২ জানুৱাৰী ২০২৪ ৰাশিফল: ভাগ্যৰ ৰং, শুভ সময়, ৰাশিৰ বাবে জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণী

২০২৪ চনৰ ২ জানুৱাৰী, মঙলবাৰৰ বাবে মেষ, বৃষ, মিথুন ৰাশি, কৰ্কট, সিংহ, কন্যা, তুলা, বৃশ্চিক, ধনু, মকৰ, কুম্ভ আৰু মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল আৰু ৰাশিফল।

মেষ ৰাশিঃ অত্যধিক খাদ্য গ্ৰহণৰ পৰা বিৰত থাকি নিয়মিতভাৱে স্বাস্থ্য ক্লাবলৈ গৈ ফিটনেছ বজাই ৰাখিব লাগে। আজি আৰ্থিকভাৱে পুৰস্কাৰজনক হ’ব বুলি প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়ে, আন দিনক অতিক্ৰম কৰি, আপুনি পৰ্যাপ্ত আয় কৰাটো নিশ্চিত কৰে। গৃহ প্ৰৱেশ অনুষ্ঠানৰ বাবে ই এক শুভ দিন৷ কাৰোবাক নিজৰ বাবে এটা সফল প্ৰেম জীৱন কল্পনা কৰাত সহায় কৰক। নিশ্চিত সফলতা আৰু স্বীকৃতিৰ বাবে নিজৰ কামত মনোনিৱেশ কৰি থাকক। আপোনাৰ কথাই প্ৰথম অৱস্থাত অস্বস্তিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে যদিও আজিয়েই পৰিয়ালৰ সৈতে অৰ্থপূৰ্ণ কথা-বতৰাত লিপ্ত হোৱাৰ সুযোগ লওক; এটা সমাধানৰ উন্মেষ ঘটিব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা ৰোমান্টিক সন্ধিয়া কটাওক, য’ত ৰোমান্টিক গীত, সুগন্ধি মমবাতি, সুস্বাদু খাদ্য, আৰু কিছু পানীয় আদি থাকিব। প্ৰতিকাৰ: আপোনাৰ পেছাদাৰী জীৱন বৃদ্ধি কৰিবলৈ আপোনাৰ ৱাৰ্ডৰবত হালধীয়া ৰংটো অধিক সঘনাই অন্তৰ্ভুক্ত কৰক।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫.১৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭.১৫ বজালৈ।

বৃষ ৰাশিঃ প্ৰতিজন ব্যক্তিক কাণ দিব লাগে, কিয়নো আপুনি নিজৰ সমস্যাৰ সমাধান নিজেই আৱিষ্কাৰ কৰিব পাৰে। আৰ্থিক বিষয়ত পত্নীৰ সৈতে সম্ভাৱ্য মতানৈক্যৰ পৰা সাৱধান হওক; তেওঁলোকে আপোনাৰ অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ আৰু বিলাসী জীৱনশৈলীক সমালোচনা কৰিব পাৰে। আশ্চৰ্যজনকভাৱে আপোনাৰ ভাইটিয়ে আপোনাক সহায় কৰিবলৈ আহিব। ইজনে সিজনক সহায় কৰা আৰু পাৰস্পৰিক সুখ নিশ্চিত কৰিবলৈ ঘনিষ্ঠভাৱে কাম কৰাটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। মনত ৰাখিব, সহযোগিতা হৈছে এক পূৰ্ণতাপূৰ্ণ জীৱনৰ চাবিকাঠি। বিপৰীত লিংগৰ জনপ্ৰিয়তা আৰু সহজ আকৰ্ষণ আশা কৰক। এই ৰাশিৰ তলত জন্ম লোৱা ব্যৱসায়ীসকলে আজি সাৱধান হোৱা উচিত, কিয়নো ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ পৰা পোৱা বিপথে পৰিচালিত পৰামৰ্শই বিপদৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। নিয়োজিতসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব লাগে। হৃদয়তকৈ মনতকৈ বেছি নিৰ্ভৰ কৰি দিনটোৰ কাষ চাপিব বিচক্ষণতাৰে। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনো শিশু বা বয়োজ্যেষ্ঠ সম্পৰ্কীয় স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাই উত্তেজনাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনত প্ৰত্যক্ষ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে। প্ৰতিকাৰ: আৰ্থিক স্থিতিশীলতা সুদৃঢ় কৰিবলৈ ক’লা আৰু বগা ৰঙৰ সংমিশ্ৰণৰ জোতা পিন্ধক।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬.৩০ বজালৈ।

মিথুন ৰাশিঃ উচ্চ ৰক্তচাপৰ সৈতে মোকাবিলা কৰা ব্যক্তিসকলে ৰক্তচাপ কমোৱাৰ বাবে আৰু কলেষ্টেৰলৰ মাত্ৰা পৰিচালনা কৰিবলৈ ৰেড ৱাইন নিজৰ ৰুটিনত অন্তৰ্ভুক্ত কৰাৰ কথা চিন্তা কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত শিথিলতা বৃদ্ধি পায়। সুৰক্ষিত বিত্তীয় ভৱিষ্যতৰ বাবে বুদ্ধিমান বিনিয়োগ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে উন্নত বুজাবুজিয়ে আপোনাৰ ঘৰলৈ সুখ, শান্তি আৰু সমৃদ্ধি কঢ়িয়াই আনিব। আজিয়েই অনুভৱ কৰক প্ৰেমৰ মধুৰ সোৱাদ। কৰ্মৰত ব্যক্তিসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, অজানিতে হোৱা ভুলৰ ফলত সম্ভৱতঃ জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা ইয়াৰ প্ৰতিক্ৰিয়া হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে এই দিনটো মানক হ’ব বুলি আশা কৰা হৈছে। যিকোনো নতুন কাম বা প্ৰকল্পত নামি পৰাৰ আগতে মূল্যৱান পৰামৰ্শ আৰু পৰামৰ্শৰ বাবে এই ক্ষেত্ৰখনৰ যথেষ্ট অভিজ্ঞতা থকাসকলৰ পৰামৰ্শ লওক। আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ সৈতে ঘনিষ্ঠতা শিখৰত উপনীত হয় যেতিয়া আৱেগিকভাৱে শক্তিশালী বন্ধন থাকে। প্ৰতিকাৰ: ভগৱান শিৱক পানীৰে ভৰা নাৰিকল এটা আগবঢ়াই কৰ্মজীৱন বা ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা ১১.১৫ বজালৈ।

কৰ্কট ৰাশিঃ আপোনাৰ কাজিয়াপূৰ্ণ আচৰণৰ ওপৰত সংযম ৰাখক, কিয়নো ই আপোনাৰ সম্পৰ্কক স্থায়ীভাৱে ক্ষতিগ্ৰস্ত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। এই বিষয়টো অতিক্ৰম কৰিবলৈ মুকলি মনৰতাক লালন-পালন কৰা আৰু পক্ষপাতিত্ব দূৰ কৰা। আৰ্থিক বাধাৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ বাজেটত আঁঠু লৈ থাকক। পৰিয়ালৰ সৈতে এটা শান্তিপূৰ্ণ দিন কটাওক; যদি আন কোনো সমস্যাৰ সৈতে আপোনাৰ ওচৰলৈ যায়, তেন্তে সেইবোৰক আওকাণ কৰি মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ বাছি লওক। প্ৰেমে ইতিবাচক ভাইবছ নিৰ্গত কৰিব। কামৰ পিছত সহকৰ্মীসকলে আপোনাক সৰু সৰু গোট এটাৰ বাবে মাতিব পাৰে। যদি আপুনি বিবাহিত আৰু সন্তান আছে, তেন্তে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বাবে আপোনাৰ সীমিত সময়ৰ বিষয়ে চিন্তা প্ৰকাশ কৰিব পাৰে। জীৱনটো সঁচাকৈয়ে ৰোমাঞ্চকৰ হৈ পৰে যেতিয়া আপোনাৰ পত্নীয়ে মতানৈক্যবোৰ আঁতৰাই ৰাখে, আপোনাক মৰমেৰে আকোৱালি লয়। প্ৰতিকাৰ: আপোনাৰ খাদ্য তালিকাত গাখীৰ আৰু দৈ অন্তৰ্ভুক্ত কৰি উৎকৃষ্ট স্বাস্থ্য উপকাৰীতা উপভোগ কৰক।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৪ বজালৈ।

সিংহ ৰাশিঃ এটা অনুকূল দিন অপেক্ষা কৰি আছে, দীৰ্ঘদিনীয়া অসুস্থতাৰ পৰা সম্ভাৱ্য সকাহ কঢ়িয়াই আনিছে। ধনৰ মূল্যৰ প্ৰতি আপোনাৰ তীক্ষ্ণ সচেতনতাই আপোনাক সঞ্চয় কৰিবলৈ প্ৰেৰণা দিয়ে, ভৱিষ্যতৰ উপযোগিতা আৰু ডাঙৰ অসুবিধাৰ সময়ত স্থিতিস্থাপকতা নিশ্চিত কৰে। সাৱধান হওক কাৰণ আজি আপোনাৰ ধৈৰ্য্য সীমিত হ’ব পাৰে, আৰু কঠোৰ বা ভাৰসাম্যহীন কথাবোৰে আপোনাৰ চৌপাশৰ লোকসকলক বিচলিত কৰিব পাৰে। বহুদিনৰ পৰা হেৰাই যোৱা বন্ধু এজনক লগ পোৱাৰ আশাই হয়তো আপোনাৰ হৃদস্পন্দন ৰোলিং ষ্টোনৰ দৰে দ্ৰুত কৰি তুলিব পাৰে। আপোনাৰ সন্মুখত অহা সুযোগসমূহ গ্ৰহণ কৰক, উল্লেখযোগ্য মাইলৰ খুঁটি অৰ্জন কৰিবলৈ আপোনাৰ ক্ষমতাক লাভৱান কৰক। অভাৱনীয়ভাৱে অফিচৰ পৰা সোনকালে ওলাই গ’লে পৰিয়ালৰ সৈতে পিকনিক বা আউটিঙৰ সুযোগ পোৱা যায়। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ প্ৰতি থকা প্ৰেম পুনৰ আৱিষ্কাৰ কৰিব। প্ৰতিকাৰঃ ভৈৰৱ মন্দিৰত গাখীৰ আগবঢ়াই পৰিয়ালত অতিশয় শান্তি আৰু সুখৰ পোষকতা কৰক।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪ বজাৰ আগতে।

কন্যা ৰাশিঃ আপোনাৰ সন্তানৰ ব্যতিক্ৰমী প্ৰদৰ্শনৰ সাক্ষী হ’লে অপৰিসীম আনন্দৰ সৃষ্টি হয়। প্ৰাচীন সামগ্ৰী আৰু গহনাত বিনিয়োগ কৰিলে লাভ আৰু সমৃদ্ধিৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়া হয়। পৰিয়ালৰ নতুন সদস্যৰ আগমনৰ বাবে উদযাপন আৰু উৎসৱৰ আহ্বান। আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ কোলাত সান্ত্বনা, আনন্দ আৰু গভীৰ সুখ বিচাৰি পোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ কামে হয়তো পিছফালৰ আসন ল’ব পাৰে। যদি আপুনি কিছুদিনৰ পৰা কৰ্মস্থলীত কাৰোবাৰ লগত যোগাযোগ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে, তেন্তে আজি হয়তো সেই ক্ষেত্ৰত ভাগ্যৰ সৃষ্টি হ’ব। ৰাতি আপুনি ঘৰৰ পৰা ওলাই টেৰেচত বা পাৰ্কত খোজ কাঢ়িবলৈ প্ৰৱল অনুভৱ কৰিব পাৰে। ৰোমান্টিক গীত, সুগন্ধি মমবাতি, সুস্বাদু খাদ্য, আৰু সতেজ পানীয়ই আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে অন্তৰংগ মুহূৰ্তৰে ভৰা দিনটোৰ বাবে সুৰ নিৰ্ধাৰণ কৰে। প্ৰতিকাৰ: দৃষ্টিহীন ব্যক্তিক সহায় আৰু সেৱা কৰি আপোনাৰ প্ৰেম জীৱন মসৃণ কৰক।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ পুৱা ৯ বজাৰ পৰা ১০.৩০ বজালৈ।

তুলা ৰাশিঃ ধ্যান আৰু যোগাসনত লিপ্ত হ’লে আধ্যাত্মিক আৰু শাৰীৰিক দুয়োটা দিশতে উপকাৰ পোৱা যায়। ব্যক্তিগত ব্যৱহাৰৰ বাবে ধন সঞ্চয় কৰাৰ আপোনাৰ লক্ষ্য আজিয়েই লাভ কৰিব পাৰিব। প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সৈতে আপোনাৰ সংযোগ বৃদ্ধি কৰিবলৈ সামাজিক অনুষ্ঠানৰ সুবিধা লওক। আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে গভীৰ সংযোগ অনুভৱ কৰিব, প্ৰেমত পৰাৰ স্পষ্ট চিন। আজিয়েই আপোনাৰ পেছাদাৰী জীৱনত অগ্ৰগতিৰ আশা কৰক। কিন্তু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে অত্যধিক সময় কটোৱাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক, কিয়নো ইয়াৰ ফলত ভৱিষ্যতে অসুবিধাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আজি আনন্দদায়ক হ’ব বুলি প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়ে কাৰণ আপোনাৰ পত্নীয়ে বিশেষ কিবা এটা পৰিকল্পনা কৰিছে।

লাকী ৰং: বেঙুনীয়া।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

বৃশ্চিক ৰাশিঃ ইতিবাচকতাক আকোৱালি লওক, কিয়নো আপোনাৰ মনটো অনুকূল অভিজ্ঞতাৰ বাবে মুকলি। কৰ ফাঁকিৰ কথা চিন্তা কৰাসকলৰ বাবে সাৱধানতা অৱলম্বন কৰা হৈছে, কিয়নো আজি ইয়াৰ ফলত যথেষ্ট সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে; এনে কাৰ্য্যৰ পৰা বিৰত থাকক। আপোনাৰ সন্তানক আপোনাৰ উদাৰ স্বভাৱৰ শোষণ কৰিবলৈ নিদিয়াৰ প্ৰতি সচেতন হওক। আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে যোগাযোগে তেওঁলোকক আপোনাৰ দৃষ্টিভংগী বুজিবলৈ প্ৰত্যাহ্বানৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। অহৰহ প্ৰচেষ্টা আৰু ধৈৰ্য্যৰ জৰিয়তে নিজৰ উদ্দেশ্য সাধন কৰক। কোঠা এটাত অকলে এটা দিন কিতাপ পঢ়ি কটাবলৈ বিবেচনা কৰক, নিসংগতা উপভোগ কৰাৰ এক নিখুঁত উপায়। যদি আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনটো একঘেয়ামী অনুভৱ হয়, তেন্তে ইয়াক সজীৱ কৰিবলৈ উত্তেজনা বিচাৰিব।

লাকী ৰং: কমলা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

ধনু ৰাশিঃ আনন্দ অনুভৱ কৰিবলৈ আনৰ সফলতাৰ বাবে প্ৰশংসা প্ৰকাশ কৰক। খৰচৰ ক্ষেত্ৰত সংযম ৰাখক আৰু আজিয়েই অত্যাৱশ্যকীয় ক্ৰয়ৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ক। ইতিবাচক অভিজ্ঞতাৰ বাবে যুৱ ব্যক্তিৰ সৈতে জড়িত কাৰ্য্যকলাপত জড়িত হওক। সংঘাতৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ বাহ্যিক হস্তক্ষেপৰ পৰা সাৱধান হওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ অতীতৰ কামৰ বাবে স্বীকৃতি আজিৰ তাৰিখত পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে, সম্ভৱতঃ আপোনাৰ উৎকৃষ্ট প্ৰদৰ্শনৰ বাবে পদোন্নতিৰ সূচনা হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰা পৰামৰ্শ ল’লে উপকৃত হ’ব পাৰে। এই ৰাশিৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলে আজৰি সময়ত পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপনৰ কথা চিন্তা কৰা উচিত। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ অভদ্ৰতাই আপোনাৰ মেজাজত প্ৰভাৱ পেলায়, তেন্তে পাৰস্পৰিক বুজাবুজিৰ উন্নতিৰ বাবে তামৰ শিকলিৰে ৰুদ্ৰাক্ষ পিন্ধাৰ কথা চিন্তা কৰক।

লাকী ৰং: পাতল ধূসৰ।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৪ বজালৈ।

মকৰ ৰাশিঃ কৰ্মৰ চাপ আৰু ঘৰুৱা সংঘাতৰ মাজত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰিলে মানসিক চাপৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ব্যৱসায়ত নিয়োজিত এই ৰাশিৰ ব্যক্তিসকলে আজি আৰ্থিক লাভৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ নতুন সদস্যৰ আগমনে কিছুমানৰ বাবে উদযাপন আৰু উৎসৱৰ কাৰণ কঢ়িয়াই আনে। প্ৰেমে হয়তো আপোনাক এটা ঠাইত থাকিও নতুন পৃথিৱীলৈ লৈ যাব পাৰে, যাৰ ফলত ই ৰোমান্টিক ভ্ৰমণৰ বাবে এক আদৰ্শ দিন। জ্যেষ্ঠ সহকৰ্মীসকলৰ সম্ভাৱ্য বিৰোধিতা সত্ত্বেও স্থিৰতা বজাই ৰখাটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ সমস্যাত অত্যধিক বিচলিত হোৱা আৰু সেইবোৰৰ ওপৰত গুৰুত্ব দি সময় নষ্ট কৰা এৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে উত্তেজনা বৃদ্ধি পাব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ সম্পৰ্কত দীৰ্ঘম্যাদী প্ৰত্যাহ্বানৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

লাকী ৰং: টপাজ।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৪ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

কুম্ভ ৰাশিঃ আপোনাৰ উচ্চ মনোবল থকাৰ পিছতো আজি আপোনাৰ লগত থাকিব নোৱাৰা কোনোবা এজনৰ প্ৰতি আপুনি হাহাকাৰ অনুভৱ কৰিব পাৰে। অজ্ঞাত উৎসৰ পৰা অপ্ৰত্যাশিত আৰ্থিক লাভে আপোনাৰ বহু আৰ্থিক চিন্তাৰ পৰা উপশম ঘটাব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় উত্তেজনা ৰোধ কৰিবলৈ পত্নীৰ কাম-কাজত হস্তক্ষেপ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক; সম্ভাৱ্য সংঘাতৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ তাইৰ অনুমতি লওক। কেণ্ডিফ্লছ আৰু টফি উপভোগ কৰাৰ দৰে মিঠা মুহূৰ্তবোৰ শ্বেয়াৰ কৰাটো আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে কাৰ্ডত আছে। আপোনাৰ সংগীক সহজভাৱে লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক আৰু তেওঁলোকৰ উপস্থিতিৰ শলাগ লওক। মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ আপোনাৰ আজৰি সময়খিনি ধ্যান-ধাৰণাৰ বাবে ব্যৱহাৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বৰ্গদূতৰ দৰে গুণবোৰ চিনি লওক, কিয়নো এই উপলব্ধি আজি স্পষ্ট হ’ব পাৰে।

লাকী ৰং: গোলাপ গোলাপী।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৬ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

মীন ৰাশিঃ আপোনাৰ ওজন নিৰীক্ষণ কৰক আৰু অতিমাত্ৰা খাদ্য খোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। অৰ্থনৈতিক দিশটো শক্তিশালী হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে, আৰু যদি আপুনি কাৰোবাক ধন ধাৰে দিছিল তেন্তে আজি আপুনি ধন ঘূৰাই পোৱাৰ আশা কৰিব পাৰে। আত্মীয়ই হয়তো সমৰ্থন আগবঢ়াব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ মনত ওজন থকা উদ্বেগবোৰ লাঘৱ হ’ব। আপোনাৰ সামাজিক মহলৰ কোনোবা এজনৰ পৰা প্ৰশংসাৰ বাবে সাজু হওক। আপোনাৰ পেছাদাৰী বিশেষজ্ঞতাক পৰীক্ষাত ৰখা হ’ব, আকাংক্ষিত ফলাফলৰ বাবে মনোনিৱেশ কৰা প্ৰচেষ্টাৰ প্ৰয়োজন হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে কাৰ্যালয়ৰ সময়ত পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ অগ্ৰাধিকাৰ দিব পাৰে, ঘৰত সমন্বয় গঢ়ি তুলিব পাৰে। আজিয়েই আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে এক অৰ্থপূৰ্ণ কথা-বতৰাত লিপ্ত হওক, ইজনে সিজনৰ প্ৰতি থকা প্ৰেমৰ গভীৰতাক আৰু অধিক শক্তিশালী কৰক।

লাকী ৰং: ধূসৰ।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৪ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৬ বজালৈ।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment