৩ জানুৱাৰী ২০২৪ ৰাশিফল : ভাগ্যৰ ৰং, শুভ সময়, ৰাশিৰ বাবে জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণী

২০২৪ চনৰ ৩ জানুৱাৰী, বুধবাৰৰ বাবে মেষ, বৃষ, মিথুন ৰাশি, কৰ্কট, সিংহ, কন্যা, তুলা, বৃশ্চিক, ধনু, মকৰ, কুম্ভ আৰু মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল আৰু ৰাশিফল।

মেষ ৰাশিঃ জীৱনটো সম্পূৰ্ণৰূপে উপভোগ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰাৰ লগে লগে নিৰ্মল আনন্দ আৰু আনন্দ অনুভৱ কৰক। আজি আপোনাৰ মাতৃৰ ফালৰ পৰা আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা প্ৰবল, মাতৃৰ ফালৰ পৰা ককাক বা দাদাৰ সম্ভাৱ্য সহায়। সামাজিক যোগাযোগৰ সময়ত নিজকে ইতিবাচক আৰু সহায়কাৰী বন্ধুৰ সৈতে ঘেৰি ৰাখক। প্ৰেমৰ শক্তি আপোনাৰ বাবে প্ৰেৰণাৰ উৎস হৈ পৰে। যদি আপোনাৰ সংগীয়ে প্ৰতিশ্ৰুতিৰ পৰা বঞ্চিত হয়, তেন্তে বেয়া পোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক; বৰঞ্চ সমস্যা সমাধানৰ বাবে মুকলি যোগাযোগত লিপ্ত হওক। যদি আপুনি আপোনাৰ জীৱনৰ ৰোমাঞ্চকৰ উন্নয়নৰ বাবে ধৈৰ্য্যৰে অপেক্ষা কৰি আহিছে, তেন্তে সকাহ দিগন্তত। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে অতীতৰ সুন্দৰ আৰু ৰোমান্টিক মুহূৰ্তবোৰৰ কথা মনত পেলাব৷ প্ৰতিকাৰ: দ্ৰুত পেছাদাৰী বৃদ্ধিৰ সুবিধাৰ বাবে সোনকালে সাৰ পাব, উদীয়মান সূৰ্য্যক সম্ভাষণ জনাওক, আৰু গায়ত্ৰী মন্ত্ৰ ১১ বাৰ আবৃত্তি কৰক।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩.৩০ বজাৰ আগতে।

বৃষ ৰাশিঃ কেৱল ভাগ্যৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰাটো কোনো বিচক্ষণ কৌশল নহয়; আপোনাৰ স্বাস্থ্য বৃদ্ধিৰ বাবে সক্ৰিয় পদক্ষেপ লওক, কিয়নো ভাগ্য হৈছে এটা নিষ্ক্ৰিয় শক্তি যিটো আপোনাৰ পথত স্বেচ্ছাই নাহে। আপোনাৰ ওজন পৰিচালনা কৰাটো আৰু সুস্থ জীৱনশৈলীৰ বাবে ব্যায়ামক আপোনাৰ ৰুটিনত পুনৰ প্ৰৱৰ্তন কৰাটো এতিয়া অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। এটা ৰোমাঞ্চকৰ নতুন সুযোগ আহিব পাৰে, যাৰ ফলত আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাৰ্থ সুৰক্ষিত কৰিবলৈ বন্ধু, ব্যৱসায়িক সহযোগী আৰু আত্মীয়ৰ সৈতে আপোনাৰ যোগাযোগত সাৱধান হওক, কিয়নো সকলোৱে আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ প্ৰতি বিবেচনা নকৰিবও পাৰে। বিশুদ্ধ আৰু গুণী প্ৰেমৰ অনুভূতিক আকোৱালি লওক। নতুন প্ৰকল্প আৰু অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ পিছুৱাই দিয়ক। সময় নষ্ট কৰা সম্ভাৱ্য পৰিস্থিতিৰ প্ৰতি সচেতন হওক, যেনে আপোনাৰ ঘৰত হোৱা গোট বা পাৰ্টি। আজি আপোনাৰ পত্নীয়ে শক্তি আৰু মৰমৰ বিকিৰণ কৰিব বুলি আশা কৰক। প্ৰতিকাৰ: গৰুক সেউজীয়া পশুখাদ্য খুৱাই পৰিয়ালৰ বন্ধন মজবুত কৰা।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৪ বজালৈ।

মিথুন ৰাশি: উন্নত স্বাস্থ্যৰ দিশত আপোনাৰ যাত্ৰা আৰম্ভ কৰাৰ বাবে এটা আদৰ্শ দিন। ঘনিষ্ঠ আত্মীয়ৰ সহায়ত আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক প্ৰচেষ্টাত পাৰদৰ্শিতা দেখুৱাবলৈ থিয় দিছে, আৰ্থিক সুবিধা লাভ কৰিছে। আপোনজনৰ সৈতে তৰ্কৰ সৃষ্টি কৰিব পৰা বিতৰ্কিত বিষয়ৰ পৰা আঁতৰি থাকক। আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ আলিংগনত সান্ত্বনা বিচাৰিব। আজি এটা অতি সক্ৰিয় আৰু মিলাপ্ৰীতিৰ দিন হ’ব বুলি প্ৰতিশ্ৰুতি দিছে, য’ত মানুহে আপোনাৰ পৰামৰ্শ বিচাৰিব আৰু আপোনাৰ দৃষ্টিভংগীৰ সৈতে সহজেই একমত হ’ব। এই ৰাশিৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলে নিজৰ আজৰি সময়খিনি ব্যৱহাৰ কৰি পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপন কৰিব পাৰে। আপোনাৰ জীৱনৰ সংগী, আপোনাৰ জীৱনৰ প্ৰেমৰ পৰা আজি এটা আনন্দদায়ক আচৰিত আশা কৰক। প্ৰতিকাৰঃ ঘৰত গংগাজল ছটিয়াই পৰিয়ালত শান্তি আৰু সম্প্ৰীতি গঢ়ি তোলক।

লাকী ৰং: অফ হোৱাইট।

শুভ সময়ঃ পুৱা ৯ বজাৰ পৰা ১০ বজালৈ।

কৰ্কট ৰাশিঃ আপোনাৰ দয়ালু স্বভাৱটোৱে আজি অসংখ্য আনন্দৰ মুহূৰ্তৰ সৃষ্টি কৰিবলৈ সাজু হৈছে। আপোনাৰ বাবে ধনৰ গুৰুত্ব যদিও ইয়াৰ প্ৰতি সংবেদনশীলতাই আপোনাৰ সম্পৰ্কত বিৰূপ প্ৰভাৱ পেলাব নিদিয়াটো অতি প্ৰয়োজনীয়। ঘৰৰ চাৰিওফালে সৰু সৰু সালসলনি কৰি ইয়াৰ ৰূপ বৃদ্ধি কৰা হ’ব। আপুনি শ্বেয়াৰ কৰা ভাল সময়বোৰৰ কথা মনত পেলাই আপোনাৰ বন্ধুত্বক পুনৰ সজীৱ কৰাৰ সুযোগ লওক৷ কৰ্মক্ষেত্ৰত আপুনি এক তাৎপৰ্য্য অনুভৱ কৰিব। ব্যক্তিগত স্থানৰ মূল্য স্বীকাৰ কৰি, আজি আপুনি সম্ভৱতঃ যথেষ্ট আজৰি সময় পাব, যাৰ ফলত খেল খেলা বা জিমত খুন্দা মৰাৰ দৰে কাৰ্য্যকলাপৰ সুবিধা হ’ব৷ আপোনাৰ বাটত ৰোমাঞ্চকৰ খবৰ আহিব পাৰে, যিয়ে আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ পত্নী দুয়োৰে বাবে আনন্দ কঢ়িয়াই আনিব। প্ৰতিকাৰঃ বৃদ্ধি আৰু সমৃদ্ধিৰ বাবে ওম নীলবৰ্ণয় বিদ্মহে সৈনহিকেয়া ধীমহি, তন্নো ৰাহুহু প্ৰচোদয়ত ১১ বাৰ মন্ত্ৰ জপ কৰক।

লাকী ৰং: ক্ৰীম।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৪ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

সিংহ ৰাশিঃ আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ অৱস্থা অতি উত্তম হ’ব। সম্ভাৱ্য বিপৰ্যয়ৰ সন্মুখীন হৈ ধন সঞ্চয়ৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা সত্ত্বেও, চিন্তা কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই কাৰণ পৰিস্থিতি অতি সোনকালে উন্নত হোৱাৰ আশা কৰা হৈছে। আপোনাৰ বন্ধুসকলে আপুনি ভবাতকৈও অধিক সহায়কাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। ৰোমান্টিক ইংগিতে আকাংক্ষিত ফলাফল নিদিবও পাৰে। যদিও আজি আৰম্ভ কৰা যৌথ উদ্যোগসমূহে অংশীদাৰৰ বিৰোধিতাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, তথাপিও দীৰ্ঘম্যাদীভাৱে ইয়াৰ লাভজনক হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজিয়েই আপোনাৰ আজৰি সময়খিনি ব্যৱহাৰ কৰি পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপন কৰক। সচেতন হওক, কিয়নো আজি আপুনি যদি তেওঁলোকৰ লগত গুৰুত্বপূৰ্ণ কিবা এটা শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ পাহৰি যায় তেন্তে আপোনাৰ পত্নীয়ে অসন্তুষ্টি প্ৰকাশ কৰিব পাৰে। প্ৰতিকাৰঃ আৰ্থিক সুস্থতা বৃদ্ধিৰ বাবে কপালত বগা চন্দন কাঠৰ চিন লগাব লাগে।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা ১১.৩০ বজালৈ।

কন্যা ৰাশিঃ আপোনাৰ বিঘ্নিতকাৰী আৱেগ আৰু অনুভূতিৰ ওপৰত সংযম ব্যায়াম কৰক। আপোনাৰ গতানুগতিক চিন্তাধাৰা আৰু পুৰণি ধাৰণাবোৰৰ প্ৰতি আনুগত্যই হয়তো প্ৰগতিত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিব, অধিক বিকাশৰ ক্ষেত্ৰত বাধা হিচাপে কাম কৰিব। আজি আপোনাৰ ঘনিষ্ঠ আত্মীয়ৰ সৈতে সহযোগিতা কৰিলে আপোনাৰ ব্যৱসায়িক সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাব পাৰে, যাৰ ফলত আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ লোকৰ আনন্দময় আচৰণে ঘৰত এক সুখকৰ পৰিৱেশৰ সৃষ্টি কৰিব। আজি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনত সঁচাকৈয়ে আচৰিত ধৰণৰ কিবা এটা আশা কৰক। ব্যৱসায়িক সভাত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰা; স্পষ্টবাদী আৰু অত্যধিক আৱেগিক হোৱাটোৱে আপোনাৰ সুনামৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে। আপোনাৰ ওচৰৰ মানুহে সান্নিধ্য বিচাৰিলেও মানসিক শান্তিৰ বাবে আপুনি অকলে সময় কটাবলৈ পছন্দ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ উন্নত অৰ্ধেকৰ সৈতে ৰোমাঞ্চত লিপ্ত হোৱাৰ সময়ত প্ৰেম, চুমা, আলিংগন, আৰু মজাৰে ভৰা এটা দিনক আকোৱালি লওক। প্ৰতিকাৰঃ গৰু দান কৰি স্বাস্থ্য বৃদ্ধি কৰক। যদি সম্ভৱ নহয় তেন্তে মন্দিৰ বা আশ্ৰমলৈ সমতুল্য পৰিমাণৰ বৰঙণি আগবঢ়াওক।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

তুলা ৰাশিঃ আজি আপোনাৰ আত্মসন্মান বৃদ্ধি কৰা কাৰ্য্যকলাপত লিপ্ত হোৱাৰ এক সুন্দৰ সুযোগ প্ৰদান কৰিছে। নতুন আৰু ৰোমাঞ্চকৰ পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’বলৈ মুকলি হওক, যাৰ কিছুমানে আৰ্থিক লাভৰ সূচনা কৰিব পাৰে। মনত ৰাখিব যে বয়সস্থ আত্মীয়ই অযুক্তিকৰ অনুৰোধ কৰিব পাৰে, গতিকে এনে পৰিস্থিতিবোৰ কৌশল আৰু ধৈৰ্য্যৰে চম্ভালিব। ব্যক্তিগত সম্পৰ্কসমূহৰ প্ৰতি সংবেদনশীলতাৰে কাষ চাপিব লাগে, কিয়নো এই মুহূৰ্তত তেওঁলোক দুৰ্বল হ’ব পাৰে। যদিও আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ প্ৰকল্পত অধ্যৱসায়ীভাৱে কাম কৰি আছে, তথাপিও পলম হ’ব পাৰে। ব্যস্ততাৰ মাজতো আজিয়েই নিজৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াওক। আজৰি সময়ত সৃষ্টিশীল কামত লিপ্ত হোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক। ঘৰুৱা ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ পত্নীয়ে কামত অত্যধিক মগ্ন হৈ পৰিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ দুখ হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱনত সমন্বয় বজাই ৰাখিবলৈ সাপৰ আকৃতিৰ ৰূপৰ আঙঠি পিন্ধাটো প্ৰতিকাৰ হিচাপে বিবেচনা কৰক।

লাকী ৰং: ৱাইন ৰেড।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩.২০ বজাৰ পৰা ৪.২০ বজালৈ।

বৃশ্চিক ৰাশি: আপোনাক আগুৰি থকা আৰু আপোনাৰ অগ্ৰগতিত বাধাৰ সৃষ্টি কৰা ম্লানতাক আঁতৰাই পেলাওক। আজি এনে বন্ধুৰ পৰা আঁতৰি থাকক যিসকলে অভ্যাসত ধন ঘূৰাই নিদিয়াকৈ ঋণ লোৱা, কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাৰ আৰ্থিক স্থিতিশীলতাত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। যদি পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ আচৰণে অশান্তিৰ সৃষ্টি কৰিছে, তেন্তে যোগাযোগ মুকলি কৰক আৰু সমস্যাটোৰ সমাধান কৰক। কথাবোৰত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰক, কিয়নো কঠোৰতাই আপোনাৰ প্ৰেয়সীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কৰ শান্তি বিঘ্নিত কৰিব পাৰে। শেহতীয়া ব্যৱসায়িক সংযোগ দীৰ্ঘম্যাদীভাৱে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। গোটেই দিনটো অধ্যৱসায়ী কামত নিজকে উৎসৰ্গা কৰি এটা উপভোগ্য সন্ধিয়াৰ বাবে মঞ্চ তৈয়াৰ কৰক। আজিয়েই আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সম্ভাৱ্য উত্তপ্ত তৰ্কৰ বাবে সাজু থাকক। প্ৰেম জীৱন বৃদ্ধি কৰিবলৈ মানিবেগ বা পকেটত ৰেচম বা চেটিন ভিত্তিক বগা কাপোৰ এখন লৈ ফুৰিব। অনুকূল ফলপ্ৰসূতাৰ বাবে ইয়াক পৰিষ্কাৰ আৰু নিৰ্মল হৈ থকাটো নিশ্চিত কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

ধনু ৰাশিঃ ভয়, সন্দেহ, খং, লোভ আদি যিকোনো নেতিবাচক চিন্তা এৰি দি আপোনাক আগুৱাই নিয়া ইতিবাচক অনুভূতিবোৰ চিনাক্ত কৰক। এই নেতিবাচক আৱেগবোৰে চুম্বক হিচাপে কাম কৰিব পাৰে, আপুনি যিটো এৰাই চলিব বিচাৰে ঠিক সেইটোৱেই আকৰ্ষণ কৰিব পাৰে। অৱশেষত বাকী থকা বকেয়া আৰু বাবদ ধন আদায় হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মীয়ই অভাৱনীয় উপহাৰ আনিব পাৰে যদিও সহায়ৰ বাবে কৰা অনুৰোধৰ বাবে সাজু থাকক। তেওঁলোকৰ অনুপস্থিতিতো আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ উপস্থিতি অনুভৱ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ ঠাইত আপোনাৰ বছ আৰু চিনিয়ৰসকলক আতিথ্য দিয়াৰ আদৰ্শ দিন নহয়। আত্মীয়ৰ পৰা আঁতৰত, নিস্তব্ধ স্থানত দিনটো কটাবলৈ চিন্তা কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সন্মুখত এটা উত্থানশীল খবৰ আহিব পাৰে। ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে কুকুৰক ৰটি, ৰুটি, আৰু কুকুৰৰ অন্যান্য খাদ্য খুৱাই পৰিয়ালৰ সুখ বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: পান্না সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৬.১৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭.৩০ বজালৈ।

মকৰ ৰাশিঃ অপ্ৰয়োজনীয় যুক্তিত শক্তি অপচয় কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক, কিয়নো ইয়াৰ দ্বাৰা কোনো লাভ খুব কমেইহে পোৱা যায় আৰু ইয়াৰ ফলত প্ৰায়ে লোকচান হয়। যদি আপুনি বিত্তৰ সৈতে জড়িত কোনো আইনী গোচৰত জড়িত হৈ পৰে, তেন্তে আজি আদালতে আপোনাৰ পক্ষত ৰায় দিয়াৰ সম্ভাৱনা আছে, যাৰ ফলত আৰ্থিক সুবিধা আহিব। বন্ধুসকলে সন্ধিয়াৰ বাবে কিবা এটা ৰোমাঞ্চকৰ পৰিকল্পনা কৰিলে আপোনাৰ দিনটো উজ্জ্বল হৈ পৰিব। অৱশ্যে আপোনাৰ প্ৰিয়জনে প্ৰতিশ্ৰুতি বিচাৰিলে সাৱধান হওক; যিবোৰ প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ কৰাটো প্ৰত্যাহ্বানজনক হ’ব পাৰে, সেইবোৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়াৰ পৰা বিৰত থাকক। সাধাৰণতে আপোনাক বিৰক্ত কৰা এজন সহকৰ্মীয়ে হয়তো আজি আচৰিত ধৰণে বৌদ্ধিক দক্ষতা প্ৰদৰ্শন কৰিব পাৰে। আপুনি সদায় শুনিব বিচৰা প্ৰশংসা লাভ কৰাৰ আশা কৰক৷ সময়ৰ অভাৱত আপোনাৰ প্ৰেমিক সম্পৰ্কত হতাশাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে ৰঙা কাপোৰ সঘনাই পৰিধান কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক, কিয়নো ই স্বাস্থ্যৰ বাবে উপকাৰী বুলি বিশ্বাস কৰা হয়।

লাকী ৰং: ৰয়েল ব্লু।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ২ বজাৰ পৰা বিয়লি ৪ বজালৈ।

কুম্ভ ৰাশিঃ পৰিয়ালৰ চিকিৎসা ব্যয়ৰ সম্ভাৱ্য বৃদ্ধিৰ বাবে সাজু হওক। নতুন চুক্তিবোৰ আকৰ্ষণীয় যেন লাগিলেও সাৱধান হওক কাৰণ ইয়াৰ দ্বাৰা আকাংক্ষিত আৰ্থিক লাভ নহ’বও পাৰে; খৰখেদাকৈ বিনিয়োগৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। শিশুৰ সংগ উপভোগ কৰিবলৈ আজৰি সময় উচৰ্গা কৰক, যদিও সেইটো সম্ভৱ কৰিবলৈ আপোনাৰ সকলোখিনি কৰাৰ প্ৰয়োজন হয়। আপুনি নিজকে জনপ্ৰিয় আৰু বিপৰীত লিংগৰ সদস্যক সহজেই আকৰ্ষণ কৰা দেখিব। ক্ৰমান্বয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰিৱৰ্তন কৰিলে সফলতা হাতৰ মুঠিত। যোগাযোগ দক্ষতা আজি আপোনাৰ শক্তি হ’ব। আপোনাৰ অন্তৰংগ বিবাহিত জীৱনত ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ আশা কৰক। স্বাস্থ্য উন্নত কৰাৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে ত্ৰুটিপূৰ্ণ বা অশুদ্ধ মুদ্ৰা বৈ যোৱা নদীত পেলোৱা বা পেলোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ পুৱা ৮ বজাৰ পৰা ৯ বজালৈ।

মীন ৰাশিঃ শেহতীয়া ঘটনাই হয়তো আপোনাৰ মনটোক বিচলিত কৰিছে। ধ্যান আৰু যোগক আপোনাৰ ৰুটিনত অন্তৰ্ভুক্ত কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক, কিয়নো ইয়াৰ দ্বাৰা আধ্যাত্মিক আৰু শাৰীৰিক দুয়োটা দিশতে উপকাৰ আহিব পাৰে। আপোনাৰ বিত্তীয় অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব যদিও ব্যয় বৃদ্ধিৰ প্ৰতি সচেতন হওক। মানুহ আৰু তেওঁলোকৰ উদ্দেশ্যৰ বিষয়ে দ্ৰুত বিচাৰক প্ৰতিহত কৰক, কিয়নো তেওঁলোক হেঁচাত পৰিব পাৰে আৰু আপোনাৰ মমতাৰ প্ৰয়োজন হ’ব পাৰে। এংগেজমেণ্ট কৰাসকলৰ বাবে আপোনাৰ হবু ছোৱালীজনী হ’ব অতি সুখৰ উৎস। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত মৰম আৰু সমৰ্থন আশা কৰক। প্ৰথম অৱস্থাত আপুনি বিচনাৰ পৰা উঠি এলেহুৱা কাম কৰিবলৈ অনিচ্ছুক অনুভৱ কৰিব পাৰে, কিন্তু পিছলৈ সময়ৰ মূল্য উপলব্ধি কৰিব আৰু যিকোনো অপচয় হোৱা মুহূৰ্তৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব। আপোনাৰ পত্নীয়ে আজি কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰিব, আপোনাৰ ইতিবাচক গুণৰ প্ৰশংসা কৰিব আৰু আপোনাৰ প্ৰতি আকৌ এবাৰ পৰিব। পাৰিবাৰিক সুখ বজাই ৰখাৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে দিন আৰু গধূলি ১১ বাৰকৈ “ॐ ব্ৰাং ব্ৰীণ ব্ৰহ্ধ বুঢ়ায় नम (ॐ ব্ৰাম ব্ৰীম ব্ৰৌম সাহ বুঢ়ায়া নমহা)” আবৃত্তি কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১১ বজাৰ পৰা নিশা ১২.৩০ বজালৈ।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment