Advertisement
ৰাশিফল

২৯ ডিচেম্বৰ ২০২৩ ৰাশিফল: ভাগ্যৰ ৰং, শুভ সময়, ৰাশিৰ বাবে জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণী

২০২৩ চনৰ ২৯ ডিচেম্বৰ, শুকুৰবাৰে মেষ, বৃষ, মিথুন ৰাশি, কৰ্কট, সিংহ, কন্যা, তুলা, বৃশ্চিক, ধনু, মকৰ, কুম্ভ আৰু মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল আৰু ৰাশিফল।

মেষ ৰাশিঃ বিশেষকৈ শেহতীয়াকৈ আপুনি অনুভৱ কৰা মানসিক চাপৰ কথা বিবেচনা কৰি জিৰণিৰ গুৰুত্বৰ ওপৰত গুৰুত্ব আৰোপ কৰা দিন। বিনোদন আৰু মনোৰঞ্জনমূলক কামত লিপ্ত হ’লে জিৰণি লোৱাৰ সুবিধা হ’ব পাৰে। কিন্তু ঘনিষ্ঠ সহযোগীৰ সৈতে সংঘাতৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আইনী বিষয়লৈ পৰিণত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু আৰ্থিক ব্যয়ৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে বাবে সাৱধানতা অৱলম্বন কৰা হৈছে। বৈবাহিক মিত্ৰতাৰ কথা বিবেচনা কৰাৰ বাবে ই এক অনুকূল সময়, বুজাবুজিৰ পোষকতা কৰিবলৈ আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে মানসম্পন্ন সময় কটাবলৈ উৎসাহিত কৰা। পেছাদাৰী ক্ষেত্ৰত বিবেচনাৰ ব্যৱহাৰ কৰক আৰু নিম্ন প্ৰফাইল বজাই ৰাখক, সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পৰা অপ্ৰয়োজনীয় মন্তব্য এৰাই চলিব লাগে। পূৰ্বতে পৰিকল্পিত কিন্তু বাস্তৱায়িত নোহোৱা কামবোৰ সম্পন্ন কৰিবলৈ আপোনাৰ আজৰি সময় ব্যৱহাৰ কৰক। আমোদজনক কথাটো হ’ল আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে অন্তৰংগ মুহূৰ্তৰ সুযোগ প্ৰদান কৰে। প্ৰতিকাৰ: খাদ্যৰ সময়ত সম্ভৱ হ’লে সোণালী চামুচ ব্যৱহাৰ কৰি পেছাদাৰী সফলতা বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: ক’লা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪.৩০ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬.৩০ বজালৈ।

বৃষ ৰাশি: কিছুমান অনিবাৰ্য পৰিস্থিতিয়ে অস্বস্তিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে, কিন্তু পৰিস্থিতিৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিবলৈ স্থিৰতা বজাই ৰখা আৰু তাৎক্ষণিক প্ৰতিক্ৰিয়াক প্ৰতিহত কৰাটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। এজন পুৰণি বন্ধুৱে হয়তো আজি ব্যৱসায়িক লাভ বৃদ্ধিৰ ক্ষেত্ৰত মূল্যৱান পৰামৰ্শ দিব পাৰে, আৰু তেওঁলোকৰ পৰামৰ্শ অনুসৰণ কৰিলে আপোনাৰ সৌভাগ্য হ’ব পাৰে। সামাজিক অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণৰ সুযোগ আহিব পাৰে, যাৰ ফলত আপুনি প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সংস্পৰ্শলৈ আহিব পাৰে। প্ৰেমৰ বিষয়ত বিবেচনাৰ ব্যৱহাৰ কৰক, অপ্ৰয়োজনীয় প্ৰচাৰৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। নিজকে পেছাদাৰীভাৱে উপস্থাপন কৰিলে কেৰিয়াৰৰ উপকাৰী পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। আপোনাৰ লুকাই থকা গুণসমূহৰ সহায় ল’লে আপুনি দিনটোৰ সৰ্বোত্তম ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰিব। কিন্তু আত্মীয়ৰ পৰা অহা আচৰিত কথাৰ বাবে সাজু থাকক যিয়ে আপোনাৰ পৰিকল্পনাত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। প্ৰতিকাৰঃ কলৰ গছক পূজা কৰি বৃহস্পতিবাৰে এই গছৰ ওচৰত ঘিউৰ চাকি জ্বলাই স্বাস্থ্যৰ শুভ উপকাৰ লাভ কৰিব।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৬ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

মিথুন ৰাশিঃ আশাবাদক আকোৱালি লওক আৰু জীৱনৰ উজ্জ্বল দিশটোত মনোনিৱেশ কৰক। আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসী দৃষ্টিভংগীয়ে আপোনাৰ আশা আৰু ইচ্ছাৰ বাস্তৱায়নৰ বাট মুকলি কৰিব। দীৰ্ঘম্যাদী আৰ্থিক সংকটৰ সৈতে যুঁজি থকাসকলে আজি অভাৱনীয়ভাৱে ধন আহৰণ কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত জীৱনৰ অসংখ্য প্ৰত্যাহ্বানৰ দ্ৰুত সমাধান হ’ব। আপোনাৰ প্ৰচুৰ শক্তি আৰু প্ৰচণ্ড উৎসাহে অনুকূল ফলাফল দিব, ঘৰুৱা উত্তেজনা দূৰ কৰিব। কিন্তু আপোনাৰ সংগীক নিজৰ স্থিতি বুজাই দিয়াটো প্ৰত্যাহ্বানজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সজাগ হৈ থাকক, কিয়নো প্ৰতিযোগীয়ে আপোনাৰ বিৰুদ্ধে ষড়যন্ত্ৰ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণ কৰিলে নতুন ঠাই আৰু উল্লেখযোগ্য ব্যক্তিৰ সৈতে পৰিচিত হ’ব। আজি আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে ঘনিষ্ঠতাৰ বাবে যথেষ্ট সময় পাব যদিও আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। প্ৰতিকাৰ: মংগল গ্ৰহক “পৃথিৱীৰ পুত্ৰ” হিচাপে চিনি লওক আৰু, প্ৰতিদিনে পুৱা মাটিত ভৰি ৰখাৰ আগতে পৃথিৱী মাতৃক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জনাওক। এই প্ৰথাই আপোনাৰ কৰ্মজীৱন আৰু ব্যৱসায়িক প্ৰচেষ্টাত ইতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

কৰ্কট ৰাশিঃ অপ্ৰয়োজনীয় উত্তেজনা আৰু চিন্তাৰ পৰা আঁতৰি থাকক কিয়নো ই আপোনাৰ জীৱনৰ পৰা সজীৱতা নিষ্কাশন কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত আপুনি ক্ষীণ অনুভৱ কৰিব পাৰে। এই উদ্বেগসমূহ দূৰ কৰাটো ভাল, কিয়নো ইয়াৰ ফলত বৰ্তমানৰ সমস্যাসমূহ আৰু বেছি ভয়াৱহ হ’ব পাৰে। আজি মূলধন সংগ্ৰহ, বাকী থকা ঋণ সংগ্ৰহ, বা নতুন প্ৰকল্পৰ বাবে ধন বিচৰাৰ সুযোগ উপস্থাপন কৰে। আপুনি কমেইহে লগ পোৱা মানুহৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপনৰ বাবে ই এক অনুকূল দিন৷ ইভ-টিজিংত লিপ্ত হোৱাৰ পৰা আঁতৰি থাকক। নতুন ধাৰণা আকোৱালি লওক, কিয়নো সেইবোৰে উৎপাদনশীল বুলি প্ৰমাণ কৰিব পাৰে। অভাৱনীয় ভ্ৰমণে পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ পৰিকল্পনাত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। দিনটো মসৃণ হোৱাটো নিশ্চিত কৰিবলৈ পত্নীৰ মেজাজ কম হ’লে কথা কোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। প্ৰতিকাৰ: ক’লা বগা গৰুক খাদ্য খুৱাই প্ৰেম জীৱন বৃদ্ধি কৰক, সম্পৰ্কত সজীৱতা আৰু শক্তি বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৪ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

সিংহ ৰাশি: সকলোকে সহায় কৰিবলৈ আপোনাৰ আগ্ৰহে হয়তো আপোনাক ভাগৰুৱা আৰু নিষ্কাশন অনুভৱ কৰাব পাৰে। কিন্তু নিজৰ বাবে ধন সঞ্চয় কৰাৰ লক্ষ্য আজিয়েই লাভ কৰিব পাৰি, কিয়নো আপুনি উপযুক্তভাৱে সঞ্চয় কৰাৰ সুযোগ বিচাৰি পায়। সামাজিক অনুষ্ঠানে আপোনাক প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সংস্পৰ্শলৈ আনিব পাৰে। আপোনাৰ দিনটো প্ৰেমেৰে ৰঙীন হ’ব, কিন্তু ৰাতিৰ সময়ত পুৰণি মতানৈক্য এটা পুনৰ উত্থাপন হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ লগত কাজিয়া হ’ব পাৰে। শ্ৰমিক ব্যক্তিসকলে আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, অজানিতে এনে ভুল কৰি উৰ্ধতন বিষয়াৰ অসন্তুষ্টি আকৰ্ষণ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলে এটা স্বাভাৱিক দিন আশা কৰিব পাৰে। মনত ৰাখিব, দৃঢ়তাৰে একোৱেই অসম্ভৱ নহয়। আজি আপুনি নিজকে সৌভাগ্যৱান বুলি অনুভৱ কৰিব যে বিয়া হৈ গ’ল৷ প্ৰতিকাৰ: পেৰিছৰ প্লাষ্টাৰেৰে নিৰ্মিত শ্ব’-পিচ বস্তু, মূৰ্তি বা কিউৰিয়াছ অন্তৰ্ভুক্ত কৰি আপোনাৰ স্বাস্থ্য বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ২ বজাৰ পৰা বিয়লি ৪ বজালৈ।

কন্যা ৰাশিঃ আজি আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস আৰু শক্তিৰ মাত্ৰা আকাশলংঘী হ’ব। আৰ্থিকভাৱে আপুনি আৰামদায়ক অৱস্থাত থাকিব, শান্তিৰ অনুভূতি আনিব৷ আপুনি যিসকলৰ লগত থাকে তেওঁলোকৰ লগত তৰ্ক নকৰিবলৈ সাৱধান হওক; যিকোনো সংঘাত সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণভাৱে সমাধান কৰিব লাগে। আজি আপুনি উপলব্ধি কৰিব যে প্ৰেমে বিভিন্ন প্ৰত্যাহ্বানৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে কাম কৰিব পাৰে। পেছাদাৰী দায়িত্ব বৃদ্ধিৰ আশা কৰক। এই ৰাশিৰ ব্যক্তিসকলে নিজৰ বাবে যথেষ্ট সময় পাব, যাৰ ফলত ব্যক্তিগত ইচ্ছা পূৰণ, কিতাপ পঢ়া বা প্ৰিয় সংগীত উপভোগ কৰাৰ সুযোগ থাকিব। শেহতীয়া প্ৰত্যাহ্বানৰ মাজতো আজি আপুনি নিজকে আপোনাৰ পত্নীৰ স্বৰ্গত বিচাৰি পাব। প্ৰতিকাৰঃ ভগৱান ভৈৰৱ মন্দিৰত গাখীৰ দান কৰি পৰিয়ালৰ সুখ বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: ভায়োলেট।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ২ বজাৰ পৰা ৩ বজালৈ।

তুলা ৰাশিঃ উচ্চ ৰক্তচাপ থকা ব্যক্তিয়ে ৰেড ৱাইন নিজৰ ৰুটিনত অন্তৰ্ভুক্ত কৰাৰ কথা চিন্তা কৰিব পাৰে যাতে ৰক্তচাপ হ্ৰাস কৰাত সহায় কৰে আৰু কলেষ্টেৰলৰ মাত্ৰা বজাই ৰাখিব পাৰে। ইয়াৰ ফলত শিথিলতাৰ অনুভূতি হ’ব পাৰে। অতিৰিক্ত ধন আদায় কৰাৰ লগে লগে আৰ্থিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব পাৰে। আৱেগিক সহায়ৰ প্ৰয়োজন হোৱাসকলে হয়তো নিজৰ প্ৰাচীনসকলৰ নিৰ্দেশনাত সান্ত্বনা পাব। কৰ্মৰ চাপ বৃদ্ধিৰ বাবে মানসিক চাপ আৰু অস্থিৰতা হ’ব পাৰে, কিন্তু দিনটোৰ পিছৰ অংশত শিথিলতাৰ আশা কৰা হৈছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকূল পৰিস্থিতি জব্দ কৰক আৰু দিনটোৰ সৰ্বোত্তম ব্যৱহাৰ কৰক। আজৰি সময় ধৰ্মীয় কাম-কাজত লিপ্ত হোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক, কিন্তু এই সময়ছোৱাত অপ্ৰয়োজনীয় সংঘাতৰ পৰা আঁতৰি থাকক। সাৱধান হওক, কিয়নো আপোনাৰ অতীতৰ পৰা এটা গোপন কথা প্ৰকাশ কৰিলে আজি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে কিছু আৱেগিক দুখৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

বৃশ্চিক ৰাশি: আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাত অতীতৰ সফলতাই আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসৰ মাত্ৰা বৃদ্ধি কৰে। অতিৰিক্ত আয় আহৰণৰ বাবে উদ্ভাৱনীমূলক ধাৰণাসমূহ অন্বেষণ কৰা। আপোনাৰ ঘৰৰ পৰিৱেশত কোনো পৰিৱৰ্তন কৰাৰ আগতে জড়িত সকলোৰে পৰা অনুমোদন লওক। আপোনাৰ উত্তম উদ্দেশ্য থকাৰ পিছতো বহুমূলীয়া উপহাৰেও হয়তো আনন্দ কঢ়িয়াই নিব নোৱাৰে, কিয়নো আপোনাৰ প্ৰেমিকজনে সেইবোৰ পেলাই দিবলৈ বাছি ল’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত এজন আচৰিত ব্যক্তিৰ সৈতে আকস্মিক মুখামুখি হোৱাটো আজি সম্ভৱ। ভ্ৰমণে সুবিধা আনিব পাৰে যদিও ইয়াৰ লগত জড়িত খৰচৰ বাবে সাজু থাকক। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ লগত গুৰুতৰ কাজিয়া হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লাকী ৰং: ভায়োলেট।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৪ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

ধনু ৰাশিঃ আপুনি আনৰ সৈতে আনন্দৰ মুহূৰ্ত ভাগ কৰাৰ লগে লগে আপোনাৰ মংগল লাভৱান হ’ব, কিন্তু সাৱধান হওক কাৰণ আপোনাৰ স্বাস্থ্যক অৱহেলা কৰিলে ভৱিষ্যতে সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। বাকী থকা বিষয়বোৰ অধিক জটিল হৈ পৰিব পাৰে, আৰু আৰ্থিক চিন্তাই আপোনাৰ মনটোক ডাৱৰীয়া কৰি তুলিব পাৰে। আপোনাৰ পাৰিবাৰিক বাধ্যবাধকতাক উপেক্ষা নকৰিব। আপুনি হয়তো প্ৰেমৰ যন্ত্ৰণা অনুভৱ কৰিব পাৰে। আপুনি শেহতীয়াকৈ গঢ়ি তোলা ব্যৱসায়িক যোগাযোগসমূহে দীৰ্ঘম্যাদী সুবিধা প্ৰদান কৰিবলৈ সাজু হৈছে৷ আজি বজাৰ কৰাত লিপ্ত হোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক, কিয়নো আপুনি নিজৰ বাবে এটা মৰমলগা ড্ৰেছ মেটেৰিয়েল বিচাৰি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা নিস্তব্ধ আৰু শিথিল দিন অপেক্ষা কৰি আছে।

লাকী ৰং: গোলাপী।

শুভ সময়ঃ ১.৩০ বজাৰ পৰা ২.৩০ বজালৈ।

মকৰ ৰাশিঃ শাৰীৰিক অসুস্থতাৰ পৰা সুস্থ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আৰ্থিক উন্নতিৰ দিগন্তত। ওচৰ-চুবুৰীয়াৰ সৈতে মতানৈক্যই আপোনাৰ মেজাজ ম্লান কৰিব পাৰে, কিন্তু আপোনাৰ খং হেৰুৱাই পেলোৱাটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ কাৰণ ই পৰিস্থিতি আৰু অধিক ভয়াৱহ কৰি তুলিব পাৰে। অসংঘাতপূৰ্ণ স্থিতি বজাই ৰাখিলে কাজিয়া ৰোধ কৰিব পৰা যায়। আন্তৰিক সম্পৰ্ক গঢ়ি তোলাৰ লক্ষ্য ৰাখক। আজি আপুনি আপোনাৰ জীৱনৰ সংগ্ৰামসমূহ আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে ভাগ-বতৰা কৰিবলৈ প্ৰৱল অনুভৱ কৰিব পাৰে, কিন্তু ইয়াৰ পৰিৱৰ্তে তেওঁলোকে নিজৰ সমস্যাসমূহ পুনৰ ক’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ বাবে অতিৰিক্ত দুখৰ সৃষ্টি হ’ব। অধ্যৱসায় আৰু উপযুক্ত প্ৰচেষ্টাই ইতিবাচক ফলাফল আৰু পুৰস্কাৰ লাভ কৰিব। আপোনাৰ মতামত প্ৰকাশ কৰিবলৈ কুণ্ঠাবোধ নকৰিব, কিয়নো সেইবোৰৰ অতিশয় শলাগ লোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। আজি আত্মীয়ৰ সৈতে সম্ভাৱ্য মতানৈক্যৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, কিন্তু দিনৰ শেষলৈকে সংকল্প আৰু সমন্বয়ৰ প্ৰাধান্য থাকিব।

লাকী ৰং: মেজেন্টা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪.৪৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

কুম্ভ ৰাশিঃ স্বাস্থ্যৰ স্বাৰ্থত সমৃদ্ধ আৰু উচ্চ কলেষ্টেৰলযুক্ত খাদ্যৰ পৰা আঁতৰি থাকক। ব্যৱসায়িক ঋণৰ বাবে যোগাযোগ কৰাৰ সময়ত সাৱধান হওক আৰু এনে অনুৰোধ এৰাই চলাৰ কথা চিন্তা কৰক। কেৰিয়াৰ পৰিকল্পনাতকৈ বাহিৰৰ কাম-কাজক অগ্ৰাধিকাৰ দি শিশুৱে হতাশাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। অভাৱনীয় ৰোমান্টিক প্ৰৱণতাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ আৰু সহকৰ্মী উভয়ৰে পৰা পোৱা সমৰ্থনে আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি কৰে। অভাৱনীয় যাত্ৰাই আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ পৰিকল্পনাত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। তথাপিও আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে জীৱনৰ শ্ৰেষ্ঠ মুহূৰ্তবোৰ অনুভৱ কৰিবলৈ সাজু হৈছে।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

মীন ৰাশিঃ বন্ধুৰ পৰা বিশেষ প্ৰশংসা লাভ কৰিলে অপৰিসীম আনন্দৰ সৃষ্টি হ’ব। ই প্ৰতিফলিত কৰে যে আপুনি কেনেকৈ আপোনাৰ জীৱনটোক গছৰ দৰে ৰচনা কৰিছে, নিজেই জুইকুৰাৰ গৰম সহ্য কৰাৰ লগতে আনক ছাঁ দিছে৷ দ্ৰুত ধন উপাৰ্জনৰ ইচ্ছা আছে, আৰু আপোনাৰ হাস্যৰসময়ী স্বভাৱটোৱে আপোনাৰ চৌপাশৰ পৰিৱেশ উজ্জ্বল কৰি তোলে। আপুনি গভীৰ সংযোগ গঢ়ি তোলাৰ লগে লগে আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনে ইতিবাচক ৰূপ ল’বলৈ সাজু হৈছে। কৰ্মৰ সন্মুখত দিনটো মসৃণভাৱে চলি থাকে। ব্যস্ততাৰ মাজতো আপুনি নিজৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে বুদ্ধিমানৰূপে কটাব পাৰিব৷ আজি আপুনি উপলব্ধি কৰিব যে আপোনাৰ বিয়াখন ইয়াতকৈ ধুনীয়া কেতিয়াও হোৱা নাই৷

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩.৩০ বজাৰ পৰা বিয়লি ৪.৪৫ বজালৈ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button