১৫ জানুৱাৰী ২০২৪ ৰাশিফল আজি ৰাশিফল, ভাগ্যৰ ৰং, শুভ সময়, ৰাশিৰ বাবে জ্যোতিষৰ ভৱিষ্যদ্বাণী

২০২৪ চনৰ ১৫ জানুৱাৰী, সোমবাৰৰ বাবে মেষ, বৃষ, মিথুন ৰাশি, কৰ্কট, সিংহ, কন্যা, তুলা, বৃশ্চিক, ধনু, মকৰ, কুম্ভ আৰু মীন ৰাশিৰ ৰাশিফল আৰু ৰাশিফল।

মেষ ৰাশি: পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে পুনৰ মিলিত হ’লে আপোনাৰ মেজাজ উন্নীত হ’ব, আৰু উল্লেখযোগ্য পৰিকল্পনাসমূহ কাৰ্যকৰী হোৱাৰ বাবে সাজু হৈছে, যাৰ ফলত সতেজ আৰ্থিক লাভৰ সৃষ্টি হয়। আজি ঘৰৰ ভিতৰত স্পৰ্শকাতৰ বিষয়সমূহ নেভিগেট কৰিবলৈ আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু প্ৰভাৱৰ প্ৰয়োগৰ আহ্বান জনাইছে। প্ৰেমিক-প্ৰেমীয়ে পাৰিবাৰিক আৱেগৰ প্ৰতি অত্যধিক বিবেচনা দেখুৱাব। কাৰ্যালয়ত নিযুক্তি দিয়া কামবোৰ আপোনাৰ আকাংক্ষাৰ সৈতে মিলি যায়, যিয়ে এটা পূৰ্ণতাপূৰ্ণ কৰ্মদিন প্ৰদান কৰে। আজৰি সময়ত সামাজিকভাৱে মিলিত হ’ব পাৰে আৰু আপুনি লালন-পালন কৰা কামবোৰত লিপ্ত হ’ব পাৰে। আপোনাৰ ওচৰ-চুবুৰীয়াই হয়তো এনেকুৱা কাম কৰিব পাৰে যিয়ে আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ আপোনাৰ প্ৰতি থকা মৰম পুনৰ জগাই তুলিব। প্ৰতিকাৰ: আৰ্তজনক খাদ্য, মেট, মিঠাই, বাঁহৰ টোপোলাত আইনা দান কৰি কেৰিয়াৰ বৃদ্ধি বৃদ্ধি কৰক।

লাকী ৰং: নীলা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

বৃষ ৰাশিঃ আজি কৰ্মৰ দাবীয়ে আপোনাৰ জীৱনত মানসিক চাপ আৰু উত্তেজনাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ধন বিনিয়োগ আৰু সঞ্চয়ৰ বিষয়ে কথা-বতৰা পাতি লওক; তেওঁলোকৰ পৰামৰ্শই আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা বহু পৰিমাণে বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। আপোনাৰ হাস্যৰসময়ী স্বভাৱটোৱে আপোনাৰ চৌপাশৰ পৰিৱেশটোক উন্নীত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি দীৰ্ঘদিনীয়া কাজিয়াক সম্বোধন কৰক, কিয়নো পলম কৰিলে ভৱিষ্যতে অনুশোচনাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত উত্তম হ’বলৈ, আপোনাৰ কামত নতুন প্ৰযুক্তিসমূহ অন্তৰ্ভুক্ত কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক, আৰু শেহতীয়া কৌশল আৰু কৌশলসমূহৰ বিষয়ে আপডেট হৈ থাকক। যদি আপুনি ভ্ৰমণ কৰি আছে, তেন্তে নিশ্চিত কৰক যে আপোনাৰ হাতত সকলো প্ৰয়োজনীয় নথি-পত্ৰ আছে। আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনে হয়তো আজি কিছু উশাহ-নিশাহৰ ঠাইৰ বাবে হাহাকাৰ কৰিব। প্ৰতিকাৰ: ছোৱালী শিশুক ৰঙা বেংগল আৰু কাপোৰ দান কৰি একাধিক আৰ্থিক সুবিধাত অৰিহণা যোগাব।

লাকী ৰং: হালধীয়া।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ১ বজাৰ পৰা ২.৩০ বজালৈ।

মিথুন ৰাশি: ক্ষণিকৰ অনুভূতিৰ দ্বাৰা পৰিচালিত খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক, কিয়নো ই আপোনাৰ সন্তানৰ আগ্ৰহত বিৰূপ প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। ধনৰ বিষয়বোৰে আজি প্ৰত্যাহ্বানৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে, সম্ভাৱ্য অতিৰিক্ত খৰচ বা আপোনাৰ মানিবেগ ভুলকৈ স্থাপন কৰিলে অসাৱধানতাৰ বাবে কিছুমান লোকচান হ’ব পাৰে। আপোনাৰ সৰু ভাই বা ভনীয়েকে পৰামৰ্শ বিচাৰি আপোনাৰ ওচৰলৈ যাব পাৰে। প্ৰেম দিগন্তত আছে, গতিকে নিজৰ চৌপাশৰ লগত মিলি থাকক। পৰিস্থিতিৰ প্ৰতি সততা আৰু প্ৰত্যক্ষভাৱে কাষ চাপিব লাগে; আপোনাৰ দৃঢ়তা আৰু দক্ষতাক যথাযথভাৱে স্বীকৃতি দিয়া হ’ব। দিনে দিনে ব্যস্ত থকাৰ পিছত অৱশেষত আপুনি কিছু ব্যক্তিগত সময় উপভোগ কৰাৰ সুযোগ পাব৷ আপোনাৰ সম্পৰ্কত বিভাজন সৃষ্টি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা আপোনাৰ চৌপাশৰ লোকৰ পৰা সম্ভাৱ্য হস্তক্ষেপৰ পৰা সাৱধান হওক; বাহিৰৰ পৰা পোৱা পৰামৰ্শ অনুসৰণ কৰাটো প্ৰতিহত কৰক। প্ৰতিকাৰ: আৰ্তজনক উতলা গ্ৰাম দান কৰি সুস্থ জীৱন বজাই ৰাখক।

লাকী ৰং: বগা।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

কৰ্কট ৰাশিঃ ধ্যান-ধাৰণাৰ জৰিয়তে সকাহ পোৱাটো বাঞ্ছনীয়। আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ কোনোবা এজনে টকা সঞ্চয়ৰ গুৰুত্বৰ ওপৰত গুৰুত্ব আৰোপ কৰি বক্তৃতা আগবঢ়াব পাৰে। তেওঁলোকৰ পৰামৰ্শৰ প্ৰতি সাৱধানে মনোযোগ দিয়ক, কিয়নো ইয়াক উপেক্ষা কৰিলে ভৱিষ্যতে সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ সংগীয়ে সমৰ্থন আৰু সহায় আগবঢ়াব, আৰু প্ৰেমিক-প্ৰেমিকসকলে পৰিয়ালৰ আৱেগৰ প্ৰতি অত্যধিক বিবেচনা দেখুৱাব। যিকোনো সমস্যাক বিলম্ব বা আওকাণ কৰাৰ পৰিৱৰ্তে পোনপটীয়াকৈ সন্মুখীন হওক, সমস্যাবোৰ ৰৈ থাকিবলৈ দিয়াতকৈ সমাধান বিচাৰিব লাগে। ভ্ৰমণ কৰিলে নতুন নতুন ঠাই আৰু প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সৈতে পৰিচিত হ’ব। ভুল ধাৰণাবোৰৰ বিপৰীতে বিবাহ কেৱল শাৰীৰিক ঘনিষ্ঠতাৰ কথা নহয়, কিয়নো আজি আপুনি প্ৰেমৰ প্ৰকৃত সাৰমৰ্ম অনুভৱ কৰিব। প্ৰতিকাৰ: বান বা নিম গছত গাখীৰ আগবঢ়াই, গছৰ পৰা মাটিৰ এটিলক কপালত লগাই নিজৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৬ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

সিংহ ৰাশি: আপোনাৰ উত্তেজনা মুক্ত কৰা; আনৰ পৰা সহায় লৈ আপুনি ধন উপাৰ্জন কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক, আত্মীয়ই আপোনাৰ মনত থকা বোজাবোৰ লাঘৱ কৰিবলৈ প্ৰয়োজনীয় সহায় আগবঢ়াব। সাৱধান হওক, কিয়নো কোনোবাই আপোনাৰ লগত ফ্লাৰ্ট কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। গোটেই দিনটো আপুনি কামত আৰম্ভণিৰ পৰা শেষলৈকে অবিৰত শক্তিৰ অভিজ্ঞতা লাভ কৰিব৷ অকলে সময় কটালে সতেজ হ’ব পাৰে যদিও মনত থকা কিবা এটাৰ প্ৰতি উদ্বিগ্নতা বৃদ্ধি পোৱাৰ প্ৰতি সচেতন হওক। অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰা পথ প্ৰদৰ্শন লওক আৰু আপোনাৰ চিন্তা-চৰ্চাসমূহ শ্বেয়াৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা অহা মানসিক চাপে আপোনাৰ স্বাস্থ্যত প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। প্ৰতিকাৰ: আনন্দময় প্ৰেম জীৱনৰ বাবে ভগৱান শিৱৰ যিকোনো মন্ত্ৰ আবৃত্তি কৰক, কিয়নো ভগৱান শিৱৰ প্ৰশংসা কৰিলে মংগল গ্ৰহৰ কু-প্ৰভাৱ লাঘৱ কৰিব পাৰি আৰু ইতিবাচক উপকাৰ হ’ব পাৰে।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ২ বজাৰ পৰা বিয়লি ৪ বজালৈ।

কন্যা ৰাশি: আত্মবিশ্বাস আৰু অভিযোজন ক্ষমতা বৃদ্ধিৰ বাবে নিজকে অধিক আশাবাদৰ দিশত অনুপ্ৰাণিত কৰক, একে সময়তে ভয়, ঘৃণা, ঈৰ্ষা, প্ৰতিশোধৰ দৰে নেতিবাচক আৱেগক ঢালি দিয়ক। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়িক পৰিচালকে আজি বিশ্বাসযোগ্য ব্যক্তিৰ পৰা লাভজনক বিত্তীয় পৰামৰ্শ লাভ কৰিব পাৰে। কিছুমানৰ বাবে পৰিয়ালৰ নতুন সদস্যৰ আগমনে উদযাপন আৰু আনন্দৰ মুহূৰ্ত কঢ়িয়াই আনে। প্ৰেয়সীৰ আগত অত্যধিক আৱেগিক আৱেগ প্ৰকাশ কৰাত সাৱধান হওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত গতিশীল আৰু প্ৰগতিশীল পৰিৱৰ্তনৰ সুবিধাৰ বাবে সহযোগীসকলে সহযোগিতা আগবঢ়াব। দ্ৰুত পদক্ষেপ ল’বলৈ সাজু থাকক আৰু ইতিবাচক ফলাফলৰ বাবে অধীনস্থসকলক প্ৰেৰণা দিয়ক। ব্যস্ততাৰ মাজতে আপুনি ব্যক্তিগত কাম-কাজৰ বাবে আৰু প্ৰিয় কাম-কাজত লিপ্ত হোৱাৰ বাবে যথেষ্ট সময় পাব৷ ঘনিষ্ঠতাৰ কাষ চাপিব যত্নপূৰ্বক, কিয়নো আজি আপোনাৰ বা আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে শাৰীৰিক অস্বস্তিৰ সম্ভাৱনা আছে। প্ৰতিকাৰ: প্ৰেমিকা/প্ৰেমিক লগ পোৱাৰ আগতে পানীৰ লগত স্ফটিক চুগাৰ (মিশ্ৰী) সেৱন কৰি সম্পৰ্ক মধুৰ কৰক।

লাকী ৰং: সেউজীয়া।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭ বজালৈ।

তুলা ৰাশিঃ আপোনাৰ শাৰীৰিক সুস্থতা ৰক্ষাৰ বাবে কোনো খেলত লিপ্ত হওক, কিয়নো ই উপভোগৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়ে। জল্পনা-কল্পনা বা অপ্ৰত্যাশিতভাৱে অপ্ৰত্যাশিতভাৱে লাভ কৰা ধনৰ জৰিয়তে আৰ্থিক লাভ আহিব পাৰে। আপোনাৰ ফালৰ পৰা বিশেষ কষ্ট নকৰাকৈ দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰাৰ বাবে আজি আদৰ্শ। আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনটো ফুলি উঠিছে, গতিকে ইয়াক লালন-পালন কৰি যাওক। পেছাদাৰী দায়িত্ব বৃদ্ধি পাব পাৰে, আৰু আপোনাৰ যোগাযোগৰ দক্ষতা উল্লেখযোগ্য হ’ব। আপোনাৰ কল্পনাতীত পত্নীৰ উষ্ণতাত আনন্দ লওক, আপোনাক ৰজাৰ দৰে অনুভৱ কৰাব।

শুভ সময়ঃ পুৱা ১০ বজাৰ পৰা ১১ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰঃ ব্যৱসায়িক বা কৰ্মজীৱনত মংগলময়তাৰ বাবে ক্ৰীম বা বগা ৰঙৰ জোতা পিন্ধাৰ কথা চিন্তা কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি : হাঁহি আপোনাৰ সকলো সমস্যাৰ সৰ্বোত্তম প্ৰতিকাৰ, গতিকে ইয়াক আকোৱালি লওক। কৰ ফাঁকিত লিপ্ত হোৱাসকলে আজি উল্লেখযোগ্য পৰিণতিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, গতিকে এনে কাৰ্য্যৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ কঠোৰ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে। প্ৰয়োজন হ’লে আপোনাৰ বন্ধুসকলে আপোনাৰ সহায়ত আহিব। আপোনাৰ প্ৰিয়জনে হয়তো আজি কিছু মানসম্পন্ন সময় আৰু উপহাৰৰ আশা কৰিব পাৰে। কাৰ্যালয়ৰ ভিতৰত ৰোমান্টিক প্ৰচেষ্টাত লিপ্ত হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক, কিয়নো ই আপোনাৰ পেছাদাৰী ভাবমূৰ্তিত প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। যদি আপুনি ঘনিষ্ঠ সংযোগ বিচাৰে, তেন্তে কৰ্মক্ষেত্ৰৰ ভিতৰত কথা পাতিলে সন্মানজনক দূৰত্ব বজাই ৰাখক। গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যক্তিৰ সৈতে মত বিনিময় কৰাৰ সময়ত আপোনাৰ শব্দ বাছনি কৰাত সাৱধান হওক। আপোনাৰ জীৱন সংগীয়ে আজি আপোনাক অতিৰিক্ত যত্নৰ বৰষুণ দিব পাৰে, এজন ফেৰেস্তাৰ দৰে।

লাকী ৰং: বাদামী।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৪ বজাৰ পৰা ৫ বজালৈ।

ধনুঃ নিয়ন্ত্ৰিত খাদ্য বজাই ৰাখক আৰু শাৰীৰিক ফিটনেছৰ বাবে ব্যায়াম আপোনাৰ ৰুটিনত অন্তৰ্ভুক্ত কৰক। আজি আপোনাৰ স্বতন্ত্ৰভাৱে ধন উপাৰ্জনৰ সম্ভাৱনা আছে। আপোনাৰ হাস্যৰসময়ী স্বভাৱটোৱে আপোনাৰ চৌপাশত ইতিবাচক ভাব যোগ কৰিব। প্ৰেমৰ বিষয়ত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰা; ইম্পলচিভ সিদ্ধান্ত এৰাই চলক। অহংকাৰে সিদ্ধান্ত গ্ৰহণত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিবলৈ নিদিব; আপোনাৰ অধীনস্থসকলৰ কথা শুনা। আপোনজনৰ লগত সময় কটোৱাৰ ইচ্ছা থাকিলেও পৰিস্থিতিয়ে হয়তো বাধা দিব পাৰে। মনত ৰাখিব যে আপোনাৰ অতীতৰ এটা গোপনে আজি আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে সামান্য বিচলিত কৰিব পাৰে।

লাকী ৰং: ধূসৰ।

শুভ সময়ঃ সন্ধিয়া ৬.৩৫ বজাৰ পৰা সন্ধিয়া ৭.৩৫ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনক সজীৱ আৰু বৃদ্ধি কৰিবলৈ আপোনাৰ প্ৰেমিক বা সংগীক প্লেটিনাম ভিত্তিক গহনা বা আনুষংগিক বস্তু উপহাৰ দিয়াৰ কথা চিন্তা কৰক।

মকৰ ৰাশিঃ জ্যেষ্ঠ নাগৰিকে নিজৰ স্বাস্থ্য আৰু সুস্থতাক অগ্ৰাধিকাৰ দিব লাগে। বৰ্ধিত বিত্তীয় সম্ভাৱনাই অত্যাৱশ্যকীয় সামগ্ৰীসমূহ অধিগ্ৰহণৰ সুবিধা প্ৰদান কৰিব। আপোনাৰ বন্ধুসকলে আপুনি আশা কৰাতকৈ অধিক সহায় আগবঢ়াব। উপভোগ্য আৰু ৰোমাঞ্চকৰ ৰোমান্টিক অভিজ্ঞতা আপোনাৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে। কৰ্মসংক্ৰান্তীয় ইতিবাচক খবৰ আজি আপোনাৰ পথত আহিব পাৰে, সম্ভৱতঃ দূৰৈৰ ঠাইৰ পৰা, সন্ধিয়াৰ শেষৰ ফালে আশা কৰা হৈছে। আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনে আজি এক অস্বাভাৱিক আৰু একচেটিয়া ৰূপ ল’ব।

লাকী ৰং: বাদামী।

শুভ সময়ঃ দুপৰীয়া ১.৫০ বজাৰ পৰা ২.১৫ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: সুস্বাস্থ্যৰ বাবে পকেটত ৰঙা ৰুমাল এখন ৰাখক।

কুম্ভ ৰাশিঃ আপোনাৰ শাৰীৰিক ফিটনেছ আৰু সুস্থতা বজাই ৰাখিবলৈ কোনো ক্ৰীড়া কাৰ্য্যকলাপত লিপ্ত হওক। যদি আপুনি বহিঃৰাজ্যৰ মাটিত বিনিয়োগ কৰিছে তেন্তে আজিয়েই বিক্ৰী কৰাৰ কথা চিন্তা কৰক কাৰণ ইয়াৰ ফলত ভাল মূল্য আহিব পাৰে আৰু লাভ হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীয়ে সুখ কঢ়িয়াই আনিবলৈ নিজৰ বাটৰ পৰা ওলাই যোৱাৰ সময়ত আনন্দৰে ভৰা এটা দিন অনুভৱ কৰক। পাৰিবাৰিক পৰিস্থিতিৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰেমিক বা প্ৰেমিকা বিচলিত হ’ব পাৰে; যোগাযোগৰ জৰিয়তে তেওঁলোকক শান্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কৰ্ম সম্পৰ্কীয় পৰিৱৰ্তন আপোনাৰ বাবে সুবিধাজনক হ’ব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যই আজি আপোনাৰ কোম্পানী বিচাৰিব পাৰে, যদিও ই সময়সাপেক্ষ হ’ব পাৰে, তেওঁলোকৰ সৈতে সময় কটাবলৈ সন্মত হওক। যদি আপোনাৰ বিবাহিত জীৱনটো একঘেয়ামী অনুভৱ হয়, তেন্তে কথাবোৰক মছলা দিবলৈ উত্তেজনা বিচাৰিব।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩.৩০ বজাৰ পৰা বিয়লি ৫ বজালৈ।

প্ৰতিকাৰ: নীলা জোতা পিন্ধি প্ৰেম জীৱন গভীৰ কৰক।

মীন ৰাশিঃ অত্যধিক চিন্তাই আপোনাৰ মানসিক শান্তি বিঘ্নিত কৰিব পাৰে, আৰু ইয়াৰ পৰা আঁতৰি থকাটো অতি প্ৰয়োজনীয়, কিয়নো উদ্বেগ আৰু উদ্বেগে শৰীৰত নেতিবাচক প্ৰভাৱ পেলায়। আৰ্থিক হেঁচাত পৰিব পাৰে আজি পৰিয়ালত বিসংগতি। এনে পৰিস্থিতিত পৰিয়ালৰ সদস্যৰ লগত বাৰ্তালাপ কৰাৰ সময়ত আপোনাৰ শব্দবোৰ ভালদৰে বাছি লওক আৰু তেওঁলোকৰ পৰামৰ্শ লওক। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটালে আনন্দ আৰু ছুটীৰ পৰিকল্পনাৰ সুযোগ দুয়োটা আহিব পাৰে। মনত ৰাখিব, বিফলতা জীৱনৰ এক স্বাভাৱিক অংশ, আৰু ইয়াৰ সৌন্দৰ্য্যত ইয়াৰ অৰিহণা যোগায়। আপোনাৰ পৰিকল্পনা মানি চলিবলৈ আপোনাৰ সংগীসকলক পতিয়ন নিয়াবলৈ আপুনি অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালে আপোনাৰ লগত বিভিন্ন সমস্যাৰ ভাগ-বতৰা কৰাৰ পিছতো আপুনি হয়তো নিজৰ পৃথিৱীত নিমগ্ন হৈ থাকিব। আজৰি সময়ত ভাল পোৱা কামবোৰত লিপ্ত হ’বলৈ সময় বিচাৰি উলিয়াওক। সাজু থাকক, কিয়নো আজি আপোনাৰ পত্নীয়ে কম অনুকূল পক্ষ প্ৰদৰ্শন কৰিব পাৰে।

লাকী ৰং: ৰঙা।

শুভ সময়ঃ বিয়লি ৩ বজাৰ পৰা ৫.৩০ বজালৈ।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ AxomInfo ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a comment