২৩ জুন ২০২৩ ৰাশিফলঃ ভাগ্যৰ ৰং, শুভ সময়, ৰাশিৰ বাবে জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণী

২০২৩ চনৰ ২৩ জুন, শুকুৰবাৰৰ বাবে মেষ, বৃষ, মিথুন ৰাশি, কৰ্কট ৰাশি, সিংহ, কন্যা, তুলা, বৃশ্চিক, ধনু, মকৰ, কুম্ভ আৰু মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল আৰু ৰাশিফল।

মেষ ৰাশি:

আত্ম-উন্নতিৰ প্ৰচেষ্টাত লিপ্ত হ’লে একাধিক সুবিধা লাভ কৰিব, যিয়ে আপোনাৰ মংগল আৰু আত্মবিশ্বাস দুয়োটাকে বৃদ্ধি কৰিব। এই সুযোগতে আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে বিত্তীয় বিষয়ে আলোচনা কৰক আৰু আপোনাৰ আৰ্থিক ভৱিষ্যতৰ পৰিকল্পনা কৰক। ইয়াৰ উপৰিও আপোনাৰ কাৰিজমাটিক স্বভাৱটোৱে নতুন বন্ধুত্ব গঠনত সহায় কৰিব। কিন্তু কৰ্মক্ষেত্ৰৰ ভিতৰতে ৰোমান্টিক প্ৰৱণতা গঢ়ি তোলাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক, কিয়নো ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ সুনামত নেতিবাচক প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে গভীৰ স্তৰত সংযোগ স্থাপন কৰিব বিচাৰে, তেন্তে কাৰ্যালয়ত কথা পতাৰ সময়ত পেছাদাৰী সীমা বজাই ৰাখক। ঘৰতে শুভ অনুষ্ঠান আৰু ৰীতি-নীতি হ’ব বুলি আশা কৰক। যদি আপুনি দুৰ্ভাগ্যই জুৰুলা অনুভৱ কৰি আহিছে, তেন্তে আজিয়েই আশীৰ্বাদৰ অনুভৱ কঢ়িয়াই আনিব৷

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৭ বজাৰ পৰা ৮ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: শনিৰ সৈতে জড়িত যিকোনো প্ৰত্যাহ্বানৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিবলৈ আৰু চাকৰিৰ সন্তুষ্টি আৰু সন্তুষ্টি বৃদ্ধি কৰিবলৈ বিনামূলীয়া পানীৰ কিয়স্ক স্থাপন কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক আৰু বিশেষকৈ পানীৰ অভাৱ অনুভৱ কৰা অঞ্চলসমূহত পানী দানৰ প্ৰচেষ্টাত অৰিহণা যোগোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক। এই প্ৰতিকাৰ অতি উপকাৰী আৰু শনিৰ প্ৰভাৱৰ সৈতে মিল আছে।

বৃষ ৰাশি:

জীৱনৰ প্ৰতি উদাৰ মানসিকতা আকোৱালি লওক, কিয়নো আপোনাৰ জীৱন-যাপনৰ অৱস্থাৰ বাবে অভিযোগ বা বিচলিত হোৱাৰ কোনো লাভ নাই। এনে ভিক্ষাৰী মানসিকতাই জীয়াই থকাৰ আনন্দত বাধাৰ সৃষ্টি কৰে আৰু পূৰ্ণতাপূৰ্ণ জীৱনৰ সম্ভাৱনাক ম্লান কৰে। ৰিয়েল এষ্টেট বিনিয়োগত খোজ দিয়াৰ কথা চিন্তা কৰক, কিয়নো ইয়াৰ দ্বাৰা উল্লেখযোগ্য লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ জীৱনক ৰূপান্তৰিত কৰাত আপোনাৰ পত্নীয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰিব। আনৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰা বা সমৰ্থন বিচৰাৰ পৰিৱৰ্তে কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু ব্যক্তিগত প্ৰচেষ্টাৰ জৰিয়তে নিজৰ ভাগ্যক সক্ৰিয়ভাৱে গঢ় দিয়া এক সজীৱ শক্তি হওক। শক্তিশালী আৰু সমৃদ্ধিশালী প্ৰেম জীৱন বজাই ৰাখিবলৈ তৃতীয় পক্ষৰ মতামতৰ ভিত্তিত আপোনাৰ সংগীৰ বিষয়ে বিচাৰ গঠন বা সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। আপোনাৰ অংশীদাৰসকলে আপোনাৰ নতুন পৰিকল্পনা আৰু উদ্যোগৰ প্ৰতি উৎসাহ দেখুৱাব। ব্যস্ততাৰ মাজতো নিজৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াওক আৰু জীৱন সংগীৰ সৈতে আউটিং উপভোগ কৰক। কিন্তু এই সময়ছোৱাত সৰু সৰু সংঘাতৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আত্মীয়ৰ লগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে, কিন্তু নিশ্চিত হওক যে দিনটোৰ শেষলৈকে সকলো সুন্দৰকৈ সমাধান হ’ব।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰঃ প্ৰতিকাৰ হিচাপে সেউজীয়া গ্ৰাম ৰাতি তিয়াই চৰাইক আগবঢ়াব লাগে। এই ইংগিতে আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ প্ৰেমিকৰ মাজৰ বন্ধন শক্তিশালী কৰিব।

মিথুন ৰাশি:

আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য উন্নত কৰা আৰু আপোনাৰ চেহেৰা বৃদ্ধি কৰাত মনোনিৱেশ কৰিবলৈ যথেষ্ট সময় পাব৷ ঘৰুৱা অত্যাৱশ্যকীয় সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰিলে সাময়িক আৰ্থিক দুৰ্দশাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে যদিও শেষত ই আপোনাক ভৱিষ্যতৰ সমস্যাৰ পৰা ৰক্ষা কৰিব। আপোনাৰ সন্তানে ঘৰৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত সহায়ৰ হাত আগবঢ়াব। আজি তীব্ৰ, নিঃচৰ্ত প্ৰেম অনুভৱ কৰাৰ সম্ভাৱনাৰ বাবে নিজকে প্ৰস্তুত কৰক। অৱশেষত সাৰ্থক হ’ব বাকী থকা প্ৰস্তাৱ আৰু পৰিকল্পনা। ব্যস্ততাৰ মাজতো আপুনি কিছু ব্যক্তিগত সময় খোদিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব৷ অবসৰৰ সময়ত কোনো সৃষ্টিশীল কাৰ্য্যকলাপত লিপ্ত হোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক। আপোনাৰ পত্নীয়ে আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিলে উত্তেজনাই আপোনাৰ জীৱনটো ভৰি পৰিব, পূৰ্বৰ যিকোনো সংঘাত এৰি আপোনাক মৰমেৰে আকোৱালি ল’ব।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৬ বজাৰ পৰা ৮ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ হিচাপে বৃদ্ধ ব্ৰাহ্মণৰ লগত আপোনাৰ খাদ্য ভাগ কৰক, কিয়নো এই কাৰ্য্যই আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা উন্নত কৰাত সহায় কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি:

আজি আপোনাৰ সন্তানৰ সাফল্যৰ পৰা আপুনি অপৰিসীম আনন্দ অনুভৱ কৰিব৷ আৰ্থিক প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে যদিও আপোনাৰ জ্ঞান আৰু বুজাবুজিৰ দ্বাৰা লোকচানক লাভলৈ ৰূপান্তৰিত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। যুৱ ব্যক্তিৰ সৈতে জড়িত কাম-কাজত লিপ্ত হোৱাৰ অনুকূল সময়৷ আজি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনত সঁচাকৈয়ে আচৰিত ধৰণৰ কিবা এটাৰ বাবে নিজকে সাজু কৰক। শিল্প আৰু নাট্যৰ সৈতে জড়িতসকলে নিজৰ সৃষ্টিশীল প্ৰতিভা প্ৰদৰ্শনৰ অসংখ্য সুযোগৰ সন্মুখীন হ’ব। আজি আপোনাৰ কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰাত অগ্ৰাধিকাৰ দিয়ক, কিয়নো ঘৰত আপোনাৰ বাবে কোনোবা এজন আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে যাক আপোনাৰ উপস্থিতিৰ প্ৰয়োজন। জীৱনে আমাক প্ৰায়ে আচৰিত কৰে, আৰু আজি আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ এটা আচৰিত দিশৰ সাক্ষী হৈ আচৰিত হ’ব৷

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৪ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে পকেটত বা ব্যক্তিৰ ওপৰত সেউজীয়া ৰুমাল এখন ৰাখক যাতে আপোনাৰ ব্যৱসায় বা কৰ্মজীৱনত মংগল আকৰ্ষণ হয়।

সিংহ ৰাশি:

শাৰীৰিক সুস্থতা বজাই ৰাখিবলৈ ধূমপান এৰি দিয়াটো ভাল। আপোনাৰ সৃষ্টিশীল প্ৰতিভাসমূহ ফলপ্ৰসূভাৱে ব্যৱহাৰ কৰিলে যথেষ্ট পুৰস্কাৰ সৃষ্টি কৰাৰ যথেষ্ট সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ জীৱনত এক উল্লেখযোগ্য স্থান দখল কৰিব। বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনত আজীৱন বন্ধন গঢ়ি উঠিব। আজি আপুনি এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তি হিচাপে আত্মপ্ৰকাশ কৰিব, আপোনাৰ সন্মুখত অহা যিকোনো বিতৰ্ক বা কাৰ্যালয়ৰ ৰাজনীতিক জয় কৰি। আপোনাৰ পৰিয়ালে আপোনাৰ সৈতে অসংখ্য সমস্যাৰ ভাগ ল’ব পাৰে যদিও আপুনি নিজৰ জগতখনত নিমগ্ন হৈ থাকিব আৰু আজৰি সময়ত উপভোগ কৰা কামবোৰত লিপ্ত হ’ব। আপোনাৰ বিবাহিত জীৱন আনন্দ, আনন্দ আৰু সম্প্ৰীতিৰে ভৰি পৰিব।

লাকী ৰং: বাদামী।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে সঘনাই ৰঙা কাপোৰ পিন্ধাটো আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে উপকাৰী।

কন্যা ৰাশি:

মানসিক চাপ দূৰ কৰাৰ উপায় হিচাপে আপোনাৰ বহুমূলীয়া সময় সন্তানৰ বাবে উচৰ্গা কৰক। আধ্যাত্মিক আৰু আৱেগিক দুয়োটা দিশতে তেওঁলোকৰ সুস্থ হোৱাৰ অবিশ্বাস্য শক্তি আছে, যাৰ ফলত তেওঁলোক পৃথিৱীৰ আটাইতকৈ প্ৰভাৱশালী ব্যক্তি। এই সংযোগৰ জৰিয়তে আপুনি সজীৱতাও অনুভৱ কৰিব। আৰ্থিক লাভ বিভিন্ন উৎসৰ পৰা আহিব। কিন্তু আজি চিনাকি মানুহৰ ওপৰত সিদ্ধান্ত জাপি দিবলৈ চেষ্টা কৰিলে নিজৰ স্বাৰ্থৰ ক্ষতিহে হ’ব। ধৈৰ্য্য আৰু পৰিস্থিতিৰ কৌশলগতভাৱে চম্ভালি লোৱাটোৱেই হৈছে অনুকূল ফলাফল লাভৰ চাবিকাঠি। আপুনি আৰু আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগীয়ে গভীৰ, আবেগিক প্ৰেমত নিজকে বিলীন কৰি দিব, ইয়াৰ উল্লাসিত উচ্চতা অনুভৱ কৰিব। কাম যেন আপোনাৰ পক্ষত আছে, আৰু দিনটোৱে ডাঙৰ প্ৰতিশ্ৰুতি ৰাখিছে। আজি আত্মচিন্তাৰ বাবে সময় আঁতৰাই ৰাখক, যাৰ ফলত আপোনাৰ অভাৱসমূহ চিনাক্ত আৰু সমাধান কৰিব পাৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ ব্যক্তিত্বত ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন আহিব। এই দিনটোৱেই হ’ব আপোনাৰ সমগ্ৰ বিবাহিত জীৱনৰ আটাইতকৈ আৰামদায়ক আৰু আৰামদায়ক।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

ইয়াৰ প্ৰতিকাৰ হিচাপে কপালত কেশৰ চিন লগালে পৰিয়াললৈ সুখ কঢ়িয়াই আনে।

তুলা ৰাশি:

সফলতা হাতৰ মুঠিত দেখা দিয়াৰ লগে লগে মানুহৰ শক্তি কমি যায়। গঠনমূলক চিন্তাৰ ক্ষমতা আৰ্থিক অসুবিধাৰ বাবে ক্ষতিগ্ৰস্ত হয়। শিশুৰ সহায়ত ঘৰুৱা কাম-কাজ সহজ কৰি তোলা হয়। নিজৰ প্ৰেম জীৱনৰ বৰ্তমানৰ অৱস্থা বিতৰ্কৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি সৌভাগ্যৰ পৰিস্থিতিৰ মাজত একাকাৰ হৈ পৰে, সুবিধাজনক মুহূৰ্তত উপযুক্ত স্থানত থাকি লাভৰ দিশত আগবাঢ়ি যায়। সম্পৰ্ক আৰু লালন-পালন কৰা ব্যক্তিক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়াৰ বাবে সময় উচৰ্গা কৰাটো প্ৰয়োজনীয়। পত্নীৰ আত্মীয়ৰ পৰা বৈবাহিক সম্প্ৰীতিৰ বিঘিনি ঘটিব পাৰে।

লাকী ৰং: পাতল সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰঃ সুস্বাস্থ্য বৃদ্ধিৰ উপায় হিচাপে বৈ যোৱা পানীত নাৰিকল এটা আগবঢ়াব।

বৃশ্চিক ৰাশি:

আপোনাৰ বৈবাহিক সম্পৰ্ক সুৰক্ষিত কৰিবলৈ আপোনাৰ অভাৱনীয় স্বভাৱটোক সাৱধানে নেভিগেট কৰাটো অতি প্ৰয়োজনীয়। ভৱিষ্যতে অনুশোচনা ৰোধ কৰিবলৈ এনে আচৰণ এৰাই চলাটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। যদি আপুনি ৰক্ষণশীল বিনিয়োগৰ পথ বাছি লয়, তেন্তে আপুনি যথেষ্ট আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ ভিতৰত যিকোনো উত্তেজনা থাকিলেও মনোনিৱেশ কৰাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। কঠিন সময়ে প্ৰায়ে ব্যক্তিগত বৃদ্ধিৰ বাবে মূল্যৱান সুযোগৰ সৃষ্টি কৰে। আত্মকৰুণাত লিপ্ত হোৱাতকৈ জীৱনৰ মূল্যৱান শিক্ষা উলিয়াবলৈ চেষ্টা কৰক। আজি আপোনাৰ আপোনজনৰ অস্বাভাৱিক আচৰণৰ বাবে হয়তো ৰোমাঞ্চটো বিঘ্নিত হ’ব পাৰে। অৱশ্যে কৰ্মসংক্ৰান্তীয় বিষয়সমূহ সুকলমে আগবাঢ়িব বুলি আশা কৰা হৈছে। সময় দ্ৰুতগতিত আগবাঢ়ি যায়, আপোনাক ইয়াক বুদ্ধিমানৰূপে ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ আৰু আপোনাৰ সম্ভাৱনাক সৰ্বাধিক কৰিবলৈ আহ্বান জনায়। সম্ভৱতঃ আপোনাৰ পত্নীয়ে চুবুৰীত শুনা কথা এটাৰ ওপৰত উদ্বেগ প্ৰকাশ কৰিব পাৰে।

লাকী ৰং: বেঙুনীয়া।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৪ বজাৰ পৰা ৫.৩০ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: সুস্বাস্থ্য লাভৰ বাবে ভগৱান শিৱক পূজা কৰক।

ধনু ৰাশি:

আপোনাৰ অনাবৃত সম্ভাৱনা আৱিষ্কাৰ কৰক, কাৰণ আপোনাৰ অভাৱ শক্তি নহয় ইচ্ছাশক্তিহে। দুৰ্ভাগ্যজনকভাৱে অন্ধকাৰময় আৰ্থিক পৰিস্থিতিৰ বাবে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম স্থগিত ৰখা হ’ব। কিন্তু অতিৰিক্ত কষ্টৰ প্ৰয়োজন হ’লেও শিশুৰ সৈতে মানসম্পন্ন সময় কটাবলৈ অগ্ৰাধিকাৰ দিয়াটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। প্ৰেম বতাহত, কিউপিড ওচৰ চাপি অহাৰ লগে লগে, আপোনাৰ জীৱনত মৰমৰ বৰষুণ দিবলৈ সাজু। এই সুযোগসমূহ সম্পূৰ্ণৰূপে ধৰি ল’বলৈ আপোনাৰ চৌপাশৰ প্ৰতি মনোযোগী আৰু সচেতন হৈ থাকক। যদি কিছুদিনৰ পৰা কৰ্ম সংগ্ৰামৰ সন্মুখীন হৈ আহিছে, আজি ব্যতিক্ৰমী অনুকূল হোৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি। আজি যদি আপুনি সঁচাকৈয়ে উপকৃত হ’ব বিচাৰে তেন্তে আনৰ পৰা পৰামৰ্শ লাভ কৰিবলৈ মুকলি হওক। প্ৰেম আৰু ভাল খাদ্য এটা পৰিপূৰ্ণ বিবাহিত জীৱনৰ অপৰিহাৰ্য উপাদান, আৰু আজি আপুনি দুয়োটাৰে উত্তম অভিজ্ঞতা লাভ কৰিবলৈ ওলাইছে।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ আগতে।

প্ৰতিকাৰ:- আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতিৰ বাবে শৰীৰত আৰু পেটৰ বুটামত কিছু তেল লগাওক, তাৰ পিছত গা ধুব লাগে।

মকৰ ৰাশি:

আপোনাৰ অগ্ৰগতিত বাধাৰ সৃষ্টি কৰা আৱৰণযুক্ত ম্লানতাক আঁতৰাই পেলাওক। আপোনাৰ ধন সঞ্চয়ৰ প্ৰচেষ্টাই আজি বিপৰ্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, কিন্তু চিন্তা কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই, কিয়নো পৰিস্থিতি অতি সোনকালে উন্নত হ’ব। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে কোৱা সকলো কথাতে আপুনি একমত নহ’বও পাৰে যদিও তেওঁলোকৰ অভিজ্ঞতাৰ পৰা শিকিব পৰাটো যোগ্য। প্ৰিয়জনৰ শত্ৰুতাৰ মাজতো আপুনি প্ৰেম প্ৰদৰ্শন কৰিয়েই থাকে। আজি ব্যতিক্ৰমী প্ৰদৰ্শন আৰু প্ৰাধান্যৰ দিন। যদি আপুনি আপোনাৰ জীৱনৰ ৰোমাঞ্চকৰ বিকাশৰ বাবে হাহাকাৰ কৰি আহিছে তেন্তে কিছু সকাহ দিগন্তত। আপোনাৰ পত্নীয়ে আপোনাক মুডত নথকা সময়ত বাহিৰলৈ ওলাই যাবলৈ আহ্বান কৰিব পাৰে, বা বিপৰীতভাৱে, যাৰ ফলত বিৰক্তিৰ অনুভৱ হ’ব পাৰে।

লাকী ৰং: মেৰুণ।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিবলৈ কপালত আৰু নাভিৰ ওচৰত কেশৰ চিন লগোৱাৰ কথা চিন্তা কৰক।

কুম্ভ ৰাশি:

পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে পুনৰ মিলিত হ’লে আপোনাৰ আত্মাক উত্থান ঘটিব আৰু আপোনাৰ দিনটোলৈ আনন্দৰ সৃষ্টি হ’ব। আজিৰ তাৰিখত ব্যৱসায়িকভাৱে উল্লেখযোগ্য লাভৰ সাক্ষী হোৱাৰ সম্ভাৱনা প্ৰবল, যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ উদ্যোগটোক নতুন উচ্চতালৈ উন্নীত কৰিব পাৰিব। আত্মসমৰ্পণৰ মূল্যবোধৰ শলাগ লৈ জীৱনত এক সুসম ছন্দ আকোৱালি লওক আৰু প্ৰেম আৰু কৃতজ্ঞতাৰ পথত আগবাঢ়ি যাওক। ইয়াৰ দ্বাৰা আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনলৈ গভীৰ অৰ্থ আহিব। আপোনাৰ ৰোমান্টিক সম্পৰ্কত ভুল বুজাবুজিৰ সৃষ্টি হোৱাটো সম্ভৱ৷ আজি আপুনি চৰ্চাত থাকিব, সফলতা আপোনাৰ হাতৰ মুঠিত। আপুনি হয়তো আত্মীয়ৰ পৰা আঁতৰত দিনটো কটাব বিচাৰিব, শান্তিপূৰ্ণ স্থানত শান্তি বিচাৰি। কিন্তু যদি আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ বাহিৰে আনক আপোনাৰ ওপৰত অত্যধিক নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ দিয়ে তেন্তে ইয়াৰ ফলত প্ৰতিকূল প্ৰতিক্ৰিয়াৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

লাকী ৰং: কমলা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০.৩০ বজাৰ পৰা দুপৰীয়া ১২ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক বৃদ্ধি কৰিবলৈ চন্দ্ৰ সম্পৰ্কীয় উপহাৰৰ সামগ্ৰী যেনে কাপোৰ, মুকুতা, বা মিঠাই, বগা বা ৰূপক ভিত্তি ৰং হিচাপে উপস্থাপন কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক।

মীন ৰাশি:

সাহস কৰক, আগলৈ ভাল সময় থাকিব, আপোনাৰ বাবে অতিৰিক্ত শক্তি কঢ়িয়াই আনিব। দিনটোৰ ভিতৰতে আৰ্থিক বিষয়ৰ সৈতে যুঁজি থাকিলেও সন্ধিয়া লাভৰ সম্ভাৱনা থাকে। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ বুজাবুজি শক্তিশালী কৰিলে আপোনাৰ ঘৰৰ ভিতৰত সুখ, শান্তি আৰু সমৃদ্ধিৰ পোষকতা হ’ব। সংঘাতৰ মাজতো আজি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনটো ফুলি উঠিব, যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ বাবে সুখ কঢ়িয়াই আনিব পাৰিব। সাৱধান হওক, কিয়নো আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ কোনোবা প্ৰতিযোগীয়ে আজি আপোনাৰ বিৰুদ্ধে ষড়যন্ত্ৰ কৰিব পাৰে। সজাগ হৈ থাকক আৰু সাৱধানে কাম কৰক। শেষত, যোৱা কিছুদিনত যিসকলে অসংখ্য দায়িত্বত ব্যস্ত হৈ পৰিছে তেওঁলোকে ব্যক্তিগত সময় উপভোগ কৰাৰ সুযোগ পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে হৃদয়স্পৰ্শী কথা-বতৰাত লিপ্ত হ’ব।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আগ্ৰহ গঢ়ি তোলা, উচ্চ শক্তি বা ভাগ্যৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰখা আৰু দান-বৰঙণিৰ কাৰ্য্যত লিপ্ত হোৱাটোৱে শনিৰ ইতিবাচক কম্পনক বৃদ্ধি কৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ কৰ্ম-জীৱন উপকৃত হ’ব।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ আধাৰত আৰু কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। Axominfo-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।)

Leave a Comment