Advertisement
ৰাশিফল

৩১ জানুৱাৰী ২০২৪ ৰাশিফল: ভাগ্যৰ ৰং, শুভ সময়, ৰাশিৰ বাবে জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণী

২০২৪ চনৰ ৩১ জানুৱাৰী, বুধবাৰৰ বাবে মেষ, বৃষ, মিথুন ৰাশি, কৰ্কট, সিংহ, কন্যা, তুলা, বৃশ্চিক, ধনু, মকৰ, কুম্ভ আৰু মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল আৰু ৰাশিফল।

মেষ ৰাশিঃ স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত এই সময়ছোৱাত সজীৱতাৰ অভাৱ হ’ব পাৰে, গতিকে খাদ্যৰ বাছনিত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰক। যদিও খৰচ বাঢ়িছে, উপাৰ্জন বৃদ্ধিয়ে আপোনাৰ বিল আদায় কৰিব। পাৰিবাৰিক পৰিস্থিতি হয়তো দেখাৰ দৰে সাধাৰণ নহ’বও পাৰে, আজিৰ তাৰিখত তৰ্ক বা বিবাদৰ সম্ভাৱনা আছে। গতিকে এনে পৰিস্থিতিত আত্মনিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগে। এটা বিশেষ আৰু ৰোমান্টিক সন্ধিয়াৰ পৰিকল্পনা কৰি দিনটোক ৰোমাঞ্চকৰ কৰি তোলক। বাকী থকা প্ৰকল্প আৰু পৰিকল্পনাসমূহ চূড়ান্ত কৰাৰ দিশত আগবাঢ়িছে। আপোনাৰ ব্যস্ততাৰ মাজতে নিজৰ বাবে কিছু সময় আবণ্টন দিয়ক আৰু জীৱন সংগীৰ সৈতে ওলাই যাওক, কিন্তু সম্ভাৱ্য সৰু সৰু সংঘাতৰ প্ৰতি সচেতন হওক। আজি আপোনাৰ বিবাহিত জীৱন আনন্দ, আনন্দ আৰু আনন্দৰে ভৰি পৰিছে। প্ৰতিকাৰ: চৰাইক উৎকৃষ্ট স্বাস্থ্য লাভ কৰিবলৈ সাতবিধ গোটা শস্য খুৱাব লাগে।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫.১৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭.১৫ বজালৈ।

বৃষ ৰাশিঃ ব্যক্তিগত প্ৰত্যাহ্বানই আপোনাৰ মানসিক সুস্থতাক ম্লান কৰিব পাৰে, কিন্তু চাপ কমোৱাৰ বাবে মনোমোহা কিবা এটা পঢ়াৰ দৰে মানসিক ব্যায়ামত লিপ্ত হওক। বিশেষকৈ উল্লেখযোগ্য বিত্তীয় লেনদেনৰ সৈতে মোকাবিলা কৰাৰ সময়ত খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। আজি আপোনাৰ ঘৰ আৰু আশে-পাশে উল্লেখযোগ্য পৰিৱৰ্তন আশা কৰক। সজাগ হৈ থাকক, কিয়নো কোনোবাই আপোনাৰ ভাবমূৰ্তি কলংকিত কৰাৰ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ কৰ্ম সম্পৰ্কীয় বিষয়ত ওপৰৰ হাত ধৰিব পাৰিলেহেঁতেন, আকৰ্ষণীয় যোগাযোগ দক্ষতা প্ৰদৰ্শন কৰিব পাৰিব। কিন্তু সাৱধান হওক, কিয়নো আপোনাৰ পত্নীৰ আচৰণে আপোনাৰ পেছাদাৰী সম্পৰ্কত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। প্ৰতিকাৰ: কম সৌভাগ্যৱানসকলক খাদ্যৰ ব্যৱস্থা কৰি আপোনাৰ প্ৰচুৰতা ভাগ-বতৰা কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া পৰিহাৰ কৰক।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩.১৫ বজাৰ পৰা বিয়লি ৫ বজালৈ।

মিথুন ৰাশিঃ কৰ্ম আৰু ঘৰৰ হেঁচাত আপুনি চুটি মেজাজ অনুভৱ কৰিব পাৰে। মনোৰঞ্জন বা প্ৰসাধন সামগ্ৰী বৃদ্ধিৰ বাবে অতিৰিক্ত খৰচ কৰাৰ প্ৰতি সচেতন হওক। বৰ্তমানৰ ঘৰৰ অৱস্থাই হয়তো দুখৰ উৎস হ’ব পাৰে। এটা দৃশ্যপট পিকনিক স্পট ভ্ৰমণ কৰি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনক উন্নীত কৰক। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে ই এক অনুকূল দিন, আৰু এটা আকস্মিক ব্যৱসায়িক ভ্ৰমণে ইতিবাচক ফলাফল দিব পাৰে। পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে পুনৰ মিলনৰ পৰিকল্পনা কৰি আজৰি সময়খিনি ব্যৱহাৰ কৰক। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আটাইতকৈ উপভোগ্য সময় হ’ব বুলি প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়ে। প্ৰতিকাৰ: কেঁচা কয়লা পানীত তিয়াই সন্ধিয়া ব্যৱহাৰ কৰি স্বাস্থ্য বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬.৩০ বজালৈ।

কৰ্কট ৰাশিঃ পৰিয়ালৰ সমস্যাৰ বিষয়ে পত্নীৰ আগত মুকলিকৈ কওক আৰু মৰমিয়াল আৰু লালন-পালন কৰা দম্পতী হিচাপে আপোনাৰ বন্ধন পুনৰ আৱিষ্কাৰ আৰু শক্তিশালী কৰিবলৈ মানসম্পন্ন সময় আবণ্টন দিয়ক। ঘৰত আনন্দ আৰু শান্তিপূৰ্ণ সমন্বয়ৰ ইতিবাচক ভাইববোৰেও আপোনাৰ সন্তানক প্ৰভাৱিত কৰিব। ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ পাৰস্পৰিক ক্ৰিয়া-কলাপত স্বতঃস্ফূৰ্ততা আৰু স্বাধীনতা বৃদ্ধি পাব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে মূল্যৱান বস্তু ক্ৰয় কৰিবলৈ ওলাই যোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক, কিন্তু ইয়াৰ ফলত হ’ব পৰা আৰ্থিক টান সম্পৰ্কে সচেতন হওক। পাৰিবাৰিক গোপনীয়তাৰ সন্দৰ্ভত আচৰিত হোৱাৰ বাবে সাজু থাকক। সীমাহীন প্ৰেমৰ ধাৰণাটো চিনাকি হ’লেও আজি, আপুনি আচলতে ইয়াৰ অভিজ্ঞতা লাভ কৰিব৷ সজাগ হৈ থাকক কিয়নো কোনোবাই আপোনাৰ কামৰ বাবে অন্যায়ভাৱে ক্ৰেডিট দাবী কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ ঘৰত আজৰি সময় কটাওক, যদিও কোৱা কথা এটাই আঘাত পোৱাৰ সম্ভাৱনাৰ বাবে সাজু থাকক, যাৰ ফলত সোনকালে যাবলৈ প্ৰেৰণা পাব। মুঠতে আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা সুন্দৰ দিন হ’ব৷ প্ৰতিকাৰ: বহু শস্যযুক্ত ৰটি/ৰুটি প্ৰস্তুত কৰি আৰু চৰাইক খুৱাই আপোনাৰ আৰ্থিক সম্ভাৱনা বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: বেঙুনীয়া।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা ১১ বজালৈ।

সিংহ ৰাশিঃ আপোনাৰ দেউতাই হয়তো আপোনাক সম্পত্তিৰ পৰা উত্তৰাধিকাৰহীন কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে, কিন্তু স্থিতিস্থাপক হৈ থাকক। মনত ৰাখিব যে সমৃদ্ধিয়ে মনটোক আদৰ-সাদৰ কৰে, আনহাতে বঞ্চনাই মনটোক শক্তিশালী কৰে। সম্ভাৱ্য আৰ্থিক লাভৰ বাবে ৰিয়েল এষ্টেট বিনিয়োগৰ কথা চিন্তা কৰক। আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে জড়িত যিকোনো সমস্যাৰ সমাধানৰ বাবে সময় নিৰ্ধাৰণ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ বাবে আপোনাৰ দিনটোত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। প্ৰতিযোগিতা বৃদ্ধিৰ লগে লগে কাম চাহিদাপূৰ্ণ হৈ উঠিব পাৰে। আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়বোৰক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়ক। আপোনাৰ পত্নীৰ অভদ্ৰ আচৰণৰ পৰা উদ্ভৱ হোৱা সম্ভাৱ্য প্ৰত্যাহ্বানৰ বাবে নিজকে সাজু কৰক, যিয়ে আপোনাক আৱেগিকভাৱে প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। প্ৰতিকাৰ: আৰ্তজনক উতলা গ্ৰাম দান কৰি সুস্থ জীৱন বজাই ৰাখক।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

কন্যা ৰাশিঃ বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ অতিৰিক্ত শক্তিক ইতিবাচক প্ৰচেষ্টাত ব্যৱহাৰ কৰি লাভজনক ফলাফল লাভ কৰক। আজি ঘৰৰ পৰা ওলোৱাৰ আগতে আপোনাৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ আশীৰ্বাদ বিচাৰক, কিয়নো ইয়াৰ ফলত অনুকূল ফলাফল আহিব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যত্ন লোৱাৰ ইংগিত আশা কৰক। সম্ভাৱ্য সংঘাতৰ মাজতো আপোনাৰ প্ৰেম জীৱন সন্তুষ্টিদায়ক হ’ব বুলি আশা কৰা হয়, আৰু আপুনি আপোনাৰ সংগীক সফলতাৰে সুখী কৰি ৰাখিব। সন্তোষজনক ফলাফলৰ বাবে আপোনাৰ কাৰ্য্যকলাপসমূহ কৌশলগতভাৱে পৰিকল্পনা কৰক। কাৰ্যালয়ৰ সমস্যাই উত্তেজনাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে কিন্তু সেইবোৰ সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰাৰ সময়ত আপোনাৰ মনটো পৰিষ্কাৰ কৰক। অপ্ৰয়োজনীয় বিপদ আৰু বিবাদৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ কোনো মন্দিৰ, গুৰুদ্বাৰা, বা যিকোনো ধৰ্মীয় স্থানত আজৰি সময় কটাওক। আজি আপোনাৰ জীৱনৰ সংগীয়ে আপোনাৰ জীৱনৰ এটা উল্লেখযোগ্য দিশত গুৰুত্বপূৰ্ণ সহায় আগবঢ়াব। প্ৰতিকাৰঃ শিৱলিংগত কেঁচা গাখীৰ আগবঢ়াই সফল পেছাদাৰী জীৱন নিশ্চিত কৰক।

লাকী ৰং: ধূসৰ।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা ১১ বজালৈ।

তুলা ৰাশি : আপোনাৰ মহান মংগলৰ দিন কামনা কৰিলোঁ! আপোনাৰ ইতিবাচক মানসিকতাই এক শক্তিশালী টনিক হিচাপে কাম কৰিব, আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিব। কিন্তু সাৱধান হওক, কিয়নো আজি ব্যৱসায়িক পেছাদাৰীসকলে সম্ভাৱ্য লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, আৰু ব্যৱসায়িক উন্নতিৰ ক্ষেত্ৰত বিনিয়োগৰ প্ৰয়োজন হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে নিশ্চিন্ত দিন এটা উপভোগ কৰক আৰু যদি আন কোনোবাই আপোনাৰ ওচৰলৈ সমস্যা লৈ আহে, তেন্তে আপোনাৰ মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ তেওঁলোকক আওকাণ কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক। আপোনাৰ উল্লেখযোগ্য আনজনে আজি এজন অভিভাৱক দেৱদূতৰ ভূমিকা পালন কৰিব পাৰে যদিহে আপুনি কিছু মৰম ভাগ কৰে। সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে পাৰস্পৰিক ক্ৰিয়া-কলাপৰ সৈতে কৌশলগতভাৱে কাষ চাপিব, আৰু সীমাহীন সৃষ্টিশীলতা আৰু উৎসাহে আপোনাক আন এটা পুৰস্কাৰজনক দিনৰ দিশে পথ প্ৰদৰ্শন কৰক। ইয়াৰ উপৰিও আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা বিশেষ উপহাৰৰ আশা কৰক। আৰ্থিক উন্নতিৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে মদ্যপানৰ পৰা আঁতৰি থকাটো বাঞ্ছনীয়।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১১.৩০ বজাৰ পৰা দুপৰীয়া ১ বজালৈ।

বৃশ্চিক ৰাশি: আপোনাৰ শাৰীৰিক সুস্থতা বজাই ৰাখিবলৈ ক্ৰীড়া কাৰ্য্যকলাপত লিপ্ত হওক, আৰু উদ্বৃত্ত ধন ৰিয়েল এষ্টেটত বিনিয়োগ কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে বজাৰ কৰাৰ আনন্দদায়ক অভিজ্ঞতা উপভোগ কৰক, আপোনালোক দুয়োৰে মাজত অধিক বুজাবুজিৰ সৃষ্টি কৰক। কাৰোবাক তেওঁৰ প্ৰেম জীৱনত সফলতাৰ কল্পনা কৰাত সহায় কৰক। কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ কামৰ সম্পূৰ্ণ পৰীক্ষাৰ বাবে সাজু থাকক, য’ত যিকোনো ভুলৰ শুধৰণিৰ প্ৰয়োজন হ’ব পাৰে। এই ৰাশিৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি তেওঁলোকৰ উদ্যোগৰ বাবে নতুন দিশ অন্বেষণ কৰিব পাৰে। আপুনি হয়তো সামাজিক যোগাযোগৰ সলনি নিসংগতাক পছন্দ কৰিব পাৰে, আৰু ঘৰ চাফা কৰি আজৰি সময় কটালে পূৰ্ণতা আহিব পাৰে। আপুনি ভাগ কৰা বৈবাহিক বন্ধনৰ বাবে আজি নিজকে সৌভাগ্যৱান অনুভৱ কৰক। ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে সাপ আৰু সাপ-মন্ত্ৰমুগ্ধক যিকোনো সম্ভাৱ্য প্ৰকাৰে সহায় আৰু দয়া প্ৰসাৰিত কৰক।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

ধনু ৰাশিঃ নিজৰ ঈৰ্ষাই দুখ আৰু হতাশাৰ অনুভূতি আনিবলৈ নিদিব; ইয়াক স্ব-প্ৰয়োগ কৰা বুলি চিনি লওক আৰু ইয়াৰ ওপৰত বাস কৰাটো এৰাই চলিব লাগে। আনৰ আনন্দ-দুখত ভাগ লৈ এই আৱেগবোৰক জয় কৰিবলৈ নিজকে প্ৰেৰণা যোগাওক। আৰ্থিক বাধাৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ বাজেটত আঁঠু লৈ থাকক। ঘৰুৱা দায়িত্বই দিনটোৰ এটা উল্লেখযোগ্য অংশ আপোনাক ব্যস্ত কৰি ৰাখিব পাৰে। নতুন কাৰোবাৰ লগত প্ৰেমৰ আনন্দ অনুভৱ কৰাৰ সম্ভাৱনাৰ প্ৰতি মুকলি হওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ আৰু সহকৰ্মী উভয়ৰে সমৰ্থনত সান্ত্বনা লাভ কৰক, যিয়ে আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কনিষ্ঠ সদস্যসকলৰ সৈতে পাৰ্ক বা শ্বপিং মলত সময় কটোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক। দেখা গৈছে যে আজি আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ পত্নীয়ে ঘনিষ্ঠতাৰ বাবে যথেষ্ট সময় পাব। ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে ডাঙৰ ভাইসকলৰ প্ৰতি মৰম আৰু সন্মান প্ৰকাশ কৰক, আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক জীৱনত ইতিবাচক প্ৰভাৱ নিশ্চিত কৰক।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১ বজাৰ পৰা দুপৰীয়া ২ বজালৈ।

মকৰ ৰাশিঃ ধৈৰ্য্যৰ ব্যায়াম কৰক, কিয়নো আপোনাৰ অবিৰত প্ৰচেষ্টাই সাধাৰণ জ্ঞান আৰু বুজাবুজিৰ সৈতে মিলি আপোনাক সফলতাৰ দিশত আগুৱাই নিব নিশ্চিত। দীৰ্ঘম্যাদী দৃষ্টিভংগীৰে বিনিয়োগ কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক। আপোনাৰ জ্ঞান আৰু ভাল হাস্যৰসে আপোনাৰ চৌপাশৰ লোকৰ ওপৰত ইতিবাচক ছাপ পেলাব। যদিও আপোনাৰ দিনটো মৰমেৰে ৰঙীন হ’ব, তথাপিও ৰাতিৰ সময়ত আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ লগত অতীতৰ বিষয়বোৰক লৈ তৰ্ক কৰাত সাৱধান হওক। আপোনাৰ কৰ্মদিনটোক সঁচাকৈয়ে ভয়ংকৰ কৰি তোলাত আপোনাৰ আভ্যন্তৰীণ শক্তিয়ে উল্লেখযোগ্য ভূমিকা পালন কৰিব। সিদ্ধান্তত জপিয়াই পৰা আৰু অপ্ৰয়োজনীয় পদক্ষেপ লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক, কিয়নো ইয়াৰ ফলত দিনটো অস্থিৰ হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিশোৰ বয়সৰ কথা মনত পেলাওক, নিৰীহ মজাত লিপ্ত হোৱা আৰু একেলগে নষ্টালজিক মুহূৰ্ত সৃষ্টি কৰা। ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে গৰুক গুৰ (গুৰ) খুৱাই আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: উজ্জ্বল কমলা।

শুভ সময়ঃ দিনৰ ১২.১০ বজাৰ পৰা ১.১০ বজালৈ।

কুম্ভ ৰাশিঃ আজি গৰ্ভৱতী মাতৃৰ বাবে বিশেষ যত্নৰ আহ্বান। বিশেষকৈ ৰাতিৰ সময়ত যেতিয়া পূৰ্বতে ঋণ দিয়া যিকোনো ধন তৎকালীনভাৱে ঘূৰি অহাৰ আশা কৰা হয় তেতিয়া আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা থাকে। কোনো চূড়ান্ত সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মতামত বিচাৰক, কিয়নো একপক্ষীয় পছন্দই জটিলতাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। অনুকূল ফলাফলৰ বাবে পৰিয়ালৰ ভিতৰত সমন্বয় গঢ়ি তোলা। আজি তেওঁলোকৰ অনুপস্থিতিতো আপোনাৰ বন্ধুৰ উপস্থিতি অনুভৱ কৰিব পাৰে। যদিও কামৰ অগ্ৰগতি লেহেমীয়া হ’ব পাৰে, তথাপিও ই সৰু সৰু উত্তেজনাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। এই ৰাশিৰ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক সময়ৰ অপচয় ৰোধ কৰিবলৈ টিভি বা মোবাইল ফোনৰ অত্যধিক ব্যৱহাৰ পৰিহাৰ কৰি নিজৰ সময় বুদ্ধিমানৰূপে পৰিচালনা কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে। আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনত আজি সকলো সুসম আৰু সুখী যেন লাগে। ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে চন্দ্ৰক চাউল আৰু গাখীৰৰ সৈতে মিহলি পানী আগবঢ়াই আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ৮ বজাৰ পৰা ১০ বজালৈ।

মীন ৰাশিঃ অপ্ৰয়োজনীয় উত্তেজনা আৰু চিন্তাই আপোনাৰ জীৱনৰ পৰা সজীৱতা নিষ্কাশন কৰাৰ সম্ভাৱনা থাকে, যাৰ ফলত আপুনি ক্ষীণ অনুভৱ কৰে। এই উদ্বেগসমূহ দূৰ কৰাটো বাঞ্ছনীয়, কিয়নো ইয়াক টিকি থাকিবলৈ দিলে সমস্যাটো আৰু বেছি ভয়াৱহ হ’ব পাৰে। আজিৰ তাৰিখত মদ বা অনুৰূপ কোনো পদাৰ্থ সেৱনৰ পৰা বিৰত থাকক, কিয়নো তেনে কৰিলে মদ্যপান কৰি আপোনাৰ সামগ্ৰী হেৰুৱাব পাৰে। অতিথিৰ প্ৰতি অভদ্ৰতা এৰক, কিয়নো এনে আচৰণে আপোনাৰ পৰিয়ালক বিচলিত কৰাই নহয়, সম্পৰ্কতো শূন্যতা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপোনাৰ শক্তিৰ মাত্ৰা অধিক হ’ব, আপোনাৰ প্ৰিয়জনে কঢ়িয়াই অনা অপৰিসীম সুখৰ দ্বাৰা পৰিচালিত। আপাত দৃষ্টিত প্ৰত্যাহ্বানমূলক সমস্যাসমূহৰ মাজেৰে নেভিগেট কৰিবলৈ আপোনাৰ পৰিচয়সমূহ ব্যৱহাৰ কৰক। আজি কিছুমান বন্ধুৱে আপোনাৰ ঘৰলৈ আহিব পাৰে, যিয়ে উপভোগ্য সংগ দিয়াৰ সুযোগ প্ৰদান কৰে। কিন্তু এই সময়ত মদ বা চিগাৰেটৰ দৰে বিষাক্ত পদাৰ্থত মগ্ন হোৱাটো বাঞ্ছনীয় নহয়। আপোনাৰ পত্নীৰ দ্বাৰা আৰম্ভ কৰা প্ৰাৰম্ভিক পৰ্যায়ৰ প্ৰেম আৰু ৰোমাঞ্চৰ নষ্টালজিক ৰিৱাইণ্ডৰ সোৱাদ লওক। আপোনাৰ আৰ্থিক সম্ভাৱনা ক্ষিপ্ৰ কৰাৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে ভৈৰৱ ভগৱানক পূজা কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ২.১৫ বজাৰ পৰা বিয়লি ৩ বজালৈ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button