১২ বছৰৰ পিছত এই ৩ ৰাশিৰ মে’ মাহত নতুন চাকৰি আৰু ব্যৱসায় জিলিকি উঠিব, গঠন হ’ব ‘গজলক্ষ্মী ৰাজ্যযোগ’

বৈদিক জ্যোতিষৰ মতে দেৱতাৰ গুৰু বৃহস্পতি ১ মে’ত বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব আৰু ১৯ মে’ত দানৱ গুৰু শুক্ৰই বৃষ ৰাশিত ট্ৰেনজিট কৰিব, যাৰ ফলত গজলক্ষ্মী ৰাজযোগৰ সৃষ্টি হ’ব। আপোনালোকক কওঁ যে যেতিয়া বৃহস্পতি আৰু শুক্ৰ কেন্দ্ৰ ঘৰত, মুখামুখি বা প্ৰথম, চতুৰ্থ আৰু সপ্তম স্থানত থাকে তেতিয়া গজলক্ষ্মী ৰাজযোগৰ সৃষ্টি হয়। এনে পৰিস্থিতিত এই ৰাজ্যযোগ গঠনৰ বাবেই হয়তো কিছুমান ৰাশিৰ ভাগ্য জিলিকি উঠিব পাৰে। লগতে এই লোকসকলৰ ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। এই ভাগ্যবান ৰাশিসমূহ কোনবোৰ আমাক জনাওক…

মেষ ৰাশি

গজলক্ষ্মী ৰাজযোগ আপোনাৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি শক্তিশালী অনুভৱ কৰিব আৰু আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আপোনাৰ প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। তাত আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ উন্নতি হ’ব। লগতে মে’ মাহৰ আশে-পাশে নিয়োজিত লোকসকলে নতুন চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ ভাল হ’ব আৰু নতুন ঘৰ বা সম্পত্তি কিনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে। লগতে এই সময়ছোৱাত বিবাহিত লোকৰ বিবাহিত জীৱন আচৰিত হ’ব। যিসকলে অংশীদাৰিত্বৰ ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকে ভাল লাভ পাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি

সিংহ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে গজলক্ষ্মী ৰাজযোগৰ গঠন অনুকূল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। এই সময়ত আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব। লগতে যদি আপুনি চাকৰি বিচাৰিছে, তেন্তে মে’ মাহত আপুনি ভাল পেকেজ লৈ আন কোনো কোম্পানীৰ পৰা ফোন আহিব পাৰে। লগতে এই সময়ত আপোনাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি পাব আৰু নতুন উৎসৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰাত সফল হ’ব। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব আৰু এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ পত্নীয়ে অগ্ৰগতি লাভ কৰিব পাৰে। সামাজিক আৰু ধৰ্মীয় কাম কৰিলে আপোনাৰ সন্মান আৰু সন্মান যথেষ্ট বৃদ্ধি পাব।

ধনু ৰাশি

গজলক্ষ্মী ৰাজযোগ আপোনাৰ বাবে অনুকূল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। এই সময়ত আপুনি গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যক্তিৰ সৈতে সম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিব পাৰে। একে সময়তে ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে নতুন চুক্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু বৃহৎ লাভৰ শুভ সম্ভাৱনাও আছে। এই সময়ত আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে জড়িত কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। লগতে এই সময়ছোৱাত আপুনি ধন সঞ্চয় কৰাত সফল হ’ব। লগতে এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ যোগাযোগৰ উন্নতি হ’ব। যাৰ বাবে মানুহ আপ্লুত হ’ব।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment