মুক্তি পাব পাৰি। সেয়ে এইবোৰৰ বিশেষ যত্ন লওক।

যদি আপুনি এই লিখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ফেচবুকত শ্বেয়াৰ আৰু লাইক কৰক। অধিক অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক। লেখাটোৰ ওপৰৰ কমেন্ট বক্সত আপোনাৰ মনৰ কথা আমালৈ প্ৰেৰণ কৰক।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment