শুকুৰবাৰে ৫টা জ্যোতিষৰ টিপছে আপোনাৰ জীৱন সলনি কৰিব

শুকুৰবাৰ জ্যোতিষৰ প্ৰতিকাৰঃ হিন্দু ধৰ্মত শুকুৰবাৰ লক্ষ্মী দেৱীৰ নামত উচৰ্গা কৰা হয়। এই দিনটোত ব্ৰত পালন কৰি লক্ষ্মী দেৱীক পূজা কৰিলে মানুহৰ অসুবিধা দূৰ হয় আৰু আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি হয়। শুকুৰবাৰে কিছুমান জ্যোতিষৰ প্ৰতিকাৰে আপোনাক সমস্যাৰ পৰা মুক্ত কৰি আপোনাৰ তহবিল টকাৰে ভৰাই তুলিব পাৰে। জ্যোতিষী তথা বাস্তু পৰামৰ্শদাতা পণ্ডিত হিতেন্দ্ৰ কুমাৰ শৰ্মাই দেৱী লক্ষ্মীক সন্তুষ্ট কৰাৰ উপায় জানে।

শুকুৰবাৰে যদি আপুনি দেৱী লক্ষ্মীক পূজা কৰে, তেন্তে তেওঁক খীৰ অৰ্পণ কৰক। খীৰ দেৱী লক্ষ্মীৰ প্ৰিয় আৰু তেওঁ ইয়াত সন্তুষ্ট আৰু সদায় আপোনাৰ ওপৰত আশীৰ্বাদ ৰাখে। এই খীৰৰ প্ৰসাদ বিতৰণ কৰিব পাৰে আৰু আগবঢ়াই দিয়াৰ পিছতো সেৱন কৰিব পাৰে।

জ্যোতিষীগৰাকীৰ মতে, শুকুৰবাৰে বিবাহিত লোকে লক্ষ্মী দেৱীক ষোল্লটা মেকআপ সামগ্ৰী আগবঢ়াব লাগে। এনে কৰিলে বিবাহিত জীৱনৰ সমস্যাবোৰ আঁতৰি যায় আৰু জীৱনটো সুখেৰে ভৰি পৰে। কেৱল এয়াই নহয়, শুকুৰবাৰে বগা বস্তু দান কৰাটোও অতি শুভ আৰু উপকাৰী বুলি গণ্য কৰা হয়।

আৰ্থিকভাৱে দুৰ্বল লোকে শুকুৰবাৰে গোমতী চক্ৰক নিমন্ত্ৰণ কৰি ঘৰৰ মূল প্ৰৱেশদ্বাৰত বান্ধিব লাগে। ইয়াৰ দ্বাৰা ঘৰৰ পৰা দৰিদ্ৰতা দূৰ হ’ব। ইয়াৰ বাহিৰেও যদি কোনো ব্যক্তিৰ ৰাশিফলত শুক্ৰ গ্ৰহ দুৰ্বল হয় তেন্তে ইয়াক শক্তিশালী কৰিবলৈ ৰামায়ণৰ লংকাণ্ড পাঠ কৰক। ইয়াৰ ফলত শুক্ৰ গ্ৰহ শক্তিশালী হয়।

শুকুৰবাৰে দেৱী লক্ষ্মীক আনুষ্ঠানিকভাৱে পূজা কৰাৰ সময়ত তেওঁক গোলাপ সুগন্ধি বা কাৱড় সুগন্ধি আগবঢ়াব লাগে। এনে কৰিলে মানুহে মানসিক সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব পাৰে। কেৱল এয়াই নহয়, ধন-সম্পত্তিৰ দেৱীক চন্দন কাঠৰ সুগন্ধি আগবঢ়াই মানুহৰ সৌভাগ্য বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও দৈনিক ঘৰত সুগন্ধি ৰখাৰ ফলত কাম আৰু ব্যৱসায় বৃদ্ধি পায়।

জ্যোতিষীজনৰ মতে, শুকুৰবাৰে ক’লা পিঁপৰা এটাক খাবলৈ চেনি দিয়া ব্যক্তিজনে তেওঁৰ বাকী থকা সকলো গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম সম্পূৰ্ণ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে। যদি আপোনাৰ কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম বহুদিন ধৰি আবদ্ধ হৈ থাকে তেন্তে একেৰাহে এঘাৰটা শুকুৰবাৰে ক’লা পিঁপৰাৰ ওচৰত চেনিৰ দানা পেলাব লাগে, তেনে কৰাটো অতি শুভ। ( আপোনাৰ দৈনিক দৈনিক ৰাশিফল আগতিয়াকৈ লাভ কৰিবলৈ ইয়াত ক্লিক কৰি WhatsApp গ্ৰুপত Join হওক 👉 Click here )

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ কেৱল অনুমান আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কৰা হৈছে। Axominfo য়ে কোনো ধৰণৰ বিশ্বাস বা তথ্য নিশ্চিত নকৰে। কোনো তথ্য বা বিশ্বাস কাৰ্যকৰী কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ লওক।)

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment